Přejít na výpis diskuzí

Marilyn Monroe

OSOBNOST 31.12.2006 
140 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Merilyn Monroe

    Už vím, proč měla tolik ráda tu svoji "létající sukničku" - má krásné nohy. Vlasy nic moc... Ale je rozhodně lepší, než Christina Aguilera! *13*
    • Re: Merilyn Monroe

      Marilyn ? uzasny nohy, to se musi nechat :) ja ji proste zeru :)
    • Re: Merilyn Monroe

      Nechápu proč si Aguilera hraje na Marilyn,ta jí nesahá ani po kotníky!Marilyn je legenda a vždy bude!!
  • lilonely

    Smutný...

    Tak si představte, že vás celej život mají lidi rádi jen kvůli tomu, jak vypadáte. Nikdy pro vaše názory, talent nebo myšlenky, ale vždycky jen proto, jak vypadáte. Ona mohla být chytrá, vtipná, hodná, ale stejně s ní všichni milenci chodili jen proto, že byla krásná. Musela mít strašně osamělej život. *9*
    • Re: Smutný...

      Ano to musela.. Psal to i Anthony Summers ve své knížce ,,Tajné životy Marilyn Monroe''. Ona toužila po lásce. Chtěla být milována.
      • Re: Re: Smutný...

        Marilin milovaná byla! Podle mě si jen vybírala špatně typy, pány starší a usedlé, kteří nebyli svolni k jejímu pestrému životu. Ale nevěřím, že ji ani jeden opravdu nemiloval. A pokud jste přečetli a viděli nespočet děl o Marilin, víte, že trpěla pocitem méněcenosti a často se podceňovala a navíc ani s ní nebylo vždy jednoduché vyjít. Ano, byla nešťastná a myslela si že nemilováná, ani se nedivím, každý, kdo jí byl blízký( milenci, doktoři, přátelé i zaměstnanci ) ji vlastně zradili.A Kennedyové za to o pár let později zaplatili !
        • LEŽ

          To , že se Marilyn předávkovala se možná psalo v novinách ale jen málo lidí ví, že byla zavražděna drogovými dealery... :o((
          • fatalis

            Re: LEŽ

            spíš v tom mněli prsty Kennedyové moc věděla
          • monisslovesmiley

            Re: LEŽ

            Klid jo? :) Je spoustu verzí o její smrti. Že na ni Kennedy poslal mafiány, že se předávkovala, že ji zabil její doktor, že ji zabil sám Kennedy, drogoví dealeři ap. ap. ;)
            • Re: Re: LEŽ

              No právě...a dost z nich je dost nepravděpodobných *9*
        • lilonely

          Re: Re: Re: Smutný...

          Těch knih je strašně moc a já bych si nějakou ráda přečetla, akorát nevím, kde začít. Jo a celkem mě šokovalo, co je na Wiki o jejím zdraví a taky o těch potratech. Chudinka *9*
  • Je mi opravdu líto, že musela zemřít takhle. Byla to úžasná chytrá a krásná žena, kterou zničili muži a filmy. Že by jí zabili Kennedyové nebo mafie - ano, ale sama na tom psychicky byla tak, že se sebevražda vyloučit nedá. A vy, co argumentujete tím, že by se ona sama zabít nemohla - když je na tom člověk opravdu špatně, sebevražda se zdá být jako jediné východisko. Všichni jí vnímali jako sex symbol, nic jiného. Její herectví šlo stranou - všichni viděli jen tu Marilyn, ne Normu Jean. Třeba věděla, že se jí Kennedyové chystají zabít, jen je předběhla a vzala si život sama... *7*
    Ale je zbytečné se nad tím zaobírat, protože pravdu zná jen ona sama (nebo ona a její domnělý vrah) a my se stejně pravdu už asi nikdy nedozvíme.
  • fatalis

    Dodatek

    V matrice úřadu životní statistiky na ministerstvu zdravotnictví byla zapsána jako Norma Jean Mortensonová.V mládí bývala někdy známá jako Norma Jean Bakerová.Od dvaceti let byla Marilyn Monreová,ale až sedm let před smrtí toto jméno přestala odmítat jako zákonné.
    • Re: Dodatek

      Poopravila bych to "byla známá" (-: Příjemní Baker bylo vyvdané příjmení její matky,Edwarda Mortensona si Gladys nikdy nevzala,ačkoliv jeho příjmení MM má v rodném listě.Obecně se ale má za to,že ani Mortenson nebyl jejím otcem,nýbrž Stanley Gifford,se kterým Gladys pracovala.Jinak MM na zač.kariéry pracovala (fotila) pod různými jmény (např.Jean Norman) než "přijala" jméno Marilyn Monroe.
  • všechno nejlepší škoda že už nežiješ kdyby to šlo tak ti pomůžeme
  • Jen se směji tomu jak se tu hádáte o kdejakých věcech ohledně ní.Není to už jedno? Byla to prostě úžasná osoba a famózní herečka a to jí nikdo nevezme *3*
  • TO JE KLAMSTVO ZEVRAJ ZOMRELA PREDAVKOVANIM DROG , TO VOBEC NIEJE PRAVDA!!!! PRETOZE KAZDA OSOBNOST KTORA ZOBRIE TAK FURT ZE ''ZOMRELA KVOLI PREDAVKOVANIU DROG'' AKO NAPR. AJ AMY WINEHOUSE , MICHAEL JACKSON ALE PRAVDA JE UPLNE INA !!! MARILYN ZOMRELA KVOLI JEJ MILENCOM PRETOZE VEDELA VIAC INFORMACII NEZ MALA VEDIET ---O VLADE--CI SO UZ SI NEPAMETAM-- A POTOM JU NIEKDO OTRAVIL !!! TAKZE TENTO ZIVOTOPIS JE PRAVDIVI LEN NA30%PERCENT *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10*
    • To byl možná důvod, proč zemřela, ale nikoliv příčina :) Příčinou její smrti byla kombinace Nembutalu a chloralhydrátu, jehož vysoká hladina v krvi+zbytkové množství v Nembutalu v játrech způsobilo smrtící otravu.A ano,nebyly to drogy jako takové, ale barbituráty,které ovšem mají stejné účinky právě jako drogy...):
  • Pokaždé když se na internetu dívám na její fotky rozpláču se. Můj mozek prostě nedokáže přijmout ten strašný a smutný fakt že už mezi námi není *13* . Nedokážu prostě přijmout to že je pryč, že jí prostě nikdy neuvidím "živě" , že tak silná osobnost jako byla ona rozdávala své úsměvy celému světu, ale sama dá se říci trpěla.
    Byla jsem na její výstavě tady v Praze. Hned co jsem si všechno prohlédla měla jsem se rychle zastavit na návštěvu ke kamarádce, nešla jsem však ke kamarádce. Mířila jsem domů a zadržovala pláč. Jen co se za mnou zaklaply dveře vytryskly mi slzy. Brečela jsem jako malé děcko které chce ke svojí mamince. Nedokáži přesně určit jestli si to udělala sama nebo někdo jiný, každopádně mi moc chybí i když jsem jí nikdy neviděla nebo nežila v době kdy žila ona.
    Marilyn prostě bude u mě žít dál, a já kvůli ní budu ronit slzy i nadále. Byla to vážně moc chytrá a krásná ženská. Asi to bude můj ženský vzor i nadále.
    Je ale škoda že dnes by bohužel dostala tzv. nálepku "baculka", protože byla krásnější než dnešní modelky.
    Och Marilyn... *9*
    • máte-li takové stavy, že pláčete nad mrtvou herečkou, změňte medikaci nebo psychiatra.
  • ): Dneska je to přesně 51 let, co už mezi námi není :( 5.8.1962 - 5.8.2013
  • ericdillfanynka

    mrzí...

    Mno docela mě mrzí to že má mnohem méně komentářu než nějaké 5 angels 5 angles je jen banda zmalovanej trapsličích prostitek a to bez urážky atdy Marylin která je dokonala podle byla aj hodná milá a simpatická žena a je taky možné že má mín komentářu protože byla skvělá a dokonala a tamty(5 angels)sou příšerné.
    Myrylin sice už odešla ale určitě ví že ji tu na světě neml rád jen jeden člověk ale celý svět!
    PS:Ty dnešní hěvzdya herečky stojí za prd!
    • Re: mrzí...

      Co je to za debilní blekotání.Alespoň si to krávo po sobě přečti!
      • tomivojtech

        Re: Re: mrzí...

        Chovej se slušně jinak nemáš co dělat na těchto stránkách krasavče.
    • ericdillfanynka

      Re: mrzí...

      jO to s tím člověkěm myslím tak že ji měl rád celý svět a nejen jeden člověk

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit