Přejít na výpis diskuzí

Martin Chodúr

OSOBNOST 6.10.2009 
869 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 22kristyl

    Martin

    Všechno nejlepší k svátku Martí!!! *4*
    • hellraiser

      Re: Martin

      K prani se pripojuji, i kdyz kdovi, jestli sem Martin vubec chodi, ta osoba,co se tu za nej vydava muze to byt on, ale taky nemusi. *1*
      • 22kristyl

        Re: Re: Martin

        Jasně já vím,to je fuk ,jen jsem si na něj vzpomněla :-)
        • hellraiser

          Re: Re: Re: Martin

          Jj, v pohode :-))

          P.S. pro ostatni, at to nemusim psat zvlast (*1*): Neverte tomu bulvaru proboha!!!
          • 22kristyl

            Re: Re: Re: Re: Martin

            Přesně!!! *4* *4* *4*
  • Hlasování

    Martin je skvělý, ale mám strach, že tím, že je považován za favorita, si lidi budou myslet, že má dost hlasů, a tak mu je přestanou posílat, zvlášť ještě po tom skandálu s uveřejněním výsledků. Takže, fanoušci, nezapomínejte, že i on hlasy potřebuje!(mimochodem, kdo ví, jak to s těmi zveřejněnými výsledky vůbec je, známe přece bulvár, ne? *8* ).
    • Re: Hlasování

      a ty bulváru věříš? *7* *7* *7* *7* *7* *7*
    • 22kristyl

      Re: Hlasování

      Přesně!!!! lidičky podporujte Martina!!!on si zaslouží vyhráááát *4* *14*
  • časopis

    Všem fanouškům Chodúra doporučuji koupit si nové číslo Glanzu. Je tam o něm dvoustránková reportáž - a konečně o něm dokáže někdo taky napsat slušně a pravdivě. *3*
  • pro všechny

    chodůr je borec chodůr je naše superstar musim rict ze se mi ten jackson libil vic nez original vsechny pisnicky co zazpival so goooooooooooood a robson rabbit je taky dost dobra pisnicka.MARTIN JE SUPERSTAR !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ! ps.jestli nebude martin superstar tak si budu stezovat!!!!! mas muj hlas martine!!
  • MARTAS JE NÉÉJ

    CHODÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚR JE NÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉJJ *3* *3*
  • 22kristyl

    =o)

    Všem fanouškům Martínka přeju krásný Nový rok 2010 !!!!!!! =o)
  • Martin

    Martin zpívá naprosto skvěle a zaslouží si vyhrát. V rockovém kolo byl opět výborný a již se těším na další. Věřím, že opět nezklame a předvede super výkon *3* .
  • POSÍLET MU HLASYYY

    Martin byl znovu naproto dokonalý !!! A ten duet, všichni víme, že byl jen díky němu podařený!! Nakonec odměna od díváků, tleskání, které se snad ještě v superstár nezažilo !

    Martine jsi nejlepší! My to víme!

    Pro jehi fanoušky: Musíte hlavně všichni posílat sms ! Jen díky tomu se dostane dál az an horu.. takže sms.. sms sms.. KAŽDÝ HLAS MŮŽE BÝT ROZHODUJÍCÍ !!!!! *16* *16*
    • hellraiser

      Re: POSÍLET MU HLASYYY

      To je sice vsechno pravda, ale Ty si tady strilis nejen z nas, ale i z Marty, to si vazne myslis, ze Ti nekdo uveri, ze jsi prava Marta Jandova, ktera by ted asi sotva mela cas sem zajit, kdyz krome porotcovani ma urcite i dalsi povinnosti ?! Zamysli se trochu...
  • hikaru

    tvé narozeniny

    hodně štěstí a vše nej k tvým narozeninám
  • ???

    Ahoj Martine jak se máš?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit