Přejít na výpis diskuzí

Mário Kubec

OSOBNOST 11.6.2007 
47 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • parket..a

    :-))))

    Ty hlášky v Chlapci a chlapi nebo ve Zvoňte dvakrát...nemůžu *1*
  • g

    jsi fajn herec hlavně v divadelní hře warhurka a sedum čučudejů *3*
  • gratulace

    Ahoj Mario,k dnešním narozeninám ti přeju hodně úspěchů v práci hodně rolí.Hlavně hodně zdraví.Já má narozky pár dní po tobě.Jsi opravdu super herec moc se mi líbíš. *14* *3* *14*
  • nika1979

    m.k. nika 1979

    ahojky mario kubec mam vas rada sluničko *3* *3* *3* *3* *3* *15* *8* *5* *4* *14* *14*
  • vzkaz Mariovi

    Ahoj Mário byla jsem se podívat v Boskovicích 17.7 na tvém představení.Bylo to super jsi super herec. *5*
  • ahoj mario

    Ahoj Mario moc ti dekuju ze ses mi na tym westernovym mestecku semnou vifotil a taky bych chtela byt stebou ve spojeni pres email!!!!Mam te strasne moc rada!!!!Jo a kdybis nevedel kdo sem tak sem ta jak mne za tebou prived takovet ten tipek jak porad mluvil do mikrofonu a stalo se to dne 21.6.2008!!!!A jmenuji se Sona!!!!A taky ses podepisoval marusce ktere si na papirek napsal mari doufam ze ti to staci na to abisis v zpomnel a jestli si v spomenes tak mi rposim napis na muj email dik mam te strasne mooooooooooooooooooooooooooc rada papapapapapapa *14* *14* *14* *14* *14*
    • nika1979

      Re: ahoj mario

      nesmiš jsi dopisovat slidam ktere osobne neznaš jaci jsem jse fotila js mariem .kubcem dala mail pokud nekóukaš telku občanske judu nebo vlasti oči tak davaj rady jsim nedopisovat na mail a tak tak dal pozor yo muže tobejt nemocnej člověk ja už jsem nato skoro naletela nepsat kolik tije let kde byvaš atak čau *14* *14* *14* *3* *13* *13* *13* *13* *13* *16* *16* *4* *5* *9* *10*
  • Chomout

    Mário se vám bude brzo ženit.. *15*
    • Re: Chomout

      ach jo co jstim mifanoušci udělame
      musime im to břat tem celebritam
      všem vim že nas to boli ale oni jsou take lidi sono viš nevim jestli mohou osobnosti nam davat mail viš neni to pro lehke ja jsem už psala mail mariovi ale
      četla na www.scena.net že moc nema čas
      a taky musi chodit do klubu s pc int aby mohl psat maily nam fanenkam
      tak mu přejme štastné manželstvi ahlavne lasku faninka taky jsem jsnim vifocena jakoty ale www.zlinfest.cz rok 2007
      • nika1979

        Re: Re: Chomout nika1979 sluničko

        mario kubec bajo miluju ho moc aj tak zbožnuju ho moc *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • pomateny?

    VY se s nim snad znáte? VY padáto jako kdyby jste mu psali milostny dopisky *14*
    • nika1979

      Re: pomateny?

      tisi pomatej kde maš tu barbiji . kene. tak tej barbiji piš pomatene dopisy ..............-odkaZ OD LILI1982 ŠILENČE *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *9* *9* *9* *9* *9* *9*
    • nika1979

      Re: pomateny?

      pomatenej si ti *13* *13* *13* *13* *13* *16* *16* *16*
    • Re: pomateny?

      ano znam ho velice dobře
      je to skvělej herec dal mi pusu aj jse jse mnou vyfotil nejsem pomatena a pomatene ženi ktere mu pišou milostne a nebo jentak otazky jsem fogenicka a mlada TVRDŠI A NEJSEM PLAcha pomatena
      to jsi ty proč tu pišeš
      *15* *8* *8* *15* *13* *13* *9* *9* *3* *3*
    • Re: pomateny?

      Pojďte radši na Wentwortha millera!! Jestli alespoň trochu znáte prison break tak se tam dozvíte zajímavé věci!! Jáké? to vám neprozradím podívejte se na diskuzi a je tam odkaz na super stránku. *4* *3* *1*
      • Re: Re: pomateny?

        a navíc se skoro netýká prison breaku a ale i jiných seriálů a filmů. já tam byla a je to super!!! *1* *1* *1* *1*
  • žádost

    Dobrý den Mário,
    jelikož jsem z Ostravy, tak nemám přehled ve kterém divadle hrajete. Ráda bych zavítala na nějaké představení, ve kterém bych Vás mohla shlédnout. Smozřejmě Vás člověk vídá v televizi, či slýchá ve filmech a seriálech, jako vynikajícího dabéra. Ale to není ono. Obdivuji Váš herecký výkon a proto, bych Vás chtěla shlédnout v "originále". Kdy a kde by se mi naskytla tato možnost? Každopádně Vám přeji mnoho pracovních a životních úspěchů! *4*
    S pozdravem Eliška
    • nika1979

      Re: žádost

      fidlovačka praha kabaret jeto pytli a tak dale
      jako daber bajo ilove you mario kubec *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4*
  • Marketa

    Ahoj Mario,pamatujes si jeste na mne?
    Potkali jsme se v jedne hodine, mezi psem a vlkem..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit