Přejít na výpis diskuzí

Markéta Frösslová

OSOBNOST 21.8.2008 
46 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Myslím si, že z Vás bude dobrá herečka, jste sympatická a z Vilhelmové a Vojtěcha si už nic nedělejte
  • Vilhémové se to všechno jednou vrátí
  • Zlatá Vilhelmová.....Mně osobně přijde sympatyčtější než tahle..... *3*
  • Milá Markéto, nic si z toho nedělejte, že Vás Vojtěch nechal kvůli vdané ženě, holt muž občas nemá charakter.
  • anntine68

    obludná markétka

    pokud bych si dovolila podotknout, markétka je pěkně blbá kráva!!!!!!!!!!! vážně jsem čekala alespoň někoho o kapku hezčího. VÁŽNĚ OBLUDA!!! *1* *1* *1* *16* *15*
    • Dovol mi podotknout,že jsi velkej omyl přírody :-X
    • Souhlas
    • Re: obludná markétka

      Markéta není škaredá je mi víc sympatická než vdaná paní Vilhelmová, nechápu kam dal Vojta rozum i oči
      • Taky nechápu co na ní vidí.
  • narozky

    milá markétko, vše nejlepší k narozeninám... *4*
  • nevím

    nejlíp hraje v POJIŠTOVNĚ ŠTĚSTÍÍÍ... *3*
    • Jo jo, ale i v proč bychom se netopili jí to moc sluší ;-)
  • Oprava autora

    Dobrý den, ráda bych zde zdůraznila, že zveřejněný životopis Markéty Frösslové je moje práce, psaná pro server FDB.cz - nevadí mi, pokud jsou mé texty z Filmové databáze zveřejňovány jinde, zůstane-li zachováno jméno autora a odkaz na přejatost text, je to relativně v pořádku. Nicméně mi opravdu vadí, že pod mou prací je podepsán někdo jiný, kdo nemá na článku žádné autorské zásluhy. Podvodníky a opisovače opravdu nemám ráda!!!!!
  • Výborná herečka

    Jo Markéta je opravdu dobrá herečka a jak hraje výborně v vodácích, prostě perfektní a chtěl by jsem se jí zeptat jak se jí natáčelo v Ostravě..
  • marketa frosslova

    marketa je krasna holka,moje oblibenkyne nevim kam driv na jejim tele koukat

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit