Přejít na výpis diskuzí

Martin Chodúr

OSOBNOST 6.10.2009 
869 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nanny.18

    Posílejte Hlásky!

    Lidi posílejte hlásky Martínek musí vyhrát jinak není superstar spravedlivá nesmíme nechat vyhrát tu sojku Šmajdu *1*
    • 22kristyl

      Re: Posílejte Hlásky!

      jojo *4* jsem ráda že je tu konečně pozitivní a pravdivý názor :)
  • Zo srdca

    Milý Martin! K Tvojim krásnym narodeninám Ti z úprimného srdca želám, aby si pri zdraví a doterajšom šťastí zostal Človekom, kt. si uvedomuje, že žije medzi ľuďmi-originálmi, preto sme tu jeden pre druhého a dobrá pieseň od jedného z nás, nech nás pri každodennom živote prináša radosť a zmysel života. Chcem Ti veriť tak, ako som verila môjmu celoživotnému Idolu Karlovi G., od prvej chvíli, čo som ho v mojom 54 r.živote počula. S úctou z Oskarového Sabinova ostáva pani Anna Glazunovová- P.S to meno je aj v Ostrave-Porube
  • martine jseš supr a spivaš ♥♥božsky

    martine ja tě uplně zbožniju a mamka mi dala tvoje pisničky ze superstar na mp3 a ja je posloucham každou chvilinku a ve superstar jsem ti posila la miliolu hlasuuu *14* *14* *14* mam te prostě moc moc moc radaa *14* *3* *14* uvidima se nekdy *7* *7* muj spolužak řikal že jsi na koncervatoři a on je v 5 třidě tak jde na koncervatoř a hned jak mi řekl že tam jsi tak jsem mu dala ukol že mi da tvuj podpis (jmenuje se ondřej bach )tak jestli jse tam dostane tak CHCI TVUJ PODPIS JUUUU *3* *14* *14* *15* *4* *1* *3* AHOJ A NEZAPOMEń na mne dekuji
  • micccck

    Martine tvůj sen je i můj sen *14*
    Mám tě ráda a fandím ti a vždycky budu to si pamatuj!!
    Neřeš ty kecaly okolo tebe musíš vědět že to je úplně normální a že nejsi jediný kdo tohle snáší.
    Ber to jako potvrzení tvých kvalit *3*
    Doufám že tvoje cíle sahají hodně vysoko a že jsi přesvědčený že to můžeš dokázat.
    Já o tom jsem přesvědčená-o tvých kvalitách a vím že ty můžeš být tak vysoko jak jen to jde-to záleží ale jenom na tobě kde budeš ale byla by škoda kdyby jsi se nějak vzdal protože by jsi začal poslouchat názory ostatních nebo by jsi začal být namyšlený atd.atd.
    Jsem za tvými zády a podporuji tě psychicky.
  • hellraiser

    Nasemu krali z Ostravy :-))

    Mily Martine, vsechno nejlepsi narozeninam, nebudu tady psat obligatni veci jako zdravi, stesti apod. ... . nejvetsi prani Tobe i nam fanouskum je v tom, abys skutecne tuhle radu Superstar vyhral, protoze nic proti predchozim vitezum Anete, Vlastovi a Zbynkovi, ale Ty by sis to vitezstvi zaslouzil jednoznacne nejvic, ja si troufam tvrdit, ze takhle jasneho favorita jeste Cesko (CeskoSlovensko) v Superstar nemelo *1* *14* *4* Drzim palce a ten "titul" at je Tvuj! :-)
  • Všechno nejlepší

    Všechno nejlepší k narozeninám a ať ti to pořád tak krásně zpívá. *3*
  • skih

    ...

    všechno nej a hodně zdravíííí a štěstí,martine *3*
  • nikola.licha

    Všechno nejlepší

    Martinku,přeju Ti všechno nejlepší k narozeninám a hodně štěstí v superstar moc ti fandím jsi ze všech nejlepší!!!!!!!!!! *14* *14*
  • bellinka

    faakt?

    Fakt ma dneska narozky jo,Tak to vsechno nejlepsi hodne hodne hodnee zdravi a lasky a hlavne stesti v SuperStar i kdyz nac stesti kdyz ma uzasnej hlas zj :-D
  • chodur

    Chodúr je ok...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit