Přejít na výpis diskuzí

Marta Kubišová

OSOBNOST 16.10.2010 
140 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vážená paní Marto

    právě jsem se dočetl že manžel Vondráčkové Vás chce opět špinit tentokrát ve své knize s kterou jeho žena souhlasí!Nedávno jsem četl Váš rozhovor kde jste řekla že Helena je stále Vaše kamarádka a že je vlastně oba litujete...Myslím že jste příliš hodná a že Vondráčková si to vůbec nezaslouží.Dvě desetiletí jste za svojí statečnost nemohla zpívat ona ano a to velmi! a ted vás nechá klidně špinit člověkem který seděl v kriminále má obrovské dluhy a exekutory v patách?! To je neomluvitelné! už by jste si tohle svinstvo neměla nechat líbit!Přeji hodně sil a štěstí.Věřte že drtivá většina lidí stojí na Vaší straně *4*
    • cobbra

      Re: Vážená paní Marto

      100% souhlas Honzo! Jenže to už je prostě naše paní Marta, právě pro tuto její grácii, s jakou přechází ty neskutečně hnusné útoky ze strany Michala jí obdivuji. Je to prostě ikona národa.
      Marta for president! *14*
  • Dobrý den paní Marto,

    Děkuji Vám za Vaše písničky a přeji hodně elánu do tvorby nových. Alena
  • Janek

    Po přečtení části diskuze, jsem toho názoru, že "Janek" je janek a má nějaký komplex, nebo je to "Helča" *9* Pani Kubišovou mám moc rád. A přeju jí, aby už skončilo to trapné vláčení po soudech...
  • Martička

    je nej zpěvačka nejcharakternější nejmilejší nejskromější zpěvačka kterou máme media by jí měli dávat větší prostor zaslouží si to moooc!!!hlavně za svojí statečnost nádherný hlas a velkou lásku ke zvířátkům *4* *3* *4*
  • Člověk

    Neznám nikoho, kdo by mohl trumfnout paní Martu v čistotě charakteru = proto je krásným člověkem. Malá poznámka, navíc umí krásně zpívat.
  • Marta je jen jedna !

    Marta je vzácná a velmi hodnáa skromná žená a navíc báječná zpěvačka *14*
  • Staňte se Martiným fanouškem

    Přidejte se do Martina Fanclubu.
    http://www.super.cz/cele brity/marta-kubisova
  • Příběhy bezpráví

    Dobrý den, jsem ze Základní školy nám. 28. října v Tišnově a již třetím rokem se zapojujeme do Příběhů bezpráví - Komunistické Československo. V minulých letech jsme nás navštívil a besedy se zúčastnil pan Ladislav Suchomel vězněný 14 let v Jáchymově, nyní se obracím na Vás, jako osobu, která byla silně proti komunismu. Velice by nás potěšilo, kdybyste si udělala čas a navštívila naši školu kolem 17. listopadu, před i po tomto datu. Na škole bude ten den probíhat dopolední program, bude promítnut film a poté by byla zmiňovaná beseda s vámi na cca 20 minut - od 12.45 do 13.15. Předem děkuji za Vaši odpověď a ochotu. S pozdravem Mgr. Liba Beranová
  • Paní Marto

    Váš dnešní dokument na čt 2 mě opět přesvědčil že jste velmi vzácný člověk jste pro mě ze všech našich zpěváků jednička a to jak hlasem tak i osobností
  • přání k vánocům a do nového roku

    Milá Marto, zvláště v těchto svátečních dnech září Vaše krásné písně a čistý charakter nad touto krajinou jako betlémská hvězda. Přeji Vám, aby ta
    vzácná pohoda a klid, které nám poskytujete, se vracely také zpět do Vašeho života.Díky za to, co všechno tak obětavě děláte nejen pro lidi, ale i pro opuštěné zvířecí miláčky. Požehnané svátky vánoční, a hodně štěstí, zdraví a úspěchů v novém roce!
    • Re: přání k vánocům a do nového roku

      Krásně napsáno k přání se také připojují.Marto přeji hodně zdraví a pohody a ještě hodně úspěchů *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit