Přejít na výpis diskuzí

Martin Chodúr

OSOBNOST 6.10.2009 
869 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • soliter

    Martínek

    Martin Chodúr je prostě úžasný.Po Karlu Gottovi má v našem státě nejlepší hlas.Umí zazpívat jakýkoliv pěvecký žánr.Má v sobě velkou pokoru,šarm.Myslím,že to jsou největší přednosti jaké by každý zpěvák měl mít.Martin nikdy nikoho neuráží,je milý a na nic si nehraje.Moc bych mu přála aby soutěž vyhrál.Jestli v našich obou státech lidi mají sluch musí uznat,že jedinný kdo to v Superstar rozsvítí a rozbalí nebude nikdy Šmajda,ale Martin.Martine,jsi NEJ!!!! *4* *14*
    • Re: Martínek

      máš pravdu martin je nej je BŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮH!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!a je sexy a nikdo tady nebude říkat,že si o sobě myslí kdo ví co!!!!!!!!!! *10* Martin je NEJJJJJJJJJJJJJJ *14* ACH *4*
    • hellraiser

      Re: Martínek

      Miro Smajda je taky dobrej, ale je to uplne jinej typ zpevaka nez Martin... Martin je tam jednoznacne nejlepsi, to je svata pravda. *3* *1*
      • zuzulinka24

        Re: Re: Martínek

        NENÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ...M iro is Bestíček..♥♥♥♥♥♥
      • soliter

        Re: Re: Martínek

        Neříkám,že Miro Šmajda zpívá špatně.Myslím si ale,že je to neupřímný karierista,který se Martina obává a v mediích o něm špatně mluví a to se mi nelíbí.Kdo neměl rozhodně vypadnout byla Leonka Šenková.To snad národ v té chvíli ohluchl.Ted' je tam nejlepší Martin tak mu posílejte SMS co se do něj vejde nebo bez něho bude tahle soutěž o ničem.Ahojky. *3* *14*
        • hellraiser

          Re: Re: Re: Martínek

          Ja si nemyslim, ze by Miro byl karierista, ani na to nevypada...jak mluvi o Martinovi v mediich, to nevim, ale media si taky kolikrat pisou co chteji...:-)))
          Ja tady nechci vyvolavat diskuse o tom, kdo mel nebo nemel vypadnout, ale kdyz uz byla zminena Leona, dalsi osobou, ktera nemela vypadnout (a kterou opet poskodil bulvar), byla Aneta Galisova. *4*
          • soliter

            Re: Re: Re: Re: Martínek

            Anetka Galisová se mi také líbila a s medii máš pravdu, píší co se jim chce.Možná kdybychom Mira Šmajdu poznali osobně teprve bychom si o něm(i o ostatních)mohli udělat úsudek sami.Media škodí, dost se mi nelíbil skandál kolem Pavly Ištvancové.I když co řekla Darině také nebylo fér.Někdo zase tvrdí,že jí to natřela...Každý má jiný úhel pohledu a sympatie každého z nás se točí kolem někoho jiného.Abych se vrátila k Martinovi...ostatně je toto jeho profil:Dost se těším na příští kolo až bude zpívat písen' Karla Gotta.On to zase rozsvítí.S kým bude zpívat duet co myslíte?Mě by se líbil v duetu s Dominikou Starou. *4* *4*
            • hellraiser

              Re: Re: Re: Re: Re: Martínek

              Jj, to je pravda, ja soudim jen z toho, jak na me ti soutezici pusobi, ani jednoho blize neznam. :-) No pokud jde o Paulinu, ta mi nebyla sympaticka uz od zacatku, ale presne tak, kazdy ma jiny uhel pohledu.
              Jinak pokud jde o Martina a duet v pristim kole, mne by se pro nej taky libil duet s Domcou. *4*
    • 22kristyl

      Re: Martínek

      krásně řečeno *4* a hlavně pravdivě *4* *14*
  • tercer

    ježiš xD kdyt Jandová řekla že ho miluje,páč se jí líbí jag zpíwá..

    mno,je to prawda zpíwá fakt good,bude we finále s Janem Bendigem,ale nwm kdo by to měl vyhrát.Bude to hodně vyrownané.. *7* Wubec nwm jestli sem odpowídá on,nebo někdo kdo chce být středem pozornosti *5* ,ale faktín by mě to zajímalo... *9* *9* *4* *15*
    • Re: ježiš xD kdyt Jandová řekla že ho miluje,páč se jí líbí jag zpíwá..

      Yéés Jansová a Chodúúr se milují !
  • martine!!!!!!

    vcerejsi vykon byl supr fakt vsechny co znam ti poslali HLAS tak za vsechny co tu jsou JSI JEDNIČKA!!! FANDIME TI!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • ...gabina...

    nej

    doufam ze to martin vyhraje umi z nich nejlip zpivat....fandim mu je nej jeste s honzou bendigem *1*
    • Re: nej

      Souhlasím, ti dva by měli být ve finále, a Martin by měl vyhrát.
  • Rockové kolo

    Byl jsi opět báječný! *4* Tvoje podání písně Crazy se mi dokonce líbilo víc než originál. *3*

    Slečny a paní, vím, jak nás zbavit chmur,
    stačí když nám zazpívá Martin Chodúr!
  • 22kristyl

    :))))

    tak Marťa opět krásně zazpíval:))) Skoro všechny jeho písničky (co zpíval v SuperStar) mám v mobilu a poslouchat je můžu pořád dokola *4* .Dokonalost,Martí. :-)
    • Re: :))))

      Máš pravdu,zase nám předvedl že je naše Česko Slovenská Superstar *3*
  • sablinka14

    .....

    mi by nevadilo kdyby martin vypadl on je totiž tak skvělý že se o něho media poperou!!!!!!!!!!! *1*
  • martine

    mám otázku jak to v tom superstar vlastně probíhá? a ten robson máte už nějaké album cd? MÁŠ MUJ HLAS *15* *15* *15*
  • martinchodur

    no...

    Nechci se vám do toho nějak plést,ale tady jsou stránky na to,aby se sem psaly hezké věci a ne škaredé.Jinak všem díky *3*
    • Re: no...

      Martin ale pořád neodpověděl na mou "identifikační otázku"... Neznáš odpověď?
      • Re: Re: no...

        dully tak se na vykašli zeptej se moniky bagárové ta odpovídá. *5*
    • 22kristyl

      Re: no...

      *4* *4* *4*
    • 95bobik

      Re: no...

      Přesně tak nachápu proč tu píšou takové kecy je to děsběs *4* *4*
  • martin

    jestli nevyhraješ superstar tak je ta soutěž podvot myslim že si jeden z nejlepších zpěváků vůbec máš muj hlas stím počítej.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit