Přejít na výpis diskuzí

Marta Kubišová

OSOBNOST 16.10.2010 
140 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Skúste si nájsť pieseň Addio. Pohodlne si sadnite,ukľudnite sa a pustite si túto nádheru. Pocítite hrdosť,že taký hlas sa zrodil v Čechách..
  • Přejeme naší Martě k jejím dnešním narozeninám všechno nejlepší, a hlavně hodně štěstí a zdraví, aby nám ještě dlouho rozdávala radost, štěstí a víru v lepší budoucnost. *14*
  • Marto přejí Vám vše nejlepší k narozeninám hlavně hodně zdraví a dodatečně Vám také blahopřeji za ohromnou a zaslouženou poctu která se Vám v loňském roce dostala za řád rytířky čestné legie a moc se těším na Váš nový dokument *4*
  • Ona byla zamlada fakt moc hezká.
    • Myslím, že je hezká i dnes, umí stárnout. O mnohých se stejné napsat nedá...
  • Marta Kubišová letos dostala hlavní roli v muzikálu Touha jménem Einodis bude nahrávat nové cd a ještě o ní bude natáčet Olga Sommerová velký životopisný dokument doufám že v něm režisérka neopomene nemorální Vondráčkovou a její nehorázný soud *10*
  • paní Mudr.sisi souhlasím *14*
  • p. KUBIŠOVÁ TAK TO SE VÁM POVEDLO ..VTIPNÉ

    Dodnes mám v živé paměti zpívání v blízkosti Václava Havla na balkonu Melantrichu v roce 1989. Když se tehdy schýlilo ke zpěvu státní hymny, ozvalo se za mnou v dosahu mikrofonu temné bručení, které se k mému zděšení dralo z Václavova hrdla. Intonačně se s tím v tom okamžiku nedalo dělat víc, než zastínit tělem mikrofon a pokusit se ze všech sil hymnu hlasitě dořvat. Zážitek z Melantrichu mi připomněl pan Karel Schwarzenberg prostřednictvím TV přenosu z oslavy prvního kola voleb, kdy jsem s dojetím konstatovala, že svým pěveckým výkonem při hymně mnohonásobně Václava Havla překonal. Získal tím nejen mé srdce, ale především můj hlas! Pan Karel Schwarzenberg na Hrad patří, stejně jako Václav Havel, jehož pěvecký projev sice nebyl brilantní, ale hudbu a zpěv miloval celým svým srdcem. *1*
  • Paní Martičko, už se na Vás moc těším v adventních koncertech....
  • Take jí obdivuji je to mezinárodní ikona a přeji vše nejlepší k narozeninám ! Její úžasný řád Čestné legie je mimo jiné velký "políček" pro nestydatou Vondráčkovou!
  • Paní MARTO !
    Všechno nejlepší k narozeninám !!! fanda Jiří *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit