Přejít na výpis diskuzí

Marta Jandová

OSOBNOST 21.11.2007 
804 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ja se zamiloval..

    ahoj Marta *4* potrebujem ti napisat,ze si pre mna kuzelne krasna zena.., tvoje oci,tvoj usmev, tvoj hlas ... kraasa. asi sa spolu bohuzial nikdy nestretneme:{ aj ked by som velmi rad.urcite by stalo za to vzajomne sa spoznat{ neolutovala by si}..dufam,ze aspon tento prispevok preciitas. ak odpises na moj mail,.budem stastny *14* nech sa ti dari.. :}
  • didlousek

    PRO VŠECHNY BLBY!!!!!!!!!

    NĚCO VÁM TED VŠEM CO NA MARTU NADÁVÁTE ŘEKNU: AKORÁT JÍ ZÁVIDÍTE ŽE JE ASPON NĚKDE SLAVNÁ A VY STE NULY ... TAK SE SKLIDNĚTE VY SOCKY ZASRANY ... VAS SI TAKY NIKDO NEVŠÍMÁ TAK JI TAKY NECHTE NA POKOJI ... JE TU NĚKDO KDO TO NECHÁPE *7*
    • smiley13

      Re: PRO VŠECHNY BLBY!!!!!!!!!

      Super by byla kdyby každýho v tý superstar neponižovala!!!! Fakt sorry. Já jí nechci urážet já jenom říkám, že by se nemusela každýmu kdo neumí zpívat jako ona posmívat!!!! Jinak je fajn. *4* *4* Mimochodem já socka asi nejsem když dělám modeling jinak dobrý!! papáá *4* *4*
    • Re: PRO VŠECHNY BLBY!!!!!!!!!

      joo přesně jako nechte jí žít je taky je člověk do prdele ne...je supeeer:)
    • Re: PRO VŠECHNY BLBY!!!!!!!!!

      přesně ! *10*
      • Re: Re: PRO VŠECHNY BLBY!!!!!!!!!

        Presne! a ked si toto budes martuška čítať prosím mohla by si si mi napíísat asi odpadnem ek hééj alee mohla by si papa kubim kiss
      • didlousek

        Re: Re: PRO VŠECHNY BLBY!!!!!!!!!

        http://www.youtube.com/watch?v=2LYD 4F_-ThY&feature=related , http://www.youtube.com/watch?v=19ZY 4NHDbnk&feature=fvw
  • e.b.p.m

    jandová

    Marta má suprovej hlas, tady u nás je možná známá díky Jandovy, ale v Německu nějakýho Jandu neznaj tam znaj jenom jí.
    • Re: jandová

      správně Jandovi....
    • didlousek

      Re: jandová

      přesně tak ... *14*
  • smiley13

    Jandová

    Je to píča každého by na té superstár akorát urážela a pomlouvala!!!!! *16* *16* Už ani neví jak na sebe upoutat pozornost a proto každému musí říct že má právě menzes!!!! *3* No to je ale ponižování!!!!!!!!! *1* *1* No jo co víc dodat každej nezdědil umění zpívat po tatínkovi!!!!! *1* *1* *1* *1* A navíc byla jsem na Moně Lise!!!!! NIC MOC!!!!= HLAVNÍ ROLE MARTA JANDOVÁ!!!!!!! *5* *9* *16* *1* *1*
    • didlousek

      Re: Jandová

      Ja si myslim že kdyby byla tak špatná tak jí tu roli nedali( noma lisa )... njn každej ví že závist je svina že?? *15* *15* mimochodem smiley13 chtěla bych vidět jak bys to tea zahrala ty ... já s Martičkou plně souhlasím ... navíc kdyby tam nebyla byla by nuda ... když už tak se na ni nedívej když je to tak strašny a hlavně se neozívej *15* nikdo na tebe není zvědavej tak zalez j
      A až tě zas napadne ta haha ironie nech si to pro sebe ... *4* myslím že to bude pro všechny tady lepší ...
    • Re: Jandová

      prej zpívat po tatínkovi =D =D
      Tak to by asi zpívala mužkým hlasem, že ????? *7*
    • Re: Jandová

      Hm, tak tohle celý svědčí o tvé inteligenci. A jo, vždyť ty žádnou nemáš, sorry, je mi tě docela líto
      • smiley13

        Re: Re: Jandová

        Nezáviď debile!!!! Aspoň nejsem prdlá jako ty!!!!! Einstaine. *4*
  • didlousek

    Martička

    Od té doby co je Martička v superstar ( což se supr) nic nihyho me nebavi ... a jeji pisničky no co dodat lepší neznám ... poslouchám je celej den.. *3*
    • smiley13

      Re: Martička

      Ty máš zrovna co říkat didlousek pěkně přaštěný jméno né????? Poslouchat Martu Jandovou je asi jako poslouchat Karla Gotta je mitě líto. Fakt s tímhle vkusem patříš do domova důchodců!!!!!! *3*
      • misuleee

        Re: Re: Martička

        KARLA GOTTA???? si už úúúplně jeblá????? nevšimla sis že on dělá tak TROCHU jiný styl hudby???? *16* *16* *16*
      • didlousek

        Re: Re: Martička

        Hold každej má jinej vkus ... me by se zas nelíbil tvůj vkus a styl ... taky neříkám že se mi líbí všechny ... *3* navíc do domova důchodců mám daleko... tak klídek ...
    • Re: Martička

      Ty didlousku, nejsi Ty nějaká ujetina??????
      • misuleee

        Re: Re: Martička

        tak co??? ze se ji zastava???? to ja budu taky!!!! *4* *4* *4* *4*
      • didlousek

        Re: Re: Martička

        ani ne *1*
  • dofman5

    nwm

    jde o ni slyšet jenom protože ma slavnýho tatíka
    • didlousek

      Re: nwm

      To neni pravda tos asi neslysel ani jednu pisničku. Je upa supr ... jak se tomu říká?? závist že?? *15*
    • Re: nwm

      No a tebe štve, že ho nemáš, viď?
  • e.b.p.m

    zajímalo by mě

    zajímalo by mě jestli jsou texty Die Happy pravdivé např:

    Coming home
    Got the world in my pocket
    I´ll never let it go
    I´m coming home
    To the place where I started
    Why didi it take so long

    bylo by dobré kdyby ano,Česko by konečné mohlo mít velmi dobrou rockovou zpěvačku..
    • Re: zajímalo by mě

      Hele v dnešní době....texty má prej upřímný i britney :-)
  • MArtička

    martička je upe super driv sem ji moc neznal ale ted co je v tý ČSS sem si ji zamiloval je nadherna, ma krasnej usmev hezky se obleka proste je uzasna mam ji rad *5*
  • vilsy

    ahojky

    marta je fakt supr
  • luciq-dc

    :D

    tato poslední fotka se mi moc líbí..:D je taková fešná:D

    http://foto.osobnosti. cz/marta-jandova-385232
    • Re: :D

      *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit