Přejít na výpis diskuzí

Marta Kubišová

OSOBNOST 16.10.2010 
140 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mazání příspěvků

    Docela by mě zajímalo v čím zájmu se tu mažou příspěvky, vlastně čemu se divím, žijeme v české demokracii. *8*
  • Take jí obdivuji je to mezinárodní ikona a přeji vše nejlepší k narozeninám ! Její úžasný řád Čestné legie je mimo jiné velký "políček" pro nestydatou Vondráčkovou!
  • fanoušku hv, tak jdi na stránky své přestárlé hvězdy a připoj se k heloušům, tady nemáš co dělat, zde píší slušní lidé a to ty a tvá přestárlá hvězda nejsou.
  • Paní Marto, přeji Vám všechno nejlepší k narozeninám, hodně zdraví a nejvíc jsem na Vás pyšná za to francouzské vyznamenání, které jste si zasloužila. Pamatuji si, jak jsem se pídila po Vašich deskách a nikdo mi nebyl ochoten ani odpovědět i jsem se jednou chtěla zeptat na Vás HV, ale každý mě varoval, tak jsem to neudělala, paní Marto, strašně moc Vás máme rádi a vážíme si Vás a gratulujeme a gratulujeme, díky za Vaší statečnost.
  • Nejvyšší francouzské státní vyznamenání bude uděleno Martě Kubišové *3* *14* *4* Řád čestné legie
  • Nádherný hlas, čistá a statečná duše v mládí neskutečná kočka to je Marta Kubišová *14*
    • Krásně napsáno Marta je stále krásná hlavně svým srdcem *14*
  • Paní Marto, mám Vás ráda, jste statečná a líbí se mi, jak milujete zvířata. Z Vondráčkové si nic nedělejte, jí se ta špína jednou vrátí. Buďte stále tak úžasná. *4* *4*
  • Marto! na českých lvech vám to moc slušelo a těším na váš recitál na letní scéně jste pro mě i pro ostatní velmi vzácný statečný člověk přeji ještě hodně plodných uměleckých let a hodně štěstí *4* *14* *3*
  • Marta Kubišová

    Milá Marti
    Blahopřeji přání k Vaším narozeninám.
    Přeji hodně štěstí,zdraví,dobré
    pohody a dostatek sil do dalších let.
    Se srdečným pozdravem.
    Je mi líto soudních sporů k tomu
    nemuselo vůbec dojít,ale držím
    palečky.Zvítězí zdraví rozum. *4*
  • Paní Marto ,jste doopravdy naše Národní zlato a já Vám přeji hlavně hodně zdraví a síly vzdorovat špatným lidem,kteří Vám nesahají ani ke kotníkům.Ve stajný den bude mému vnukovi 18.Budu na Vás myslet,ale jinak to stáří stojí za ..... *1* ,ale my se nedáme.Vaše věrná posluchačka a fanynka.Mám Vás ráda.
    PS.Tak ještě jednou krásné narozeniny *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší