Přejít na výpis diskuzí

Marilyn Monroe

OSOBNOST 31.12.2006 
140 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Marilyn

    Marilyn Monroe byla skvělá herečka a navíc velmi krásná. A je to originál,jejíž vzhled se snaží napodobit spousta dnešních hvězd,jako třeba Gwen Stefani,Katherine Heigl,Christina Aguilera,Scarlett Johansson,jeden čas ji kopírovala i Madonna. Ale už to není ono,Marilyn byla originál a tyto hvězdy by si měly vymyslet vlastní image,myslím tím hlavně Christinu,která má už naštěstí alespon krátkou ofinu,ale tu ted" začala kopírovat nová ,,hvězda" Lady Gaga!!! *15*
    • Re: Marilyn

      Madonna ji má velice ráda, obdivuje ji a dokonce koupila hrobku hned vedle té její, chce po smrti odpočívat vedle svého velkého symbolu. Marylin byla jedinečná, byla ve skutečnosti velmi osamělá a celý život hledala zázemí, které ji už od dětství obvrosky chybělo a po přečtení bezpočtu knih o jejím životě se přikláním spíš k vraždě, sousedi byli zastrašováni, aby nekomentovali cvrkot, který se v osudný den kolem jejího domu rojil a mnoho lidí se ji mohlo chtít zbavit, buď sami Kennedyovi, tajné služby nebo mafie, která měla prsty i v jejich vraždách. zkrátka, pravda bude asi nadosmrti pro veřejnost utajena, jen pár vyvolených zná pravdu o její smrti, ale ti dostali velice dobře zaplaceno za mlčení. a pomalu také vymírají. a v Americe asi někdo moc nechce, aby se tohle tajemství dostalo na světlo boží. Už několikrát vrchní soud v USA zamítl žádost o obnovení vyšetřovaní její smrti.
      • Re: Re: Marilyn

        No,nevím o tom,že by Madonna hrobku skutečně zakoupila,spíš to jen trousila do médií,aby se zas něčím zviditelnila.Ostatné totéž dělala i Britney-také toužila po hrobce vedle MM.Nad MM odpočívá milionář R.Poncher,jehož manželka loni dražila svou hrobku vedle vlevo nad MM.Přímo vedle MM bude odpočívat Hugh Heffner-majitel Playboye.Ten přece prohlásil,že on nemůže odpočívat vedle nikoho jiného než vedle své první playmate:-)No,máme ještě šanci,vedle MM tak zůstávají stále 2 hrobky volné,viděla jsem to na vlastní oči:-)
    • szmanda

      Re: Marilyn

      Myslim ze by to marilyn dost nastvalo, ponevac ona nesnesla kdyz mel treba nekdo v jeji blizkosti stejny odstin barvy vlasu...
    • Re: Marilyn

      Souhlasím,nebyla dokonalá,dalo by se říct,že byla "dokonale nedokonalá", ale byla osobitá a krásná.A ženská...
  • tatiana1

    Marilynka

    Marilynka je proste najlepšia herečka všetkých čias. Nikto nemá to čo z nej vyžarovalo *3*
  • chibajs

    škoda...

    škoda že zemřela tak mladá.Byla bezvadná herečka a zpěvačka.Velmi krásná.Taková už se nenajde.Snad se má v tom nebi dobře.Jak myslíte že zemřela?Vražda,nebo sebevražda *7* ?
    • Re: škoda...

      Já bych nevyřadila ani vraždu.V knize ,,Příběh Marilyn doopravdy,,se píše,že od bratrů Kennedyových(s oběma měla poměr) znala smrtelně tajné informace o plánovaném atentátu mafie na F.Castra,které si zapsala do svého červeného deníku(o kterém pár lidí vědělo),a to je možná důvod,proč ji mohli zavraždit!!!
      Mimochodem,autorem knihy je Robert Slatzer,který byl krátkou dobu manželem Marilyn!
      Knihu vřele DOPORUČUJI!!!
    • Re: škoda...

      Já bych nevyřadila ani vraždu.V knize ,,Příběh Marylin doopravdy,,(údajně je autorem její bývalý manžel)se píše,že od bratrů Kennedyových(s oběma měla poměr) znala smrtelně tajné informace o plánovaném atentátu mafie na F.Castra,které si zapsala do svého červeného deníku(o kterém pár lidí vědělo),a to je možná důvod,proč ji mohli zavraždit!!!
      Mimochodem,autorem knihy je Robert Slatzer,který byl krátkou dobu i manželem Marylin!
      Knihu vřele DOPORUČUJI!!!
      • szmanda

        Re: Re: škoda...

        Ty máš opravdu knihu od Roberta Slatzera? Já o něm četla....o tom, že byl zhruba 3 dni ženatý s Marilyn:)Můžeš mi prosím říct, kde jsi knihu sehnala? *4* *4* Děkuju
        • Re: Re: Re: škoda...

          Náhodou jsem ji sehnala v knihovně :D ale jinak rozhodně doporučuju,moc mě bavila :)přeji úspěšné shánění *4*
    • carol7.1

      Re: škoda...

      Mám pocit že sebevražda. Někde jsem četla že to udělala proto že jí nebrali dost vážně jako herečku. Ale nevím jestli je to pravda
      • szmanda

        Re: Re: škoda...

        Prý to byla náhoda...neměla kontrolu nad barbituráty atd. Už sama nevěděla, kolik si toho vzala. Spolikala toho kolem 40ti.
        Ale také se nevylučuje vražda.

        To napsal Anthony Summers podle zdrojů
        • Re: Re: Re: škoda...

          szmanda:A svedeš si představit spolykat 40 tabletek?Jen tak, zapitím 1 sklenice vody?já ne, musela by se těma kapslema udusit...A proč by pak při pitvě bylo zjištěno,že žaludek tablety ani barviva z nich neobsahoval,ale za to esofág byl pomalu až do konečníku krvavě zbarven?Nezapomeňme,že to byla 60.léta a hvězdy používaly klystýry... *9*
        • szmanda

          Re: Re: Re: škoda...

          Podívejte se na moni osobnost: Joe DiMaggio
          byl to manžel Marilyn
  • Můžu jen říci, že největší zářitek s teď už mrtvou Marilyn mám z Hollywoodu.Nevěřte velikosti bot, co tu je....Stála jsem v jejích otiskách bot a ruce jsem měla v otiskách rukou a věřte že nemá 38. Já sama mám 41 a bylo to ještě trošku větší takže opravdu 38 to nejsou! :)
  • Hádky o to,že božská Marilyn byla Mortenson nebo Mortensen mi přijdou zbytečné.Pravdu máte obě...Marilyn je uváděna jako Mortenson,ale její matka její jméno buďto zkomolila schválně a to kvůli identitě jejího otce nebo díky schizofrenii na Mortensen.Nehádejte se kvůli tomu a buďto jí nazývejte Norma Jean Bakerová nebo prostě Marilyn Monroe ;) *3* *14*
    • Birth certificate hovoří jasně - jako otec je zde uveden E.Mortenson.Ke zkomolení spíš došlo tím, že si x autorů nebo i pseudoautorů nedalo práci, aby si danou věc ověřilo :)
  • Norkys Batista

    nic proti,ale vypadá jak Norkys Batista na blond,to je taky piča.Ale MM je pěkná kost
  • Pravý fanda z Brna?

    Ahoj!

    není mezi vámi takový fanda MM, který by znal a viděl většinu jejích filmů, měl doma plakáty, upomínkové předměty atd? A byl by z Brna...Mám točit malý medailonek o MM a právě nějakého takového nadšence sháním. POkud by semezi vámi někdo našel, ať se mi prosím ozve co nejdříve - třeba sem: 608 508 038. Díky moc! Katka
    • Re: Pravý fanda z Brna?

      Káťo,škoda,že jsem si tvůj přípsěvek nepřečetla dřív:-(, sice nejsem z Brna,ale účast na něčem,jako je medailonek o MM bych si nenechala ujít.O malou Marilyn se zajímam téměř 20let...škoda:-( Snad se medailonek zadařil:-) PApa, Andrea
  • .

    Marylin je a navždy bude legendou. Je úžasná a malakdo na ni má. Malakdo? Nikdo. *1*
  • prodám knihy - doplnění

    Ještě doplnění k níže uvedenému seznamu knih:

    Donald H. Wolfe:
    Vražda Marilyn Monroe
    • Re: prodám knihy - doplnění

      mail:

      n.natalie@atlas.cz
  • bi

    ,,Nebyla to legrace,,

    ,,nebyla to legrace,oženit se s elektrickým světlem.,,
    ( Joe DiMaggio)

    ...Nejde mi do hlavy ten telefon
    José Bolaňose..................... *13*
    • szmanda

      Re: ,,Nebyla to legrace,,

      "...oženit se s elektrickým proudem" *3* opravuji
    • Re: ,,Nebyla to legrace,,

      Bůhví,jesi s ní Bolanos vůbec mluvil,všude se jen objevuje zmínka o jejím hovoru s DiMaggiem Jr.v den,co zemřela...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit