Přejít na výpis diskuzí

Martin Chodúr

OSOBNOST 6.10.2009 
869 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sabcaxd

    xD

    vša nejlepší k narozkám,štěstí a zdraví ej a fandím ti seš nejlepší *1* takže máš nato abysi vyhrál....xD *3* *14*
  • fr

    Martin si jde za svým snem to je tak super:-)
    Myslím že musí dělat věci které se ne každému budou líbit ale jsou správné..
    Proč by měl zůstávat s tu skupinou když má navíc..jenom proto že oni se s ním chtějí vozit...
  • rendolfek

    Pozér

    Ahoj Martine, zpívat docela umíš to je pravda, ale rovnou slvíka??? To je trochu přehnaný a nefér vůči ostatním finalistům. Je mi jasné že tuto anketu nijak neovlivníš, ale co by jsi mohl ovlivnit je tvoje chování. Oproti ostatním finalistům se chováš velmi povýšeně a arogantě. třeba je to jen můj dojem ze záběrů v televizi a je to i trochu podmíněno tím, že jsem četla chat s Leonou Šenkovou, která mimochodem byla výborná. Zajímalo by mě jestli jsi takový nafoukanec opravdu, nebo jestli to tak na první pohled vypadá. Žádám tě o odpověď samozřejmě až si najdeš čas, chápu že jste časově velmi vytíženi. Pubertální naninky prosím na tenhle vzkaz nereagujte, zajmá mě jen co mi na to Martin napíše. P.S.: Elvis v tvém podání byl báječný. Předem děkuji za odpověď.
    • Re: Pozér

      Pokud máš aspoň trochu zájem se dovědět o
      Martinovi trochu více,tak mu neklaď opravdu stupidní otázky na který Ti žádný slušný člověk nedokaže odpovědět.Ale hledej na internetu a sama si odpovědi najdeš.Třeba "http://moravskoslezsky.denik.cz/so uvisejici_clanky/091106_chodur.html "
    • Re: Pozér

      On se tam sám těžko přihlásil, tak proč mu vyčítáš, že je to vůči druhým finalistům nefér. Přála bych mu aby vyhrál, protože zpívá rozhodně nejlépe. *13*
    • Re: Pozér

      Martin mi vůbec nepřijde nafoukaný, cenu si zasloužil, je to přece cena za objev a on se v tomto roce objevil, ne?
      • Re: Re: Pozér

        stejně by mě zajímalo podle čeho byl vybrán jako objev roku
        to mohl být přeci kdokoliv
        myslím si jen že si na něj někdo hodně bohatý vsadil a ted už je to jen předčasná reklama proněj aby to mohl vyhrát
        *5* ubohý
        • Re: Re: Re: Pozér

          chodůr je arogantní a počíta s výhrou
          kouká mu to z očí i z pohybu těla jak se na výhru klepe a dělá ze sebe nejlepšího.
          vubec se mi jeho zpěv nelíbí.
          je nudný
          • stankova.lidka

            Re: Re: Re: Re: Pozér

            mluví z vás závist, nic jste nedokázali jen kritizujete a bulíte že je někdo lepší než vy, myslíte že kdyby Marťas neuměl zpívat že by byl v semifinále??? lidem se jeho hlas líbí a komu ne tak s tím nic neudělá, lidé zapomínají na slovo TOLERANCE *13*
          • Re: Re: Re: Re: Pozér

            No jo no tak když je Martin nejlepší tak co naděláš že jo...tvoje komentáře na jeho osobu ho stejně horším neudělají *3*
            Tak by sis to příště mohl/a nechat pro sebe a zbytečně se nenervuj ničíš si tím zdraví.
            Pa
            • stankova.lidka

              Re: Re: Re: Re: Re: Pozér

              jenže tady nikdo nechápe že tohle je diskuze pro fanoušky a ne diskuzní kroužek *13* *13*
          • 22kristyl

            Re: Re: Re: Re: Pozér

            To jste tak pitomý nebo co????? Hold ho lidi vidí jako objev roku 2009 ,tak si tu nevilívejte zlost,už s tím stejně nic nikdo neudělá!!!Má to zasloužený protože zpíván krásně.A tatyta diskuze je aby se sem psali hezký věci a ne takhle ošklivý. Je to pořád to samý furt proč dostal cenu za objev roku,nic přece nedokázal.Asi to tak prostě lidi vidí,že je talentovaný!!!
    • nik011

      Re: Pozér

      no ja sem mu napr hlas poslala takze co mas za problem, proste vyhral slavika a zaslouzi si to bii
      • rendolfek

        Re: Re: Pozér

        Zasloužil??????????
        To je ubohé...
        NIC NEDOKÁZAL!!!!!!!!!!
        Lidi proberte se......
        • Re: Re: Re: Pozér

          ÁÁÁ tady mu někdo závidí vy lidi nedokážete ocenit talent a dobrý hlas že je lepší než šmajda za to on nemůže víte vůbec kolik práce má než secvičí jednu písničku?Samozřejmě tu práci si dají i ostatní ale on má prostě talent to mu nikdo nemůže upřít!
        • stankova.lidka

          Re: Re: Re: Pozér

          já nevím proč se snažíš nás předělat každý má právo fandit někomu jinému tak to toleruj a je to ne? a nevím co si od toho příspěvku tady slibuješ...? věříš že když ho urazíš tak ti tady všichni dají za pravdu? takové lidi opravdu nechápu...kteří sami nic velkého nedokázali a jen kritizují...
          • 22kristyl

            Re: Re: Re: Re: Pozér

            Přesně!!! úplně s tebou souhlasím. *4*
            • stankova.lidka

              Re: Re: Re: Re: Re: Pozér

              aspoň někdo *15* *15*
        • Re: Re: Re: Pozér

          ON UŽ TOHO DOKÁZAL !!! MÁ KAPELU.. VYDALI CD.. I VIDEKLIP MÁ.. A DRIV NEZ SEL DO SUPERSTÁR TAKCUŽ ZPÍVAL NA PRIME.. TAK ZE KDYŽ NICCNETUŠÍŠ TAK RADEJI DRŽ HUBU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *16* *16* *8* *13*
          • Re: Re: Re: Re: Pozér

            chodur je trapák namyšlenej
            • stankova.lidka

              Re: Re: Re: Re: Re: Pozér

              proč tak soudíš? a vůbec nechápu že to sem píšeš myslíš že ti každý dá ve fanklubu za pravdu??? omyl *16*
          • soliter

            Re: Re: Re: Re: Pozér

            Lidi neurážejte se tu mezi sebou.Můžeme to tu rozebírat donekonečna každý má vždy svou pravdu a svůj názor.Ale prosím slušně.Sprosté výrazy si odpust'te.Ahoj. *5*
        • majda1997

          Re: Re: Re: Pozér

          Dokázal !!! Řekni mi, kdo zpívá jako Martin, nebo aspoň podobně !!! Martin má jedinečný hlas. Já mu několik hlasů VŽDYCKY pošlu !!! *4* Říkej si tu, co chceš !!! On má opravdu hodně fanoušků !!! Na stránkách superstar byla anketa '' Kdo je váš favorit ? '' Martin vyhrál. Ale lidi, hlasy posílejte. Myslim, že Leona doplatila na to, že si lidi řekli '' Hm...tak tý určitě lidi budou posílat hlasy, tak my dneska nepošleme a pošleme až příští kolo !!! '' Už neposlali...
        • Re: Re: Re: Pozér

          Ale dokázal! Dokázal,že je zpěvák s takovým hlasem,který se jen tak někde nenajde.Takoví lidi jsou vyjimeční! A i když tu pořád dokola,klidně milionkrát budeš opakovat svůj názor,že si to nezasloužil a bla bla bla,nás neovlivníš.My mu fandíme a věříme,že půjde dál a dál jen tou nejlepší cestou.
          • Re: Re: Re: Re: Pozér

            Protože Martin Chodúr na to prostě má!!!!!
    • Re: Pozér

      to nebyl slavik ale jenom takova soška víš?a nahodou stal se Objev Roku *13*
    • hellraiser

      Re: Pozér

      Nezapomen, ze ty hlasy na Objev roku mu posilali lidi, zadna porota ani dokonce on sam, nic takoveho. A ocividne si ti, kdo mu ten hlas poslali, nemysli, ze by byl nejak povyseny...nevim, co kde psala Leona, ale urcite pokud se nekde neco objevilo, bylo to vytrzeno z kontextu (jako ostatne v nasich krajich byva zvykem...).
      Co by ti na Tvuj dotaz napsal Martin, kdyby sem prisel, je vice nez jasne a neni to tak tezke odhadnout- pochopitelne by se obhajoval, jako by to udelal kdokoliv jiny.
      • stankova.lidka

        Re: Re: Pozér

        přesně tak, hlasy posílali lidé ale nevím proč si každý myslí nebo mi to tak aspoň přijde že se tam vnutil... *7* on má dar nádherně zpívat a tak ho prodává a ukazuje všem a ještě něco nechápu proč to tady každý rozpitvává jednou dostal slavíka za objev a už se tím nic nezmění nebo si myslíte že tam půjde a vrátí ho? on si to prostě zasloužil a hotovo a co si myslíš že ti odepíše? myslím že na to jaký má skvělý hlas je až příliš skromný a nafoukaný ani náhodou
        • rendolfek

          Re: Re: Re: Pozér

          Pokud jsi dobře četla to co jsem napsala tak tam nestojí nic takového že by se do slavíka vnutil, je tam jasně napsáno že mi je jasný že tuhle anketu neovlivní......
          • stankova.lidka

            Re: Re: Re: Re: Pozér

            no ale z toho jak jsi to napsala to vyzní jako kdyby za to všechno mohlo nějaké vnucování
        • soliter

          Re: Re: Re: Pozér

          Souhlasím.Martin je na své mládí skromný inteligentní a vyrovnaný kluk.Škoda,že ho nemůže slyšet zpívat pan Karel Svoboda.Určitě by se mu líbil nejen jeho hlas,ale i jeho pokora,inteligence a elegance.Vždy říkal,že to jsou největší devizy Karla Gotta a díky tomu se dostal tak daleko.V naší zemi má spousta zpěváků dobré hlasy,ale provází je bezpočet skandálů propíraných v mediích a to jim škodí.Moc Martinovi fandím a přeji mu aby měl štěstí na lidi a aby si vybíral dobře muziku která osloví všechny věkové kategorie.Našlápnuto má opravdu dobře. *5* *4*
          • stankova.lidka

            Re: Re: Re: Re: Pozér

            k tomu poslednímu: přesně tak, je jasné že Martinovi fandím aby SuperStar vyhrál, ale na druhou stranu když nevyhraje tak se nic neděje a určitě si ho nějaký skladatel všimne, on se svým hlasem se ve světě neztratí *4* *4*
          • stankova.lidka

            Re: Re: Re: Re: Pozér

            myslím že takový Jan Bendig kdyby i třeba vyhrál a byl slavný že to neustojí ten nápor a za chvilku se zhroutí, je moc mladý na to aby to ustál, Martin je vyrovnaný a jen tak ho něco nerozhodí (podle mě), mamka řikala že to jednou Bendig neusál a brečel na WC a to je jen v soutěži co potom bude dělat až pojede na turné a mít jeden koncert za druhým...?
            • soliter

              Re: Re: Re: Re: Re: Pozér

              Honza zpívá hezky je to ale takové mládě,které se ještě bude muset hodně učit jak se v šoubyznysu chovat.Miro Šmajda je zase pěkně vykutálený a ví co platí na uječené a omdlévající patnáctileté holčiny.Ale když se někomu líbí nic proti tomu.Martin je prostě něco velice zvláštního a já mu opravdu moc fandím.I když nevyhraje neztratí se. *14* *4*
      • soliter

        Re: Re: Pozér

        Myslím si,že Martin není nafoukaný jen nerad dává najevo před celým národem své city a pocity.Každý nemáme v sobě okázale na sebe upozorn'ovat, s každým se objímat jak to tam s oblibou ostatní finalisté dělají.Myslíte,že je chování ostatních lepší?Když se někdo neprojevuje nemusí být hned nafoukaný.Ostatní se projevují to ano,ale bůh ví jaké vztahy mezi sebou opravdu mají.Leonu Šenkovou jsem měla moc ráda a bylo mi líto,že vypadla.Myslím,že se pak zachovala přesně jako Pavla Ištvancová,byla plná hořkosti a zklamaná,že vypadla moc brzy a říkala věci,které jí později určitě mrzely.Také si myslím,že tam mezi nimi je určitě přátelství nebot' spolu tráví spoustu času,ale také mezi nimi panuje rivalita,každý z nich je bojovník a má v sobě touhu vyhrát.Uvidíme později zda-li se po skončení Superstar Martin udrží nebo vytratí.To bude záležet jenom na něm.To je zase můj názor.Ahoj všem. *4* *14*
        • Re: Re: Re: Pozér

          Jo Chodúr je prostě jiný než ostatní má rád klid a je prostě jiný to je vše není nafoukaný je to zkrátka složitá povaha!
        • Re: Re: Re: Pozér

          Souhlasím, mám podobný názor.
        • sophiekarblova

          Re: Re: Re: Pozér

          To jsi napsala nádherně-od srdce :) *3*
        • hellraiser

          Re: Re: Re: Pozér

          Hezky receno, souhlasim. *3*
  • atreyka

    gratulace!

    Prostě oba finalisti byli skvělí.Myslím,že si Martin vítězství zaslouží,ale to samé bych řekla,i kdyby vyhrál Miro,protože byli od začátku soutěže moji favoriti.
    Gratuluju Martinovi k vítězství a přeju mu hodně štěstí.A doufám,že příští rok sebere Gottovi Zlatýho slavíka! *4*
  • stankova.lidka

    gratuluji

    smekám a doufám že o tobě ještě uslyšíme a neztratíš se *4*
  • GG

    Už to bude jen čím dál tím horší a horší!! Musíme to vydržet!!!.. Už zbývají jen tři kola!! Musíme zajistit aby to martin vyhrál!! POSÍLAT SMS.. CO TOO JDE!!!
  • Žebřík 2010

    Martin je nominovaný v kategorii zpěvák, videoklip, album a skladba v anketě Žebřík - hlasuje se do konce února - jak hlasovat zde:

    http://www.ireport.cz/nomin ace.html

    Jde poslat neomezený počet hlasů, díky za všechny hlasy!!!! *14*
  • 22kristyl

    Martínek

    už se těším až dneska Martin zazpívá :-) *4*
    • pajka52

      Re: Martínek

      taky se těšíím!!! :-) *14*
  • nanny.18

    Je 4ever

    On je prostě star je nejlepší Nikdo na něj nemá on je prostě good! *3*
  • adelushka

    nejlepší

    Martin naprosto nejlepší! nejvíc se mi líbilo první finále!:D jinak samozřejmě ostatní taky skvělé..:) jestli nevyhraje, tak je prostě nespravedlivost nadevše!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší