Přejít na výpis diskuzí

Mário Kubec

OSOBNOST 11.6.2007 
47 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro Mária

    Milý Mário,
    dodatečně Vám přeji všechno nejlepší k narozeninám.Hlavně zdraví a hodně hereckých úspěchů.Obdivuju Vaše herecké nadání a ráda chodím na Vaše představení.
    S pozdravem Alena *3*
    • Re: Pro Mária

      jsem rada že jste mne polibil .dokonce jse rada navas .jse rad pane .MARIO Kubec posilam pusu vaše faninka veronika korodiova.dokonce mam vaše fotky teda obrazky. jste skvěli idol a muž.
      • Re: Re: Pro Mária

        AHOJTE MARIO KUBEC DNES MAM SVATEK
        DOUFAM že to budete čist žejsi zpomenete
        namně verunka oslavenkině vaše faninka
        dik
        • nika1979

          Re: Re: Re: Pro Mária

          ach jo mario mislim navas
          čau *5* *13* *9* *3* *14*
      • Re: Re: Pro Mária

        AHOJTE MARIO JAK SE VLASTNĚ MATE?
        JASE MAM FAJN.FAINKA
        • Re: Re: Re: Pro Mária

          Ahoj Mario já se chci zeptat jestli si z čech nebo ze slovenka
      • Re: Re: Pro Mária

        TAK MARIO JAK SE DAŘI VAM
        NAPIŠTE MI VERUNKA
      • Re: Re: Pro Mária

        milej .MARIO prominte že jsem vam nepsala dlouho maily jsem totiž marot zežaludkem. ktery mi nedavno pokazil penicilin.ale v pondelí jsem bila navišetřeni žaludku. tou hadici.přitom jsem mislela navas jak se mate.napištemi .tady je muj mail.nika.korodi@gmail.com
        • Re: Re: Re: Pro Mária

          BLAHOPŘANI KE SVATKU VAŠEMU
          VŠECHNO NEJLEPŠI HODNĚ ŠTĚSTI A LASKY ZDRAVIČKA POHODY DIK AHOJTE MARIO KUBEC *13* *4* *8* *4*
        • Re: Re: Re: Pro Mária

          ahojte PANE MARIO KUBEC
          mislim na vás jakej byl valentýn
          .supr *4* *14*
          • Re: Re: Re: Re: Pro Mária

            ahojte.......................
            pane MARIO kubec.....................
            už mam fotku z lonskeho filmoveho fesivalu ................
            jak jste jse mnou fotíl--------
            jste rád určitě že......................
            dik misl navas
      • Re: Re: Pro Mária

        MILEJ PANE MARIO KUBCI.MAM VASE OBRAZKY RADA .AJ SERIALY SVETLA PASAZE :CHLAPCI A CHLAPY POHADKY .aj porad vemsi me pak konečně jsi tady .neni houba jako houba potom o moudre sorfalině pak čerte tady straši.atak dale mam rada vaše jmeno .mario rada čtu knihi enciklopedie potom romanticke .mam rada hudbu rada tancuju rada cestuju .rada piju colu potom lesni plodi napřiklad modru okenu detske šanpano potom šerry piti.džusi kavu carro frape videnskou a potom alžirskou. ja bivas pro vedla .k pasekam 185 lukov 763 17 u zlina ŠLI BISME AŽ K TUSKULUMU AŽ K LESU ZVALI BISMESI PIKNIKOVEJ KOŠ JIDLO PITI .KNIHU. MAM VAS RADA .CHCETE NAPIŠTE MI.SLEČNA VERONIKA KORODIOVA.
        • Re: Re: Re: Pro Mária odkaz

          odkaz .
          ahoj mario kubec mislim navas
          a covy a serialy neb filmi
          obdivuji vaše herecke nadani harmonii
          a zpusub vaši prace.faninka
        • Re: Re: Re: Pro Mária

          ahoj .pane .MARIO KUBEC jak se vam daři .mislim navas .vaše fanynka verunka kdy zas budete hrat vnakem filmu ?předem dik chtela bivam ten polibek oplatit vite .ma te zaujem .napište mito.verunka
          • Re: Re: Re: Re: Pro Mária

            ahoj. PANE MARIO KUBEC JAK SE VEDE VAM ještě jsi namne zpomenete .na tu vaši fanynku jak se před vama klepala aby stesi toho všimnul.pak jste se se mnou vifotil a venku jste midal pusu. ti te ty co jsvama mluvili tak vas neznaji jenom že je škoda ani moji kamarady dokonce neznaji vaše jmeno .Mário KUBEC.JA VAS CHCI ZASE NEKDY PODKAD.aj vam ukažu moje kamaradky.dvě Petry d. a b. ze srdečnim pozdavem. verunka ,pa posilam pusi na tvaře,
            • Re: Re: Re: Pro Mária

              ahoj MILEJ PANE MARIO KUBEC.JAK JSE VAM VEDE SKVELE Me TAKE DOCELA UJDE,VERUNKA .posilam pusinky vam
            • Re: Re: Re: Re: Re: Pro Mária

              MILEJ .MARIO KUBEC
              Dvě srdička vedle sebe, přes ně bílá neuvadla valentýnska laska .mislim denno deně.chci aby biste na mně .mislel.? verunka. posilam pusu.
            • Re. Re :Re: Pro. María

              ahoj .PANE MARIO KUBEC .JAK SE MATE MISLIM NAVAS :CHCETE MARIO.dik veronika

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit