Přejít na výpis diskuzí

Marta Kubišová

OSOBNOST 16.10.2010 
140 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paní Martičko, přeji Vám za celou rodinu všechno nejlepší ke krásným kulatinám. Všichni si Vás nesmírně vážíme za to, jaká jste i jaká jste byla dřív, takových je opravdu velmi málo. Mrzí mě jen jediné, že si toho "naši" všimnou snad až když jim Francouzi napověděli... Ale zoufat si nemusíte, národ Vás má opravdu a upřímně rád.
    • Mám zpěv a písně paní Kubišové rád. Již od svých cca 15 let (rok 1967). Stejně jako ostatní jsem čekal 20 let, než jsem ji zase mohl slyšet živě. Ne jen z vinylových desek... Jen se Vás skromně zeptám: Vy jste národ pane "papparazzi"?!?!
  • Mno, ja mam o cosi radeji Kubisovu nez tu bolsevicku zrudu Helenu Vondrackovu. Apropo, vsechno nejlepsi k 70 -ce
  • Všechno nejlepší k vašim kulatinam *3* *4* *5*
  • Paní Marto, přeji Vám všechno nejlepší k narozeninám, hodně zdraví a nejvíc jsem na Vás pyšná za to francouzské vyznamenání, které jste si zasloužila. Pamatuji si, jak jsem se pídila po Vašich deskách a nikdo mi nebyl ochoten ani odpovědět i jsem se jednou chtěla zeptat na Vás HV, ale každý mě varoval, tak jsem to neudělala, paní Marto, strašně moc Vás máme rádi a vážíme si Vás a gratulujeme a gratulujeme, díky za Vaší statečnost.
  • Paní Marto ,jste doopravdy naše Národní zlato a já Vám přeji hlavně hodně zdraví a síly vzdorovat špatným lidem,kteří Vám nesahají ani ke kotníkům.Ve stajný den bude mému vnukovi 18.Budu na Vás myslet,ale jinak to stáří stojí za ..... *1* ,ale my se nedáme.Vaše věrná posluchačka a fanynka.Mám Vás ráda.
    PS.Tak ještě jednou krásné narozeniny *14*
  • Marta je Rytířka a Vondráčková pukne *1* *15* *1*
  • Nejvyšší francouzské státní vyznamenání bude uděleno Martě Kubišové *3* *14* *4* Řád čestné legie
  • Paní Martu jsem měla vždycky ráda, přijde mi taková skromná, lidová....Ráda na ni koukám v televizi, má takový příjemný hlas a hezky zpívá. Taky hezky moderuje Adventní koncerty, to si nikdy nenechám ujít.
  • fanoušku hv, tak jdi na stránky své přestárlé hvězdy a připoj se k heloušům, tady nemáš co dělat, zde píší slušní lidé a to ty a tvá přestárlá hvězda nejsou.
  • nenávidím tuto píč*
    • to není žádná píč*
    • spíše to druhé
    • A máš k tomu důvod nebo jsi jen ubohý blb?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit