Přejít na výpis diskuzí

Martin Chodúr

OSOBNOST 6.10.2009 
869 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hikaru

    tvé narozeniny

    hodně štěstí a vše nej k tvým narozeninám
  • hodně štěstí

    hodně štěstí zdravý všechno nejlepší ti přeje JÁ A CELÁ MÁ RODINA
  • master martin

    seš nej martine NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEJJJJJJJJJJJJJJ *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • soliter

    Elton John a George Michael

    Myslím,že Martin Chodúr a Honza Bendig včera zaváleli oba a zpívali to líp než Elton John a George Michael.Právem si zasloužili potlesk ve stoje,nebot' zpívali jako dokonalí profesionálové.Posílejte Martinovi hlasy at' se o něho v dnešním vyřazování nemusíme bát.Myslím,že tentokrát čeká vyřazení Denise Lacha,co myslíte vy? *4* *7*
  • POSÍLET MU HLASYYY

    Martin byl znovu naproto dokonalý !!! A ten duet, všichni víme, že byl jen díky němu podařený!! Nakonec odměna od díváků, tleskání, které se snad ještě v superstár nezažilo !

    Martine jsi nejlepší! My to víme!

    Pro jehi fanoušky: Musíte hlavně všichni posílat sms ! Jen díky tomu se dostane dál az an horu.. takže sms.. sms sms.. KAŽDÝ HLAS MŮŽE BÝT ROZHODUJÍCÍ !!!!! *16* *16*
    • hellraiser

      Re: POSÍLET MU HLASYYY

      To je sice vsechno pravda, ale Ty si tady strilis nejen z nas, ale i z Marty, to si vazne myslis, ze Ti nekdo uveri, ze jsi prava Marta Jandova, ktera by ted asi sotva mela cas sem zajit, kdyz krome porotcovani ma urcite i dalsi povinnosti ?! Zamysli se trochu...
  • nessynushka

    můj názor..

    Podle me je nejlepší čtveřice Chodúr,Bendig,Šmajda a Stará..Me se tahle čtveřice hrozne líbí a chci aby vyhrál Martin,je tam nejlepší!
    • Re: můj názor..

      HEY!!!...Souhlasím nejvic...Možná až na toho Šmajdu,páč Stará,Bendig a Chodúr sou od něj trochu napřed tím zpěvem...:)...Ale jinak je Šmajda super a doufám,že příště poletí Bagárová...Ta je z tý pětice,co tam teď zbyla,nejslabší!!!!!!!!!!!!!!!... .......Už tam nemá co dělat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.......... TOŤ MŮJ NÁZOR!!!!!!!!!!!!!!!!Jinak všecko nej Marťo!!!... *3*
      • Re: Re: můj názor..

        Máš pravdu Zdenule,neřikám že Bagárová zpívat neumí,ale zas takovej zázrak to není..Já bych jí vyhodila už před finálem:)
        • hellraiser

          Re: Re: Re: můj názor..

          Taky si myslim.
    • hellraiser

      Re: můj názor..

      Souhlasim uplne ve vsem.
    • Re: můj názor..

      Souhlasím, až na toho Šmajdu
  • Martin

    Martin zpívá naprosto skvěle a zaslouží si vyhrát. V rockovém kolo byl opět výborný a již se těším na další. Věřím, že opět nezklame a předvede super výkon *3* .
  • Media kecají samý hovadiny!

    Ale už toho mám opravdu dost!! Ty média me začínají pěkně štvát!.. Pořát píšou o Martinovi, že je nafoukaný a takovýhle pitomosti!!.. Kso Martina znáte, víte že to tak není!..Prostě se do něj strefují, protože všichni mluví jen oněm!. Ano našel se nový náš Karel Gott!..všem je jasný že Chodúr je naše Superstár.. apokud to on nervyhraje! Tak tato sotěž je nahovno !!!!

    Jak řekla Marta Jandová Martinovi : Ty jsi náš KRÁL !!! *14*
    • tercer

      Re: Media kecají samý hovadiny!

      PŘESNĚ,média nemaj o čem psát tag píšou krawiny..,,Jandová miluje Chodúra,, té fakt síla cwo ti lidi dokážou napsat aby dostali cwo nejwíc prachu!chudák Martin a ty ostatní celebrity takle jim akorát ničej:sláwu,radost,žiwot.. *9* *10*
  • soliter

    Profil

    Pokud si ten co má v profilu fotku Martina Chodúra z nás všech tady nestřílí je to bomba.Pokud jsi to opravdu ty Martine,přeji ti abys Superstar vyhrál.Ze všech soutěží Superstar a X Faktoru a co tu všechno bylo, jsi jednoznačně jednička.Už jsem se letos ani nechtěla dívat(už je těchto soutěží fakt moc),ale když mi mamka řekla at' se na tebe schválně podívám,že válíš mého oblíbence Elvise a Toma Jonese jako bůh tak jsem zapla telku.Na Toma Jonese i na Elvise skutečně máš.A jestli nevyhraješ pro mě jsi Superstar. *3*
  • mrdoš martin

    ja te miluju martine seš nejlepsi ze vsech proste nic rict nejde
    • zuzulinka24

      Re: mrdoš martin

      JÁ tě nenávidím Martine(Chodúre=debile) nic jinyho že je debil atd. se říct NEDÁ. *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* Chodúr = 0, 0, 0, 0,0,0,0,0,0,0,0,!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Re: mrdoš martin

      miluji tě Martine jsi nejlepší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit