Přejít na výpis diskuzí

Marilyn Monroe

OSOBNOST 31.12.2006 
140 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • všechno nejlepší škoda že už nežiješ kdyby to šlo tak ti pomůžeme
  • Je mi opravdu líto, že musela zemřít takhle. Byla to úžasná chytrá a krásná žena, kterou zničili muži a filmy. Že by jí zabili Kennedyové nebo mafie - ano, ale sama na tom psychicky byla tak, že se sebevražda vyloučit nedá. A vy, co argumentujete tím, že by se ona sama zabít nemohla - když je na tom člověk opravdu špatně, sebevražda se zdá být jako jediné východisko. Všichni jí vnímali jako sex symbol, nic jiného. Její herectví šlo stranou - všichni viděli jen tu Marilyn, ne Normu Jean. Třeba věděla, že se jí Kennedyové chystají zabít, jen je předběhla a vzala si život sama... *7*
    Ale je zbytečné se nad tím zaobírat, protože pravdu zná jen ona sama (nebo ona a její domnělý vrah) a my se stejně pravdu už asi nikdy nedozvíme.
  • Autoři, kteří psali filmografii mají inteligenci houpacího koně!! M. Monroe zemřela roku 1962 tzn. jak mohla hrát ve filmu např. z roku 2004 (42 let od její smrti)?! Prosím o opravu. *16* *10*
  • Nejen pro slaměné vdovce, prezidenty a pin-upky - nesmrtelná Marilyn ožícá na sladkých náušnicích!

    http://lovemusic.cz/produkt/3771-trsatkove-nausnice-marilyn-monroe/
  • Emilidzex
    ty vado 26 vztahů??? *1* *1*
    • jo, hlavně s klukem, co je mu teprve teď 41 let! hahaha! leda jsko zombie *15*
  • Všetko najlepšie :( :) :)
  • je moc pěkná.Škoda že se předávkovala drogama.
  • mnese taki moc libi marlyn monroe je nezapomenutelna herecka a taki osobnost. *4* *14* *3*
    • Ty se radši uč češtinu a neseď u kompu.
  • Jen se směji tomu jak se tu hádáte o kdejakých věcech ohledně ní.Není to už jedno? Byla to prostě úžasná osoba a famózní herečka a to jí nikdo nevezme *3*
  • Hi..
    Pro šťouraly, potížisty a instinktivní oponenty:
    ...pro mě osobně je Marilyn neotřesitelnou světicí a bohyní. Naprosto chápu, že se hnedle sesypete právě na tuhle větu a budete závodit kdo mě za to sejme s větší vervou - a kdybych se snad bránil - dodáte, že máte na svůj názor právo, ale podle stejného klíče tedy dopředně říkám, že i já mám stejnou výsadu. Protože jsou navíc tyto stránky patrně tvořeny pro její příznivce, na negace nereflektuji. Překonal jsem již na tohle blonďaté téma příliš mnoho textu, než aby někdo mohl přijít s něčím tak zásadně negativním,že by změnil můj postoj.
    Tolik zahajovací řeč při vstupní prohlídce, velebnosti.
    A teď pro pravověrné marilynology:
    ...tímto zdravím všechny stejně naladěné a ptám se nejen na fungující fan club v ČR, ale i na to, kdo z vás a kolikrát byl na výstavě MM v Praze - až že už moc času nezbývá.. Osobně absolvoval 7x a nadšen číslo jistě zvednu. Jde se skupinově? Kdo bude koho trumfovat v nadšení pro věc?
    Marilyn s vámi (platí pro skupinu číslo II)
    Jayne Mansfield s vámi (platí pro skupinu číslo I).
    5thHelenaDrive@seznam.cz
    • Nepochopila jsem sice tu omáčku v prvním odstavci Tvého příspěvku, byla zbytečná, ale k té podstatnější části: na výstavě jsem také byla vícekrát, ne sice tolikrát jako ty, ptže já velkou část jejích kostýmů viděla už v USA v Hollywoodském muzeu, ale musím říct, že výstava mne trochu zklamala. Co ale bylo nejlepší na celé výstavě, byl poslední sál, kde se promítalo - škoda, že sekvence z jejích filmů nebyly delší a nepouštěli více jejích filmových songů :)
      • Omáčka se jí lžičkou, chi.
        Výstava zklamala čím? Nebyla dost didaktická? To se tady ale ani čekat nedá, ne? Šlo hlavně o boty a šaty, vlastně - botičky a šatičky. Popisovat život bohyně na deseti panelech dost dobře nejde. Na to asi máme knížky.
        Poslední sál byl vyvrcholením. Předchozí pasáž s civilním oblečením Ti ale taky neutekla, že ne?
        • Omlouvám se za reakci s roční prodlevou :( No...zklamalo mne,že tam vystavili např.tu ubohou kopii šatů z gala v Madison Square Garden 1962.Je mi jasné,že nejdražší šaty na světě majitel nezapůjčí na výstavu,která koluje, ale podle mě by bylo bývalo lepší nedávat tam nic.Některé šaty byly upravené-např.ty z Niagary.Marilyn na nich měla rozparek,šaty vystavené jej neměly.Asi byly dodatečně upravovány,ptže je nosily i jiné herečky.Dále jsem pochybovala o pravosti kostýmku ze Something Gott´s To Give...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit