Přejít na výpis diskuzí

Martin Chodúr

OSOBNOST 6.10.2009 
869 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nelmo

    Re: PAN DOKONALÝ

    přesně:))
  • 22kristyl

    Re: Tak po včerejšku už víme..

    Cože????proč si vymýšlíš??! *9* Je to moc hodnej kluk!!!!!:-)
  • lalipop

    Tak po včerejšku už víme..

    ...že je Chodur gay! *14*
  • minka

    PAN DOKONALÝ

    Bože, ten má takové charisma, osobitost. Milý chlapec, tohle všechno je ale nic oproti tomu, jak zpívá! Většího borce není. Martin by trumfl i Gotta. Dokonalý hlas Martina!
  • punk.cz

    hmm

    jo no taky si myslim on pa dar od boha a je to borec
  • Martin

    Martin by se určitě měl stát československou superstar,jeho hlasové kvality jsou opravdu ze všech nejlepší,navíc každá píseň,kterou on zaspívá není kopií ani napodobeninou,ale je zpívá jí podle sebe *3* Má to ONO co většině finalistů chybí,každé jeho vystoupení je zážitek...
    Nechápu jak se až do finále dostal Ben,Miro,Paulína *13*
  • 22kristyl

    Krása!!!

    Zase krásnej výkon,viďte?;-) :-*
  • XXxxxxxxxxXXXx

    On?!..Je tam s nich nejlepší..Na něj nejdou slova..Je prostě úžasnej,není nějak extra hezkej,ale ten jeho zpěv..Je užasnej...Prostě normalní Ostravskej,sympatickej,milej Kluk..Kterej to vždycky rozjede..Ti ostatní se mužou jít zahrabat..Oproti němu :]:]
  • moncabagarova

    Martíínek

    On je opravdu suprovej zpěvák.Mám ho moc ráda.
  • 22kristyl

    Re: muuuccq

    že jo *4* *4*
  • anisek285

    muuuccq

    muuucqqqqqqqqqqqqq martinek je superrrrrrrrr *14* *14* *14* *14* *14*
  • superstar

    Doufám, že to vyhraje, protože je nejlepší. Skvěle zpívá, je to sympaťák a ještě umí udělat show. *3*
  • katrinka11

    :)

    www.martinek-chodurek.blog.cz
    Ahoj te všem právě sme si kámoškou založili blog o tomto užasném zpěvákovi tak když budete mít chvilku tak budem rádi za vaši návštěvu blog máme ani né hodinu :D . Martin je kouzelnej a má krásnej hlas :) mějte se krásně pá fanynka pavča a Verča :) *14*
  • Superstár.

    Martin je ČESKO SLOVENSKÁ SUPERSTÁR.On na to má on to vyhraje to je jisté.Moc ti to přeju a držím palečky. *4* *4* *4*
  • držím palce

    Martin je strašně sympatickej, na nic si nehraje a má překrásnej hlas.Prostě fajn kluk. Moc bych mu přála vítězství, určitě si to zaslouží. Ze všech finalistů má největší talent *4* *4* *4*
  • no............

    jak to říct...... *7* je to takové hudební prase (sátko):D zvládne cokoliv
  • orange45

    Martin je moje Superstar

    Ahoj, myslím si, že Martin je ze všech kluků, co kdy byli v Superstar nejlepší. Ještě kdo by mu mohl tak nějak konkurovat je možná Petr Bende...Ale jinak nevím :o) *3*
  • Re: gabina

    Namyšlenej??Možná že tobe to tak připadá,ale me teda ne a když jako král zpívá tak proč by ho za krále neoznačovali?A i kdyby byl namyšlenej,jeho pevecký výkony to nijak nesnižuje..A superstar je o hlasových výkonech..Nebo ne??Jestli ne tak to jsem špatne informovaná..Ale aspon že jsi svůj názor napsala slušne..To se o nekom říct nedá *5*
  • ???

    ja fandim benovi, markete, leone, denisovi, dominice a bendikovi to sou nejlepsi zpevaci v superstar. *3* *3* *3*
  • gabina

    jako zpiva dobre ale myslim ze tam sou i lepsi zpevaci nez on, a zpiva jako kdyby mel v puse knedlik, nelibi se mi takovej hlas a pride mi ze je strasne namyslenej, a po tom prvnim finale jak se choval jak daval ty ruce nahoru a rikal ze ste suprovi vid se chova jako kdyby uz byl superstar...ale to je jen muj nazor...a vadi me ze z neho delaji vsichni kráááááále. mejte se

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit