Přejít na výpis diskuzí

Markéta Frösslová

OSOBNOST 21.8.2008 
46 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prsíčka

    Ten včerejší díl stál za zhlédnutí! Ty její nádherné kozičky nemají chybu! *14*
    • Re: Prsíčka

      prosim Tě co se Ti na těch prsíčkách tak líbí???? *1* *1* *1*
  • proč

    Marketa tedka hraje v dobrem seriale Proč bychom se netopili a hraje tam dobře takže jsi dobra
    • honza159

      Re: proč

      moje slova.Markéta je ta nej herečka možná i holka na světě.moc rád bych jí poznal osobně *14* *14* *4* *3* a upřímě ona je v serialu Přoč bychom se netopily zamilovana beznadějně do Křižáka.Ale já sem v reále do Markéty *14*
    • Re: proč

      parádní kráska *14*
    • Re: proč

      a jak tam ty prsíčka nádherně ukazuje,to je fantazie *14*
  • kočka

    Nesuďte někoho podle role! Je to jen role! Tahle kočka má něco do sebe! Když se na ní dívám v seriálu vodáci hned bych k ní skočil do lodě! *14*
    • Re: kočka

      Ty asi nebudeš gadžo moc normální.Podle toho co tady meleš.Jaké "skočil k ní do lodě" ??? To je herečka a ne prostitutka, joudo. Ochlaď si křapky ty Indiane. Ty jsi asi z nějaké vesnice,ne? *13*
      • Re: Re: kočka

        Nejsem žádnej gadžo a normální jsem! Nevím co je na tom když se mi tahle holka líbí a rád bych si sní zapádloval v jedné loďi. Že je to herečka to by mě nenapadlo ty hlavo!!! Nejsem z vesnice ale bydlím v teepee! *3*
      • Re: Re: kočka

        no a co,však chuť snad mít může?
  • Ste vůbec normální?

    Vy ste jak malý děcka. Je vidět, že jí závidíte ať už její krásu, to že hraje v televizi a je známější než vy. Měli by ste se stydět, ste trapní. Hraje dobře, tak se do ní nenavážejte, hlupáci.
    • Hezká docela je, ale královna krásy fakt není.....
      K Vojtovi by se nejvíc hodila Kamila Nývltová...
      Ps: myslete si o mě co chcete.
    • Re: Ste vůbec normální?

      JJ to je prevda tohel dělaj jen ti,co závidí
  • nakopat vam huby

    kreteni, toje jen role dete s epodivat jak hraje v realu... pojistovna je nejvetsi kravina co znam *1*
    • Re: nakopat vam huby

      naprostý souhlas
  • lejli

    Soprán ze slapské přehrady

    Jestli by jste chtěli někdo Markétu vidět hrát, tak se přijďte podívat do A Studia Rubín v Praze na představení Soprán ze slapské přehrady od P. Kolečka *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit