Přejít na výpis diskuzí

Martin Chodúr

OSOBNOST 6.10.2009 
869 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • g

    Fajné
  • martinzachjenej

    Re: Je jen můj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    no jo jak tady na fotce má při polibku otevřený oči-to je vidět že už mu byla ukradená !!!
  • natush

    Je jen můj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Nechte mi ho. Je jen můj. A ty " Veruško" ho furt nenabaluj !!!!!!!!!!!! Je jen můj a nikomu ho nedám!!!!!!!!!!!!!!!! *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10*
  • soliter

    Album

    Dlouho očekávané album Martina je konečně tu!!!!!!!!A je SUPER!!!!!!Jen tak dál Mart'o!!!!!! *3* *15*
  • nevím

    martine, no víš, víš, no víš, víš že jsi docela dobrejjj?! *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • klikejte

    Pokud pro Martina nehlasujete na http://www.ujdeto.cz/qcharts.php?si d=2272&q=dae72283827c5fa50bca39662d 8cb429, prosím klikejte, budeme rádi za každý bod
  • Je sladký

    Miluju tě. seš sladkej. Má puso!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *1* *3* *14* *3* *3* *14*
  • Re: l.á.s.k.a.

    ajoj veru,mám se O.K.!a přítelkyni mám *9*
  • hlasování

    http://www.ujdeto.cz/qcharts.php?si d=1140&q=806f9dd06c230fff500c7aaa2d e37adb
    tam můžete hlasovat pro Martina, klik na píseň Hey girl.Drží se na předních pozicích, ale ne na jedničce.To musíme změnit! *5* hlasujte co to dá *3*
  • dx

    fandddddííííííímmmmm tttttiiiiii!!!!!!!!!!!!!!:D
    je nejlepšíííííí *14*
  • frf

    no tak Martine vem si na sebe aspoň jednou tu zelenou ppppppplllleeeeeaaaaassssseeeee víš jak by ti slušela....
    nebo zlatá barva v kombinaci s pistáciově zelenou to by ti táák slušelo...černá ti nesluší.
    ale jinak jsi faaajn a jen tak dál fandím ti
  • nevíííím

    maaaaaaartttttttinnnnnnne ....!!!! okkkkkkk... !!!! *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • Re: l.á.s.k.a.

    Ahoj :-) normálně, dle tisku už má - je to pořád ta samá starší blondýnka :-) údajně velmi zámožná Němka. *14*
  • e

    taková košile by ti slušela: http://www.kosile-shop.cz/images/KO SILE_BAREVNE/96673%20(1).jpg
  • rr

    čau Martine,viděli jsme poslední videa s tebou celkový dojem je mnohem uvolněnější.
    černá a bílá jsou hezké barvy ale tyto barvy tobě nelichotí.
    jsi jarní typ kterému sluší svěží jarní odstíny barev a hlavně hráškově zelená a vůbec světle zelená by na tobě vypadala velmi luxusně.
    Možná by stačil jenom zelený detail v podobě kravaty tím ale nechci říct že máš nosit kravatu lepší by bylo oblekové kalhoty nahradit riflemi a potom by kravata byla velmi vhodný doplněk.Jde pouze o to abys ve tvém věku nepůsobil příliš usedle.
    brýle které jsme viděli na video jsou super a vypadáš hustě!
    vlasy bych doporučovala mírně rozcuchat,odložila bych účes typu helma se kterým se zřejmě stále nechceš rozloučit *4*
    ale je to lepší a videa na mě dělala dojem že v tvém projevu je větší pokora.
    držím ti palce
  • l.á.s.k.a.

    ahoj martine jsi moc skvělej...
    a vůbec jak se máš?
    máš už nějakou přítelkyni, či co? *1* *1* *1* *1* *1*
  • rrrf

    ta nová písnička docela dobré...
    a moc hezké fotky z Vegas *3*
  • ggouuz

    *14*
  • Re: Re: m

    Martine nevšímej si toho i tak si super miluju tě-jetaime-i luv ju so mač *14* *14*
  • Re: m

    ANO s tímto názorem souhlasím podívej se na mnohem starší umělce než jsi ty Martine o mnoho desítek let starší kteří vypadají svěžejší a živější než ty Martine.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit