Přejít na výpis diskuzí

Martin Chodúr

OSOBNOST 6.10.2009 
869 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • adsdd

    Martine doufám že budeš strááášně dobrej!!
    Hrozně moc ti to přeju!!
    Doufám že všem co říkají že nebudeš dobrej zavřeš pusu *5*
  • ds

    Ten to dotáhne hoodně daleko ale musí zůstat takový jaký je...hodný a nebýt namyšlený..
  • Supersilvestr

    Včera jsem se dívala na Supersilvestr na Markíze a musím uznat, že Martin je skutečně showman, kam se na něj hrabou ostatní. A ta Chodúr Street Dance Academy mě opravdu dostala. *3*
  • 22kristyl

    =o)

    Všem fanouškům Martínka přeju krásný Nový rok 2010 !!!!!!! =o)
  • xx.lenulka.xx

    Web..

    Ahojky lidičky..Pro všechny kdo máte rádi Martina, sem začala pracovat na webovkách.. Adresa: http://www.martinchodur.mypage.cz/ Zatím je tam jen pár věcí..Začala jsem před pár dny, tak se nezlobte..:-)
  • david16

    BEST ! chápete ? :D

    Mě přišel uplně njlepší už v divadle když zazpíval supreme tak jsem uplně čuměl na telku co to je za bejka :D MY slím si že konečně někdo oživí českou "HUDBU. ;) Je fakt dobrej a okamžitě mi řekněte až bude mít cd :D za tím od něj poslouchám hallaluja a lady gagu :D ale je fakt dobrej ;) je tak dál martine.
  • majda1997

    Věštkyně

    Ahojky. Fkt nwm, jestli je to pravda, ale tak to sem napíšu. Den po vyhlášení Superstar se o tom celej den bavili v radiu a lidi tam měli vlat, jestli so myslí, že se víc udrží Šmajda nebo Chodúr. Bylo to tak vyrovnaný. Tak pak zavolali věštkyni-kartářce. Ta jim řekla, že teď poletí nahoru Šmajda, ale prej si najde nějakou špatnou manželku a bude zpívat už prej jenom svým dětem. (To fkt říkala !!!) Martn prej půjde na vrchol pomaleji, ale udrží se tam hrozně dlouho a bude jeden z hodně uznávaných umělců!!! *3* To by bylo super !!!! Jinak všem šťastný Nový rok 2010. Sem málem napsala 2012... *1*
    • andreja1

      Re: Věštkyně

      jooo a já chcu byt ta manželkááááááááá *14* *1*
    • stankova.lidka

      Re: Věštkyně

      no uvidíme, třeba to vyjde...a já mu to přeju
      jinak všechno nej v novém roce 2010 *3* *4*
    • ajulina

      Re: Věštkyně

      no zajimavi *1* *1*
    • Tereza

      Re: Věštkyně

      No jo to by taky ještě tyhle řečičky museli bejt aspon trošku pravdivý *15* ..to je jako věřit bulváru *15*
      • majda1997

        Re: Re: Věštkyně

        Asi tak *15*
  • Fanclub

    Ahoj, možná už to tady bylo, ale pokud máte zájem podívejte se na stránky www.chodur.webnode.cz. Jedná se o oficiální fanclub, do kterého se můžete přihlásit *3*
    • Re: Fanclub

      hm.. tak ted jsem si všimla, že je to hned dole... no nic *1*
      • majda1997

        Re: Re: Fanclub

        J8 hledám všude, ale nwm, kde se mám přihlásit.
        • Re: Re: Re: Fanclub

          Napiš e-mail některému ze správců (najdeš na stránkách) a oni už tě tam zapíší
          • majda1997

            Re: Re: Re: Re: Fanclub

            Děkuju moc !!! *4*
  • xx.lenulka.xx

    Martin...

    *7* Ahojda lidi..Myslíte, že se najde buď webová stránka, nebo někdo kdo by mi řekl třeb adresu, nebo jakejkoliv jinej kontakt?? Asi sem trošičku naivní, ale sem strašnej smolař a dycky když se kolem něj něco děje, propásnu to, viz: sobotní chat zrovna s nim.. *9* Mám prostě smůlu, tak bych byla ráda kdyby mi tu někdo pomohl..A jako všichni ostatní řeknu, že sem mu strašně fandila, ale v mim případě to nebylo leh a to protože sem byla na naší škole úplně jediná, kdo fandil Martinovi..U nás ve třídě už mi roztrhali 12 obalů na žákovskou, jenom proto, že tam byl nápis Martin Chodúr, nebo jeho obrázek.. *14* Ale to se dá pochopit..Tak džtak děkuju za odpovědi.. *4*
    • Re: Martin...

      www.chodur.webnode.cz a chat s Martinem bude dnes,t.j. 30.12.2009 na stránkách www.moravskoslezsky.denik.cz a to od 12,00 !!!!!!!
      • Re: Re: Martin...

        Děkuju moc..:-D
    • Re: Martin...

      Holka ty si blazniva *1* no ja nemam a Martin snad ani nema...:) mam kontakty na Šmajdu ae to te asi nezajima *5*
      • xx.lenulka.xx

        Re: Re: Martin...

        Sem trochu blázen..Ale tak šmajda..To bys mohla..Moje kámoška je ze šmajdy vyplesklá..:-D Tak by jí to třeba udělalo radost..:-D Tak dyžtak dík..:-) *4*
  • d

    Ty paparazzi byli dobrý co?
    A supreme nezapomenutelný!
    • Re: d

      Ano, přesně tak. Paparazzi v jeho podání můžu poslouchat pořád dokola. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit