Přejít na výpis diskuzí

Martin Chodúr

OSOBNOST 6.10.2009 
869 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ajulina

    srry za reklamu :D

    ahoj :) si Mirova/o fanynka/fanousek? tak se prosím pridej do diskuze na Lide.cz schanime tak lidi protze nam tu predchodi diskuzi smazali!Podle nas to není fér že Martin Chodur ma svojí diskuzi a Miro ne...moc dekuju (http://forum.lide.cz/forum.fcgi?akce=forum_data&auth=&forum_ID=100087)
    • Re: srry za reklamu :D

      Mira si strč třeba do rámečku. MARTIN JE NEJLEPŠÍ !!! *3*
      • ajulina

        Re: Re: srry za reklamu :D

        holka mas smulu *1* tam uz ho mam *1* *5* takze.... *15*
        • Re: Re: Re: srry za reklamu :D

          Aha, tak to sorry. Já to myslela jako vtip. Mě nenapadlo, že jsi takové trdlo *9* *1*
          • ajulina

            Re: Re: Re: Re: srry za reklamu :D

            jo diky ...ae trdlo fakt nejsem *13* *3* co jsi tim padem ty?... *15*
  • ma

    Tak to uvolněte se prosím bylo úplně super *5*
    Takový vzorný kluk tak to má být *4*
  • ajulina

    bohac

    tak prej pan Martínek uz ma na konte melouna *1* takze ... jako se ma *1* *1* *1* *4*
  • 22kristyl

    Martínek

    Koukali jste včera večer na Uvolněte se,prosím? Byl tam Martínek.Hrozná prča :ODDD A i zpíval.Zase to perfektně zvládl =O))) =O** Mám tě ráda Martí!!<3
    • ajulina

      Re: Martínek

      jo matka se na to koukala a nechtela tto prepnout!!takze sem tam trpela *1* *1* ae mam stejnou alergii jak on :D ae ja ty kiwi nemuzu ani jist :D *15* *15*
      • Tereza

        Re: Re: Martínek

        Trpěla *1* ale přežila *1* ..určitě povídal něco moc krásnýho *1*
        • ajulina

          Re: Re: Re: Martínek

          no kecal nejaky pi**vyny *1* *1* prej je klidny....a ze nikdy nic neukradl ani bonbon...a ze mu prijdelegračni kdyz se snekym hada..:D *1* *1* *1*
          • Re: Re: Re: Re: Martínek

            Miro taky jednou řekl, že je umění se s ním pohádat, protože je těžkej flegmatik :-) Podle mě, i když na první pohled se zdají s Martinem být rozdílní, jsou si ve skutečnosti velmi podobní :-) Možná je to tím, že jsou ve stejném znamení - Střelci.
          • Tereza

            Re: Re: Re: Re: Martínek

            Tohle fakt říkal? *1* no kde je ten hodnej a usedlej Martin *15* *15* *1*
            • Tereza

              Re: Re: Re: Re: Re: Martínek

              tak jako při posledním kole? *1* *1*
            • ajulina

              Re: Re: Re: Re: Re: Martínek

              *1* ae vcera mel udelany hezky vlasy *1* *1*
            • Tereza

              Re: Re: Re: Re: Re: Martínek

              To víš no elegán *1*
            • ajulina

              Re: Re: Re: Re: Re: Martínek

              jo rikal *1* *1* ....jo a rikal ze ma rad obleky :D aspon vim proc na tom koncerte mel na sobe jen ty obleky *1*
  • angyblackstar

    Martine díky !!!

    Martin si zaslouží velké dík ! Je sice trochu retro ale to neva to je naopak super *4* PROSTĚ VELKÉ DÍK ZA TO ŽE ŠEL
    DO SUPERTAR !!! *14* *14* *4*
    • ajulina

      Re: Martine díky !!!

      nechapu proc mu dekujes? *1* *1* *1* *1*
  • mart

    Přeji Martinovi upřímně ze srdce jenom to nejlepší.
  • micccck

    Martine tvůj sen je i můj sen *14*
    Mám tě ráda a fandím ti a vždycky budu to si pamatuj!!
    Neřeš ty kecaly okolo tebe musíš vědět že to je úplně normální a že nejsi jediný kdo tohle snáší.
    Ber to jako potvrzení tvých kvalit *3*
    Doufám že tvoje cíle sahají hodně vysoko a že jsi přesvědčený že to můžeš dokázat.
    Já o tom jsem přesvědčená-o tvých kvalitách a vím že ty můžeš být tak vysoko jak jen to jde-to záleží ale jenom na tobě kde budeš ale byla by škoda kdyby jsi se nějak vzdal protože by jsi začal poslouchat názory ostatních nebo by jsi začal být namyšlený atd.atd.
    Jsem za tvými zády a podporuji tě psychicky.
  • martine jseš supr a spivaš ♥♥božsky

    martine ja tě uplně zbožniju a mamka mi dala tvoje pisničky ze superstar na mp3 a ja je posloucham každou chvilinku a ve superstar jsem ti posila la miliolu hlasuuu *14* *14* *14* mam te prostě moc moc moc radaa *14* *3* *14* uvidima se nekdy *7* *7* muj spolužak řikal že jsi na koncervatoři a on je v 5 třidě tak jde na koncervatoř a hned jak mi řekl že tam jsi tak jsem mu dala ukol že mi da tvuj podpis (jmenuje se ondřej bach )tak jestli jse tam dostane tak CHCI TVUJ PODPIS JUUUU *3* *14* *14* *15* *4* *1* *3* AHOJ A NEZAPOMEń na mne dekuji
  • f

    Martin je úžasnej.
    Nic proti Mirovi ale Martin je lepší.
    Samozřejmě když Miro bude chtít a najde tu správnou cestu tak může být tak jako je Martin a nebo lepší to je jenom na něm.
  • micky

    Jak o 37 hlasu???
    Jenom???????
    To by byla národní/mezinárodní ostuda kdyby to on nevyhrál!!!
    • Re: micky

      To nejspíš jo.
      Ale nevěřím tomu.Když se koukneš na hlasování na superstar.tv Martin vyhrál o 19% a něco.A to určitě není 37 hlasů.Tedy..no nevm *7*
      • Re: Re: micky

        To jsou prostě nějaký kecy jako vždycky..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit