Přejít na výpis diskuzí

Marilyn Monroe

OSOBNOST 31.12.2006 
140 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ): Dneska je to přesně 51 let, co už mezi námi není :( 5.8.1962 - 5.8.2013
  • Pokaždé když se na internetu dívám na její fotky rozpláču se. Můj mozek prostě nedokáže přijmout ten strašný a smutný fakt že už mezi námi není *13* . Nedokážu prostě přijmout to že je pryč, že jí prostě nikdy neuvidím "živě" , že tak silná osobnost jako byla ona rozdávala své úsměvy celému světu, ale sama dá se říci trpěla.
    Byla jsem na její výstavě tady v Praze. Hned co jsem si všechno prohlédla měla jsem se rychle zastavit na návštěvu ke kamarádce, nešla jsem však ke kamarádce. Mířila jsem domů a zadržovala pláč. Jen co se za mnou zaklaply dveře vytryskly mi slzy. Brečela jsem jako malé děcko které chce ke svojí mamince. Nedokáži přesně určit jestli si to udělala sama nebo někdo jiný, každopádně mi moc chybí i když jsem jí nikdy neviděla nebo nežila v době kdy žila ona.
    Marilyn prostě bude u mě žít dál, a já kvůli ní budu ronit slzy i nadále. Byla to vážně moc chytrá a krásná ženská. Asi to bude můj ženský vzor i nadále.
    Je ale škoda že dnes by bohužel dostala tzv. nálepku "baculka", protože byla krásnější než dnešní modelky.
    Och Marilyn... *9*
    • máte-li takové stavy, že pláčete nad mrtvou herečkou, změňte medikaci nebo psychiatra.
  • Vzdy jsem mel radeji Ritku Hayworth ako Normu Jean ......
  • Hádky o to,že božská Marilyn byla Mortenson nebo Mortensen mi přijdou zbytečné.Pravdu máte obě...Marilyn je uváděna jako Mortenson,ale její matka její jméno buďto zkomolila schválně a to kvůli identitě jejího otce nebo díky schizofrenii na Mortensen.Nehádejte se kvůli tomu a buďto jí nazývejte Norma Jean Bakerová nebo prostě Marilyn Monroe ;) *3* *14*
    • Birth certificate hovoří jasně - jako otec je zde uveden E.Mortenson.Ke zkomolení spíš došlo tím, že si x autorů nebo i pseudoautorů nedalo práci, aby si danou věc ověřilo :)
  • Božská marilyn. Úžasná, krásná. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Marilyn byla jedinecna nedokazali ji odpustit ani krasu ani nadani a kdyby byla jednoducha tak ji mozna bylo pomoci ale to ona bohuzel nebyla a proto ji museli odstranit to je dnes uz prece jasne
  • dobrý den,prosím Vás kde mohu dohledat,její životopis ve filmové podobě,jednou jsem jej viděla a nemohu si vzpomenout na název filmu,mockrát děkuji
    • Zdravím Soňo, nevím přesně, kt.film máte na mysli, buď to to mohl být film Marilyn a já-na základě scénáře od Roberta Slatzera,který tvrdil, že byl jejím manželem,a byl kdysi uveden i v naší TV, nebo máte na mysli film Norma Jean and Marilyn, který ale u nás uveden nebyl: http://www.imdb.com/title/tt0117201/
  • TO JE KLAMSTVO ZEVRAJ ZOMRELA PREDAVKOVANIM DROG , TO VOBEC NIEJE PRAVDA!!!! PRETOZE KAZDA OSOBNOST KTORA ZOBRIE TAK FURT ZE ''ZOMRELA KVOLI PREDAVKOVANIU DROG'' AKO NAPR. AJ AMY WINEHOUSE , MICHAEL JACKSON ALE PRAVDA JE UPLNE INA !!! MARILYN ZOMRELA KVOLI JEJ MILENCOM PRETOZE VEDELA VIAC INFORMACII NEZ MALA VEDIET ---O VLADE--CI SO UZ SI NEPAMETAM-- A POTOM JU NIEKDO OTRAVIL !!! TAKZE TENTO ZIVOTOPIS JE PRAVDIVI LEN NA30%PERCENT *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10*
    • To byl možná důvod, proč zemřela, ale nikoliv příčina :) Příčinou její smrti byla kombinace Nembutalu a chloralhydrátu, jehož vysoká hladina v krvi+zbytkové množství v Nembutalu v játrech způsobilo smrtící otravu.A ano,nebyly to drogy jako takové, ale barbituráty,které ovšem mají stejné účinky právě jako drogy...):
  • Doporučuji knihu (vynikajicí životopis) Marylin Monroe - Donald Spoto
  • Marylin nezemřela 5.5.1962 ale v noci 4.srpna 1962.Marylinina hospodyně uvedla, že její tělo objevila o ,,půlnoci".Ale na policejní stanici telefon zazvonil až v časných ranních hodinách a to ve 4:25......
    • De facto ani koroner a posléze patolog nesvedli určit přesný čas její smrti,rigor mortis byl ale již ve velmi pokročilém stadiu,když dorazili lidé z úřadu koronera a odhad zněl,že musela být již minimálně 5hodin mrtvá,což hodinu jejího úmrtí posouvá na cca 22hodinu 4.srpna.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit