Přejít na výpis diskuzí

Marta Kubišová

OSOBNOST 16.10.2010 
140 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechápu

    Paní Kubišová, nevím, jestli to čtete,možná ano, možná ne. Ale.. bylo mi vás strašně líto, jak s vámi režim zametl. Komunisti- ne Helena. Váš kredit a výchozí pozice po revoluci byla nebývalá...Asi to nebylo snadné se prosadit po násilném přerušení činnosti. Ale neměla byste zneužívat naivních lidí a postavit se k situaci rovně. Vy přece víte, že vám Helena moc pomohla. A jestli jste se bála srovnání(i to by bylo pochopitelné) nebo měla nějaký jiný důvod odstoupit z již připravovaného projektu, p r o č jste se zachovala tak nefér?
  • Marta Kubišová

    Milá Marti.
    Srdečný pozdrav a pevně se drž!
    Měj se hezky!Pozdrav i Vaškovi.
    *3*
  • hudy

    Re: Re: legendy tanečnej hudby

    Kde ty ses tady vzala? *1*
  • kamarádka?

    Dobrý den, člověk je už znechucený jak pořád čte o jednom a tom samém o urážkách na vaší osobu paní Marto.Je neskutečné jak někdo může takhle zblbnout z chlapa tím se zase ovšem myslí paní Helena.Co ji vede k tomu, že dává všanc své kamarády svou rodinu a i svou kariéru? Je to fakt jen o sexu? Já vám přeji paní Marto pevné zdraví, nervy a hlavně sílu vydržet!!! Musí přeci už jednou vyhrát zdravý rozum!!! Jana S.
  • Re: Marto jste krásný člověk

    Doufám, že spravedlnost zvítězí a Helenka tenhle spor vyhraje!!! *4*
  • Marto jste krásný člověk

    buďte moc statečná ve sporu s Vondráčkovou a Michalem je to špína, která Vás není hodna. Věřím, že vyhrajete, kriminálník a zlobou a penězi zaslepená Vondráčková Vás nemůžou ohrozit stále ještě věřím ve spravedlnost. U všech slušných lidí Vondráčková tímto zkončila *10*
  • cobbra

    Re: legendy tanečnej hudby

    Vážená paní doktorko, zřejmě jste měla dobrý kádrový profil (narozdíl od MK). Na Vašem místě bych se tím ale nechlubila - dobré světlo to na Vás nevrhá... *9*
  • zklamání

    Marta Kubišová v době totality byla pro mne za polobohyni. V současnosti je už jen velkým zklamáním.
  • Re: 20 století

    A Ty jsi pan chytrý.
  • Re: Re: legendy tanečnej hudby

    To nejsou špinavosti, ale pravda.
  • Re: legendy tanečnej hudby

    Je to pravda. Mám podobné zkušenosti. A taky mně není jasné, co vlastně zavinilo její mateřské problémy. Před lety uvedla, že to způsobilo pronásledování režimem, teď píše, že na vině bylo chování jejího manžela.
  • Re: Re: Marta Kubišová

    http://tajomstva.org/zakazane-dejin y/
  • Re: Marta Kubišová

    dejiny/p://tajomstva.org/zakazane-d ejiny
  • Re: Re: legendy tanečnej hudby

    Prosím neurážajte sa, nemyslím to zle, len ma hnevá, keď niekto hovorí niečo, čo sa nezakladá na pravde.... takýto človek totiž v mojich očiach klesá veľmi hlboko a aj tie pozitíva, ktoré možno má, ťahá so sebou dole. Verím, že chápete, čo tým chcem povedať... *9*
  • soliter

    Re: legendy tanečnej hudby

    Neubližujte prosím takovýmto způsobem tak skvělé zpěvačce!Nepište prosím o ní tyto špinavosti!Děkuji. *13*
  • soliter

    Martička

    Martičku Kubišovou jsem poprvé slyšela když mi bylo 10 let,strýček sbíral desky a ve své nemalé sbírce měl i SP desky Martičky.Nejvíce jsem milovala písničku Dejte mi kousek louky.Nemohla jsem tenkrát svým dětským rozumem pochopit proč tak skvělá zpěvačka přestala zpívat.Maminka mi dosti vyhýbavě řekla,že se nemám moc vyptávat a mé nadšení z Martiných písniček sledovala s obavami.Byla taková divná doba kdy nebylo přáno dobrým zpěvákům.Ted' už vím co Martička všechno zkusila.Myslím,že je vzácný člověk.Mám její DVD Příběh.Miluji recitál Proudy lásku odnesou.Byla v té době na vrcholu kariéry a opravdu nádherná ženská.Musela mít odvahu za cenu cti dát všanc tak skvěle rozjetou karieru.Za to před ní smekám.Myslím,že by Helenku Vondráčkovou časem smetla kdyby mohla zpíva tenkrát dál.Další takovou skvělou zpěvačkou,kterou jsem objevila ve strýčkově sbírce byla Yvonne Přenosilová.I když ta odešla do ciziny a měla to oproti paní Martě myslím o trochu lehčí.Paní Martičce přeji jen to nejlepší,hlavně jen upřímné přátelé,kterých je v této době opravdu velice poskromnu. *4*
  • legendy tanečnej hudby

    pani kubišová, prosím vás nerozprávajte hlúposti o svojej mladosti - vraj chceli ste študovať neurochirurgiu, ale po maturite musel ísť každý pracovať do priemyslu.... Spadli ste z Marsu??? Som vyštudovaná lekárka ale po maturite som išla rovno študovať na VŠ. Prosím, nerobte zo seba väčšiu obeť systému, než je skutočnosť!! Vo svojom veku už by ste mohli konečne prestať klamať.... vwľa ľudí pozná vašu tzv. bujarú mladosť ale intelektuálne záujmy tam určite NEBOLI. *9*
  • cobbra

    Re: 20 století

    Naprostý a bezvýhradný souhlas!
  • Marta Kubišová

    Marta to je legenda.
    Depeše,Já dovedu lhát,lampa,
    Loudá se půlměsíc,Dartaňan.
    Členka divadla Rokoko a Golden Kids.
    Divadlo Ungelt.Výborná šansonierka.
    Rok 1968 [Modlidba pro Martu]
    Opět na výsluní po 20.letech.
    Má velké charisma.člověk
    s velkým srdcem.
    Na rozhlasových vlnách,gramofonové
    desky LP,SP,CD,DVD.
    S pozdravem!S Úctou!
  • pocta

    Paní Marto,jste opravdu velice vzácná dáma s vytříbeným vkusem,elegancí a grácií.Jste dosti energická a tak kam příjdete,je opět mnoho pozitiva-mnoho slunce a sil na rozdávání do dnešního občas špinavého světa.Děláte pořad Chce te mne,milujete zvířátka,ke svým přátelům jste až moc shovívavá(hodná),dokážete chytnout u srdce.Obdivuji Vás,ale i má dobrá vzácná a půvabná kamarádka Ilona,která měla tu krásnou možnost s Vámi natočit nádhernou reportáž,neboť pracuje za mikrofonem.A bylo to úžasné.Díky,myslím,že mohu i za ní - velice děkovat.Díky Marto Kubišová!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit