Přejít na výpis diskuzí

Marta Kubišová

OSOBNOST 16.10.2010 
140 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paní Marto, velice jsi Vás vážím jako človíčka i výbornou zpvěvačku.Ráda bych Vás poznala.
  • Paní Kubišová,nesmírně si vážím Vašeho morálního profilu a Vaší schopnosti zpěvem zbavovat lidi jejich starostí.Moc ráda Vás poslouchám avždy je mi moc fajn.Přeji moc a moc zdaru do Vašeho dalšího počínání a sílu odolat závistivcům a hlupákům.
  • Marto

    Marto jste skvělá zpěvačka a mimořádně slušný člověk nenechte s otrávit tím hnojem. Máme vás rádi !
  • Janek

    Po přečtení části diskuze, jsem toho názoru, že "Janek" je janek a má nějaký komplex, nebo je to "Helča" *9* Pani Kubišovou mám moc rád. A přeju jí, aby už skončilo to trapné vláčení po soudech...
  • Marta je jen jedna !

    Marta je vzácná a velmi hodnáa skromná žená a navíc báječná zpěvačka *14*
  • Re: diskuse.

    A byla velká kámoška Havla a spol ..se hulilo a chlastalo a tohle bych měl dneska obdivovat???Na Floridu Helča a Michal létali na návštěvu k Waldovi jestli o tom nevíš..a co je vam všem do toho koho si Helča vzala,jsou to snad vaše prachy?
  • Re: diskuse.

    ne ,ona podepsala chartu a dobrovolně a po revoluci najednou vyrukovala se statisícema hurá v novém autě do Francie ,byl s ní tenkrát rozhovor...ona je jinak nula...a závidí Helče popularitu,to by pak museli všichni umělci být neřádi,když za komoušů hráli a zpívali!!!!!!
  • tomivojtech

    diskuse.

    Komunisté Martu odstranily ze scény byla takřka bez finančních prostředků kdo jí pomohl nikdo ani slavná kámoška Helena a ted po ní chce tolik peněz že se nestydí Marta je skromná žena.Ani Vašek by na to už neměl aby skákal na jevišti po té nemoci a Marta je rozumná v 68 letech tam nebude poskakovat jako mladičká.Helena se pořád ukazuje a poskakuje nelíbí se mě ani její manžel rád se ukazuje že Heleně koupil to a to a dům na Floridě.Přál bych mu aby zažil život normálních lidí a zkusil by co je to žít obyčejní život. Marto tobě přeji všechno nejlepší a doufám že už budeš mít klid od toho darebáka a Heleny taky.
  • Re: přání k vánocům a do nového roku

    Krásně napsáno k přání se také připojují.Marto přeji hodně zdraví a pohody a ještě hodně úspěchů *4*
  • přání k vánocům a do nového roku

    Milá Marto, zvláště v těchto svátečních dnech září Vaše krásné písně a čistý charakter nad touto krajinou jako betlémská hvězda. Přeji Vám, aby ta
    vzácná pohoda a klid, které nám poskytujete, se vracely také zpět do Vašeho života.Díky za to, co všechno tak obětavě děláte nejen pro lidi, ale i pro opuštěné zvířecí miláčky. Požehnané svátky vánoční, a hodně štěstí, zdraví a úspěchů v novém roce!
  • zklamání

    Vážená paní Marto,jsem Váš celoživotní obdivovatel, hlavně v době, kdy se o Vás vůbec nemluvilo. Váš názor na Mašíny je pro mne a pro mé přátele veliké zklamání.
  • Re: přání

    Také přeji Marto vše nejkrásnější hlavně hodně zdraví a štěstí a klidu !!!
    a nenechte si znepříjemňovat život bezpáteřní zpěvačkou *13*
  • přání

    Milá Marto, přeji Vám k Vašim dnešním narozeninám hodně štěstí, zdraví, a abyste už konečně byla ušetřena věčných útoků na Vaši osobu od lidí, kteří si nezaslouží ani toto označení. Kéž by všichni dokázali být takovým Člověkem, jako jste Vy. Máme Vás rádi! *14*
  • Paní Marta

    Milá paní Marto Kubišová.Patříte mezi naše nejlepší české zpěváky,kdyt jste naše nejlepší zpěvačka.Přeji Vám nejvíce úspěšných koncertů a také k Vaším 68 narozeninám ,které máte 1.listopadu moc štěstí,zdraví a nových písní které budou jako vždy nejlepší.My všichni Vaši fanouškové vám držíme palce *3* *4*
  • Krásná zpěvačka

    Paní Kubišová, držíme Vám všichni palce . Ale nejen známé celebrity, ale i my co nejsme umělci a známé osobnosti.Strašně si Vás vážíme *3*
  • monna1981

    "s nebývalou ochotou..."

    Dnes se jdu na ni podívat do Ungeltu *14*
  • Re: Jste nejlepší!

    Souhlasím i lidsky je nádherná *4*
  • monna1981

    Jste nejlepší!

    Marta je nejkrásnější bytost, jakou jsem dosud poznala
  • Gratulace

    Dobrý den paní Marto. Jsem jako vy z Budějc-jak říkáme my budějčáci. Je škoda, že to došlo tak daleko ale myslím si, že je to spíš práce manžela HV. Je moc dobře, že jste vyhrála i když to asi moc nepotěší.
    Ztráta dobrých přátel pro peníze, i tak to v životě chodí. Hlavně zdraví a pohodu do dalšího života.
  • Soud

    Paní Kubišová gratuluji Vám.Nevěřila bych že v dnešní době dokáže ještě někdo rozhodnout spravedlivě.Vaši Kauzu jsem sledovala a moc moc vám držela palečky.Je to krásný pocit že to nebylo nadarmo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit