Přejít na výpis diskuzí

Martin Chodúr

OSOBNOST 6.10.2009 
869 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tereza

    Re: Re: Re: ctrr

    Ježiš marja!Jak u blbečků na dvorečku tady!Nikdo tady nemluví o tom že se tam přetvarovali,nebo že by něco přeháněli,ale každej to prožívá po svým.Tak už toho nechte!
  • ajinka1

    Re: skola

    jestli je fajn tak dobře....nerada posuzuju lidi který neznám protože to není fér.... u něj sem nic jinýho dělat nemohla byl to můj názor že nebyl jako ostatní atd...
  • hellraiser

    Re: Re: ctrr

    Kdyz to nekdo tzv. prehrava, je to trapne...prehravat si obcas muzou dovolit tak max. herci v ramci svych roli...
  • alexej.terez.cerepanov

    Re: ctrr

    Neni na tom vůbec nic trapnýho!Nevim co stim pořád všichni máte!
  • svorenka

    skola

    já znám martina tak trochu i ze školy protože taky chodim na konzervu a byl strasně fajn ale ta ochranka nebo co to bylo to opravdu strasně přehánějí... jinač martin je fak skvělej
  • .....

    ty si neviděl co sem psala? to jim ani nemohl podat ruku?? a bejt tam sám u toho zábradlí a čumět na svoje nehty? já neříkám že by tam měl skákat ale mohl se aspon otočit!! a podat ruku!!!!!!
  • hellraiser

    Re: ctrr

    Presne tak, ja to mam uplne stejne.
  • hellraiser

    Re: Re: Re: Re: chodúr

    On je zkratka ten, ktery to proziva uvnitr, porad lepsi nez aby se tam pretvaroval. *4*
  • c

    jak oni vždy skákali radostí atd.
    tak to bylo opravdu trapné..
    to je nepřirozené...a také sami sebe jakoby ponižují..nebo jak bych to řekl...
    myslí si jako že ah tak ted bych se měl radovat a skákat radostí a brečet a jít se s každým obejmout...
    Martin si dělal co chtěl oni dělali to co by "měli dělat"
    a kde to je napsaný...že by Martin měl...ale když se potom liší a je svůj..ostatní jsou všichni stejní jenom on je ten jiný tak to má potom spousty lidí problém...protože je to dráždí!
    ale ti lepší:D
    se postaví na jeho stranu
  • ctrr

    tvl ti co tam tak skákali byli trapní!!
    To je nenormální...já takhle nikdy neskáču anekřičím a nebrečím je to nepřirozené se tak chovat.
    já když jsem ráda dostanu dobrý pocit uvntitř a řeknu třeba wow..když je to potom opravdu něco úžasného třeba se i radostí rozbrečím ale nikdy neskáču jak kokot...
  • Re: Re: Re: Re: lepší

    Myslím, že jednorázových hvězdiček, co vydají jedno CD a zhasnou, je dostatek. Dávám přednost kvalitě před kvalitou. Vyplatí se dát vydání CD čas.
  • Tereza

    Re: Re: Re: chodúr

    Proč přetvařovat?Jakoby bylo něco špatnýho na tom umět dát svoje emoce najevo.
  • hellraiser

    Re: Re: Re: Re: lepší

    *1* *1* Nejlip turne po Antarktide *15* *15* *1* *1*
  • hellraiser

    Re: Re: chodúr

    Presne tak, on neni ta povaha, co se bude za kazdou cenu pretvarovat.
  • majda1997

    Re: Re: Re: Re: lepší

    Jo, přesně!!! *1*
  • ajinka1

    xfrr

    a to aspon nemůže tomu druhýmu podat ruku? to je trapný
  • stankova.lidka

    Re: Re: Re: lepší

    po třech měsících by měl mít minimálně vydané jedno Cd a mít za sebou turné že? *15*
  • Re: chodúr

    no a co??
    co je na to divného??
    já bych se chovala stejně je to trapné nadšeně skákat jako nějaký magor a přetvařovat se.
  • chodúr

    já ho moc nemusim vy ste ho neviděli v superstar jak se tam choval? Když bylo finále tak ho vždycky poslali nahoru a když tam chodili ostatní tak k nim vůbec nešel a díval se na svoje nehty a čuměl na diváky....prostě to je můj názor
  • chodúr

    já ho moc nemusim vy ste ho neviděli v superstar jak se tam choval? Když bylo finále tak ho vždycky poslali nahoru a když tam chodili ostatní tak k nim vůbec nešel a díval se na svoje nehty a čuměl na diváky....prostě to je můj názor

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší