Přejít na výpis diskuzí

Marilyn Monroe

OSOBNOST 31.12.2006 
140 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Marylin nezemřela 5.5.1962 ale v noci 4.srpna 1962.Marylinina hospodyně uvedla, že její tělo objevila o ,,půlnoci".Ale na policejní stanici telefon zazvonil až v časných ranních hodinách a to ve 4:25......
    • De facto ani koroner a posléze patolog nesvedli určit přesný čas její smrti,rigor mortis byl ale již ve velmi pokročilém stadiu,když dorazili lidé z úřadu koronera a odhad zněl,že musela být již minimálně 5hodin mrtvá,což hodinu jejího úmrtí posouvá na cca 22hodinu 4.srpna.
  • alexander

    Vražda?

    Je těžké si udělat názor,jestli se ůžásná,skvělá podle mě chytrá Marilyn Monroe spáchala sebevraždu.Já osobně si myslím že ne,i když brala prášky na spaní ve velkých dávkách na denním pořádku,ale jsem strašně alergický na Kennedyovi,tam si myslím že je náznak žárlivosti a co ten telefon?!
  • Božská marilyn. Úžasná, krásná. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • tomivojtech

    diskuse.

    Když budete číst její knížky podle mého v její smrti bylo zapojeno více lidí proč její služka hned po její smrti vyprala ložní prádlo a co její doktor?
    • Re: diskuse.

      ano do její smrti byla zapojena její služka,doktor,psychiatr,rfk a jfk a ještě jeden vyšetřovatel který kradl pravdivé materiály a přepisoval pitevní zprávu atd..
  • Jméno

    MOHL BY NĚKDO V ŽIVOTOPISE ZDE OPRAVIT JEJÍ JMÉNO?NEBYLA MORTENSEN, ALE MORTENSON!!!!NECHÁPU, PROČ SE V TOM NEUSTÁLE DĚLAJÍ CHYBY.JSEM AUTORKA STRÁNKY O MM NA WIKIPEDII,A I TAM MĚ WIKIPEDISTÉ SNAŽILI VNUTIT ŠPATNOU FORMU JEJÍHO PŘÍJMENÍ.PROSÍM O OPRAVU!!!!DÍKY
    • Její jméno se v úředních dokumentech uvádělo různě - Mortensen, Mortenson nebo Baker. To je možná důvod Vaší neshody ;-)
    • norma jeane

      takže Opravdu je to Mortensen a ne Mortenson tak se uklidni ...asi o ní moc nevíš když píšeš takové blbosti.. *8* *13*
      • Re: norma jeane

        Dále se můžete podívat na kopii certifikátu pořízeného při jejím sňatku s Joe DiMaggiem, v kolonce "rodné jméno" stojí: NORMA JEAN MORTENSON (http://www.thisismarilyn.com/maril yns-and-joes-wedding-certificate-12 1994.photo ) .Klasický povahový rys - nemáte ověřené to základní z jejích osobních údajů a když někdo poukáže na chybu (ke které může dojít) napadáte a snižujete znalosti toho,kdo vás na pochybení upozorní...
      • Re: norma jeane

        Panebože, strašně se pletete.Podívejte se nejen na její ofic.web, ale na googlu si laskavě najděte její rodný list.Pokud jste líní si to hledat,podívejte se na wikipedii,kde je její rodný list vložen.P.S.Pokud se o ní tak zajímáte,proč jste tedy nedali do kupy její stránku třeba právě na té wikipedii?????
    • Re: Jméno

      zlato možná to bude tím že se opravdu jmenovala mortensen ;) zajímám se o ni už 15 let, takže to vím, věř mi. ;)
      • Re: Re: Jméno

        15 let?A to ani neznáš správnou formu jejího jména?Čteš zde Mortensen nebo Mortenson?
        http://www.cmgww.com/st ars/monroe/about/bio.html
  • jisbon.4ever
    Marilyn ♥ Miluju ji
  • Hi..
    Pro šťouraly, potížisty a instinktivní oponenty:
    ...pro mě osobně je Marilyn neotřesitelnou světicí a bohyní. Naprosto chápu, že se hnedle sesypete právě na tuhle větu a budete závodit kdo mě za to sejme s větší vervou - a kdybych se snad bránil - dodáte, že máte na svůj názor právo, ale podle stejného klíče tedy dopředně říkám, že i já mám stejnou výsadu. Protože jsou navíc tyto stránky patrně tvořeny pro její příznivce, na negace nereflektuji. Překonal jsem již na tohle blonďaté téma příliš mnoho textu, než aby někdo mohl přijít s něčím tak zásadně negativním,že by změnil můj postoj.
    Tolik zahajovací řeč při vstupní prohlídce, velebnosti.
    A teď pro pravověrné marilynology:
    ...tímto zdravím všechny stejně naladěné a ptám se nejen na fungující fan club v ČR, ale i na to, kdo z vás a kolikrát byl na výstavě MM v Praze - až že už moc času nezbývá.. Osobně absolvoval 7x a nadšen číslo jistě zvednu. Jde se skupinově? Kdo bude koho trumfovat v nadšení pro věc?
    Marilyn s vámi (platí pro skupinu číslo II)
    Jayne Mansfield s vámi (platí pro skupinu číslo I).
    5thHelenaDrive@seznam.cz
    • Nepochopila jsem sice tu omáčku v prvním odstavci Tvého příspěvku, byla zbytečná, ale k té podstatnější části: na výstavě jsem také byla vícekrát, ne sice tolikrát jako ty, ptže já velkou část jejích kostýmů viděla už v USA v Hollywoodském muzeu, ale musím říct, že výstava mne trochu zklamala. Co ale bylo nejlepší na celé výstavě, byl poslední sál, kde se promítalo - škoda, že sekvence z jejích filmů nebyly delší a nepouštěli více jejích filmových songů :)
      • Omáčka se jí lžičkou, chi.
        Výstava zklamala čím? Nebyla dost didaktická? To se tady ale ani čekat nedá, ne? Šlo hlavně o boty a šaty, vlastně - botičky a šatičky. Popisovat život bohyně na deseti panelech dost dobře nejde. Na to asi máme knížky.
        Poslední sál byl vyvrcholením. Předchozí pasáž s civilním oblečením Ti ale taky neutekla, že ne?
        • Omlouvám se za reakci s roční prodlevou :( No...zklamalo mne,že tam vystavili např.tu ubohou kopii šatů z gala v Madison Square Garden 1962.Je mi jasné,že nejdražší šaty na světě majitel nezapůjčí na výstavu,která koluje, ale podle mě by bylo bývalo lepší nedávat tam nic.Některé šaty byly upravené-např.ty z Niagary.Marilyn na nich měla rozparek,šaty vystavené jej neměly.Asi byly dodatečně upravovány,ptže je nosily i jiné herečky.Dále jsem pochybovala o pravosti kostýmku ze Something Gott´s To Give...
  • Všetko najlepšie :( :) :)
  • Marilyn byla jedinecna nedokazali ji odpustit ani krasu ani nadani a kdyby byla jednoducha tak ji mozna bylo pomoci ale to ona bohuzel nebyla a proto ji museli odstranit to je dnes uz prece jasne
  • legenda MM

    Marilyn je pořád legenda i skoro 46 let po své smrti! O které populární hvězdičce současnosti se to bude moci za nějaký čas říci, se můžeme zatím jen dohadovat *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit