Přejít na výpis diskuzí

Marta Jandová

OSOBNOST 21.11.2007 
804 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lucka1995

    marta :-)

    *1* marta je fakticky suprová zpěvačka v superstar je nejlepší:-):-):-) *1* *1*
  • e.b.p.m

    marta

    Marta je fakt suprová zpěvačka, má skělej hlas *1*
    • katusshqa1

      Re: marta

      To jo.. Když jsem jí slyšela poprvý to bylo už nevím kde někde v televizi... Vystupovala tam s tatínkem..No tak jsem jí zase tak moc nebrala, ale až když se pak oběvila v superstar tak jsem se po ní začala tak trochu schánět..
      A když jsem si jí pak poslechla s Die happy tak jsem se dala na rock.. Fákt super zpěvačka ;)...
      • Re: Re: marta

        To je přesný. Jsem na tom úplně stejně. A slyšela jsi to cd VI. Super. Pěkný písničky jsou tam všechny, ale nejhezčí je You´ll never know a potom ještě Frozen Tears.
  • The Best

    Konecne,nejake forum,kde umej ocenit nekoho jako je Marta...

    Marta 4ever!!!
    • Re: The Best

      Jupíííí, za chvíli nám to zase začne. Už se nemůžu dočkat *15*
    • Re: The Best

      Jo, to dokážem ocenit. Vždyť je úžasná *3*
  • její mamka

    nevíte, kdo je Martina maminka?
    • Re: její mamka

      Její maminka už nežije *9*
      • Re: Re: její mamka

        to jsem se někde dočetla, ale nevíte jak se jmenovala? mamku hrozně zajímá komu je podobná (Jandovi asi ne)
  • Ml

    No co dotat Prostě nej zpěvačka .. Nejlepší porodkyně v superstár..Si nejlepší!!...fakt že jo:)... *4* *3* ...Superstár Tam si nejlepší teda hned po zpěvu!!...Ty hlašky sou luxusní si sqela!!
  • cara

    Mj

    Marta je moe nejoblíbenějšíí českáá zpěvačka skráátka nééjkýýýýý zpěvačka v ČR!
    • nelmo

      Re: Mj

      jj souhlasim nééééjky
      • Re: Re: Mj

        Ach jo, to mě tak hrozně baví, když všude píšou jak nemožně vystupuje v televizi. Tak ať na to ty lidi nekoukaj, když se jim to nelíbí. Ať mi nikdo netvrdí, že všichni žijou jak jeptišky a nikdy neřekli na veřejnosti žádný sprostý slovo *13*
        • didlousek

          Re: Re: Re: Mj

          aspon není nuda ...
  • MJ

    Taky máte pocit, že to byla nuda, když tam v pondělí nebyla? Jeee, to ať už nedělá *13*
    • didlousek

      Re: MJ

      To není pocit ae pravda ...
    • dany10

      Re: MJ

      hey jo,že taky se mi to zdálo nebyla tam už taková sranda..:)
      • nelmo

        Re: Re: MJ

        jj přesně.....to byla nuda.
      • Re: Re: MJ

        Jo, jo. Hrozná nuda. Jen doufám, že nebude odlítavat často. To bych na to asi nekoukala. Opravdu by to bylo o ničem. Tím ale nechci říct, že ostatní jsou nudní, to ne, ale ta naše Marta, je taková prostě jiná *3* *3* *3* . To myslím v dobrým slova smyslu
  • -aneet-

    =)

    aaa Marta prostě sem její fanynka! navěěkyy!! ty její výbuchy v superstar xD vždycky se směju sní xD.. plostě BEST žena!:D. a nádherně zpívá!! :-*. jak natočila klip se svým tatínkem (Petrem Jandou) tak to se mi taky moc líbí a DIA HAPPY???? oo vždycky mi vyrazí dech! prostě Marta Jandová 4 ever! *14*
    • sharpay1995

      Re: =)

      pravda...v superstar...tam je prostě Marta nejlepší!! kdyby tam nebyla ona, tak je to o ničem!!!LOVE *14*
      • nelmo

        Re: Re: =)

        *14* *14* ¨jj přesně twl doufám že už tam jinak bude pořáááááád
    • Re: =)

      S tím s tebou naprosto souhlasím. Úplně se vším. Fakt je super *3*
  • ???

    Marta je moc hezká a jako do doby Superstar sem jí měla fakt ráda ale jak se to tam chová?jak náká puberťačka když do televize mele o tom že má krámy a baví se tam o polohách no tak to je na úrovni náký šlapky ne?docela mě to na ní štve
    • Re: ???

      a jak to bylo o tom vtipu s tou menstruací?Jsem to prošvih,tak nevím *9*
    • didlousek

      Re: ???

      no a taky proto ona ve svych letech nevypada jak ostatni v jejim veku (nic ve zlym ona je mlada) ... a proto ty bys vypadala jak stara baba (nic ve zlym ) *3*
    • didlousek

      Re: ???

      Aspon to tam oživí bez ní je tam jaksi nuda ( at je jako je )
    • Re: ???

      Tak se na ní nekoukej, když ti to tolik vadí.
  • e.b.p.m

    je dobrá

    náhodou je v superstar dobrá *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit