Přejít na výpis diskuzí

Marta Kubišová

OSOBNOST 16.10.2010 
140 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • přání

    Milá Marto, přeji Vám k Vašim dnešním narozeninám hodně štěstí, zdraví, a abyste už konečně byla ušetřena věčných útoků na Vaši osobu od lidí, kteří si nezaslouží ani toto označení. Kéž by všichni dokázali být takovým Člověkem, jako jste Vy. Máme Vás rádi! *14*
    • Re: přání

      Také přeji Marto vše nejkrásnější hlavně hodně zdraví a štěstí a klidu !!!
      a nenechte si znepříjemňovat život bezpáteřní zpěvačkou *13*
  • Marto jste krásný člověk

    buďte moc statečná ve sporu s Vondráčkovou a Michalem je to špína, která Vás není hodna. Věřím, že vyhrajete, kriminálník a zlobou a penězi zaslepená Vondráčková Vás nemůžou ohrozit stále ještě věřím ve spravedlnost. U všech slušných lidí Vondráčková tímto zkončila *10*
    • Re: Marto jste krásný člověk

      Doufám, že spravedlnost zvítězí a Helenka tenhle spor vyhraje!!! *4*
      • pokud zvítězí spravedlnost helena skončí v zapomnění a michal v base !!!
      • Re: Re: Marto jste krásný člověk

        A i kdyby Helena nevyhrála, je jasné, kdo to celé zavinil. S tím žádní fanoušci nic nenadělají.
  • Milá paní Marto

    Milá paní Marto, jako zpěvačka jste výborná mám ráda váš hlas vaše písničky nám pomáhaly přežít totalitu a vašich postojů si velmi vážím nejen za doby minulé ale i teď např.Adventní koncerty a jiná charita.Prostě přeji vám aby jste měla kolem sebe opravdové přátele hodně zdraví a radosti z dcery přeje Klimešová Katka Brno
    P.S. Ta normalizační slepice si nezaslouží ani pohrdavý pohled.Nestojí ani fajfku tabáku.Když někdo vymění charakter a kamarády za peníze není o čem hovořit. *14*
    • Re: Milá paní Marto

      Takže podle tebe je charakterní lhát, neplnit dohody a navíc v době rozbouřených emocí navíc obvinit někoho,(do rádia!) že mě dal k soudu za cirkus, který způsobili mí kamarádi a vymáhá na mně 2 miliony, i když je to naprostá lež?
      • dohody ?? žádná nebyla...
      • Re: Re: Milá paní Marto

        Milá Jarko T (ty, co píšeš na všechny strany, jak miluješ Vondráčkovou), odkud víš tak jistě, kde je pravda, a kde je lež v tomto sporu? *13*
        Kdo ti dal právo soudit Martu? Co je u tebe naprostá lež? Ty jsi právnik, co zastupuje Helenu? Na to má Helena manžela, tak se nesnaž. A víš vubec, že tady je stránka pro fanoušky Marty Kubišové? Myslím,že ty nejsi fanoušek. *13*
      • Re: Re: Milá paní Marto

        A ty jsi u toho byla, že tak přesně víš, jak se M. Kubišová měla zachovat? To ti nestačí sledovat koníčka H. Vondráčkové, běhat pořád po soudech? Já byl u toho v roce 68, tak vím, jak se zachovala Marta Kubišová a jak H. Vondráčková, tím je pro mě řečeno vše.
  • Krásná zpěvačka

    Paní Kubišová, držíme Vám všichni palce . Ale nejen známé celebrity, ale i my co nejsme umělci a známé osobnosti.Strašně si Vás vážíme *3*
  • Marto

    Marto jste skvělá zpěvačka a mimořádně slušný člověk nenechte s otrávit tím hnojem. Máme vás rádi !
  • Paní Marta

    Milá paní Marto Kubišová.Patříte mezi naše nejlepší české zpěváky,kdyt jste naše nejlepší zpěvačka.Přeji Vám nejvíce úspěšných koncertů a také k Vaším 68 narozeninám ,které máte 1.listopadu moc štěstí,zdraví a nových písní které budou jako vždy nejlepší.My všichni Vaši fanouškové vám držíme palce *3* *4*
  • kamarádka?

    Dobrý den, člověk je už znechucený jak pořád čte o jednom a tom samém o urážkách na vaší osobu paní Marto.Je neskutečné jak někdo může takhle zblbnout z chlapa tím se zase ovšem myslí paní Helena.Co ji vede k tomu, že dává všanc své kamarády svou rodinu a i svou kariéru? Je to fakt jen o sexu? Já vám přeji paní Marto pevné zdraví, nervy a hlavně sílu vydržet!!! Musí přeci už jednou vyhrát zdravý rozum!!! Jana S.
  • Soud

    Paní Kubišová gratuluji Vám.Nevěřila bych že v dnešní době dokáže ještě někdo rozhodnout spravedlivě.Vaši Kauzu jsem sledovala a moc moc vám držela palečky.Je to krásný pocit že to nebylo nadarmo.
  • monna1981

    "s nebývalou ochotou..."

    Dnes se jdu na ni podívat do Ungeltu *14*
  • blahopřání

    Pani Marto blahopřeji Vám k výhře u soudu.
    Přeji Vám hodně štěstí a ať Vám svítí sluníčko a hřeje srdíčko.
    Je smutné že se někdo nedovede živit jinak než soudními přemi.
    Iva

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit