Přejít na výpis diskuzí

Marta Kubišová

OSOBNOST 16.10.2010 
140 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • skih

    narozky.

    hodne zdravi marto *3*
  • pani Kubisova

    Pani Marto, je mi 56let a od svych 16let Vas posloucham a nedam na Vas dopustit. Preji hodne zdravi a pohodu
  • nová diskuse

    Ahojky, chtěla bych vás pozvat na novou diskusy na lide.cz o martě kubišové
  • pocta

    Paní Marto,jste opravdu velice vzácná dáma s vytříbeným vkusem,elegancí a grácií.Jste dosti energická a tak kam příjdete,je opět mnoho pozitiva-mnoho slunce a sil na rozdávání do dnešního občas špinavého světa.Děláte pořad Chce te mne,milujete zvířátka,ke svým přátelům jste až moc shovívavá(hodná),dokážete chytnout u srdce.Obdivuji Vás,ale i má dobrá vzácná a půvabná kamarádka Ilona,která měla tu krásnou možnost s Vámi natočit nádhernou reportáž,neboť pracuje za mikrofonem.A bylo to úžasné.Díky,myslím,že mohu i za ní - velice děkovat.Díky Marto Kubišová!!!!
  • milan95

    20 století

    Marta Kubišová je nejlepší českou zpěvačkou 20 století.
    • Re: 20 století

      A Ty jsi pan chytrý.
    • cobbra

      Re: 20 století

      Naprostý a bezvýhradný souhlas!
  • zklamání

    Vážená paní Marto,jsem Váš celoživotní obdivovatel, hlavně v době, kdy se o Vás vůbec nemluvilo. Váš názor na Mašíny je pro mne a pro mé přátele veliké zklamání.
  • tomivojtech

    diskuse.

    Komunisté Martu odstranily ze scény byla takřka bez finančních prostředků kdo jí pomohl nikdo ani slavná kámoška Helena a ted po ní chce tolik peněz že se nestydí Marta je skromná žena.Ani Vašek by na to už neměl aby skákal na jevišti po té nemoci a Marta je rozumná v 68 letech tam nebude poskakovat jako mladičká.Helena se pořád ukazuje a poskakuje nelíbí se mě ani její manžel rád se ukazuje že Heleně koupil to a to a dům na Floridě.Přál bych mu aby zažil život normálních lidí a zkusil by co je to žít obyčejní život. Marto tobě přeji všechno nejlepší a doufám že už budeš mít klid od toho darebáka a Heleny taky.
    • Re: diskuse.

      A byla velká kámoška Havla a spol ..se hulilo a chlastalo a tohle bych měl dneska obdivovat???Na Floridu Helča a Michal létali na návštěvu k Waldovi jestli o tom nevíš..a co je vam všem do toho koho si Helča vzala,jsou to snad vaše prachy?
    • Re: diskuse.

      ne ,ona podepsala chartu a dobrovolně a po revoluci najednou vyrukovala se statisícema hurá v novém autě do Francie ,byl s ní tenkrát rozhovor...ona je jinak nula...a závidí Helče popularitu,to by pak museli všichni umělci být neřádi,když za komoušů hráli a zpívali!!!!!!
  • Filip

    Hlasujte pro Martu do slavíka již od 1.10 má stále krásný hlas a moc si to zaslouží *4*
    • Re: Filip

      Já jsem pro!!!
    • cobbra

      Re: Filip

      Skvělý nápad Filipe! Marta by si opravdu zasloužila natřít to všem, zvláště tento rok, kdy na ní hází špínu její "kamarádka" se svým gaunerem manželem!
  • 4ndilek

    :)

    skupina golden kids na facebooku - http://www.facebook.com/#!/group.ph p?gid=107777512606148
    jestli chcete, přidejte se :) *4*
  • Paní Martičko, přeji Vám za celou rodinu všechno nejlepší ke krásným kulatinám. Všichni si Vás nesmírně vážíme za to, jaká jste i jaká jste byla dřív, takových je opravdu velmi málo. Mrzí mě jen jediné, že si toho "naši" všimnou snad až když jim Francouzi napověděli... Ale zoufat si nemusíte, národ Vás má opravdu a upřímně rád.
    • Mám zpěv a písně paní Kubišové rád. Již od svých cca 15 let (rok 1967). Stejně jako ostatní jsem čekal 20 let, než jsem ji zase mohl slyšet živě. Ne jen z vinylových desek... Jen se Vás skromně zeptám: Vy jste národ pane "papparazzi"?!?!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit