Přejít na výpis diskuzí

Martin Chodúr

OSOBNOST 6.10.2009 
869 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ahojky

    Famdíme Bendígovi je to naše zlatíčko a ty si zpívající bubák jina´k spíváš dobře *3* *3* *3* *3* *4* *4* *5* *5*
  • tomivojtech

    diskuse.

    Martine jak jsem tě uslyšel v superstar hned jsem vsadil na tebe že to vyhraješ umím předvídat a taky mě to vyšlo hodně štěstí v další tvojí práci ad ti to hezky zpívá.
  • master martin

    seš nej martine NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEJJJJJJJJJJJJJJ *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • majda1997

    Martin-1. !!!

    Ahoj. Tak se na to podívejte. Je tady tabulka. Martin vyhrál kromě jednoho všechny kola!!!! Nova asi nelže, když je to její pořad. http://tn.nova.cz/zpravy/hudba/supe rstar-chodur-outsider-stara-jednick a-u-slovaku.html
  • vse nejjjjjj

    tak marto vse nejj. tvim 20!narozeninaamm a preju hlawne tobe a honziiiiikkkkovi abyste vyhrali zaslouite si to oba *14* *14* *3* *14*
  • angyblackstar

    Martine díky !!!

    Martin si zaslouží velké dík ! Je sice trochu retro ale to neva to je naopak super *4* PROSTĚ VELKÉ DÍK ZA TO ŽE ŠEL
    DO SUPERTAR !!! *14* *14* *4*
    • ajulina

      Re: Martine díky !!!

      nechapu proc mu dekujes? *1* *1* *1* *1*
  • briggitka

    Vše neeej

    Martínku všecko nejlepší k narozkám! *3* v superstar seš nejlepšíí!! přeju si aby si vyhrál! *14*
  • LÁSKA NEBESKÁ

    AHOJ MARTÍNKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    VÍŠ, JÁ JSEM TI TAK STRAŠNĚ FANDILA!!!!!!!!!!!!!!!! A VYPLATILO SE MI TO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    MOC SE MI LÍBÍŠ, JSI FAJN KLUK!!! ŠKODA, ŽE NEJSI O 8 LET MLADŠÍ!!!!!!!!!!!
    JSEM DO TEBE BLÁZEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    TAK PAPA, A DOUFÁM, ŽE SE UVIDÍME NA NĚJAKÝM KONCERTĚ!!!!!!!!!!!!!!!
    VÍM,ŽE MĚ TAM SICE NEPOZNÁŠ, ALE JÁ BRZY PŘIJDU ZA TEBOU A DÁM TI PUSINKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PAC A PUSU TI POSÍLÁ VERUŠKA!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: LÁSKA NEBESKÁ

      ahahahahaaaa *1*
    • stankova.lidka

      Re: LÁSKA NEBESKÁ

      *15* no coment
    • ajinka1

      Re: LÁSKA NEBESKÁ

      chudák... *1* né promin
  • Chodúr

    Jestli Chodúr Superstar nevyhraje, tak není tahle soutěž o zpěvu. Nechápu, co v poslední době někteří vidí na Šmajdovi, který tím svým "cirkusem" na pódiu maskuje jen to, že není žádný zpěvák. Podle mě má naprosto tuctový hlas, takových "Šmajdů" tu už bylo a ještě bude, zatímco Chodúr je svým hlasem jedinečný a já mu přeji, aby se mu v hudební branži dařilo a měl dlouhou a úspěšnou kariéru, protože on rozhodně by měl mezi naši (a troufám si tvrdit, že i světovou) hudební špičku patřit. *4*
    • Re: Chodúr

      Tak teď jsi to trefila dobře řečeno *3*
    • 22kristyl

      Re: Chodúr

      Moje řeč. *4* *4* *4* *4*
    • hellraiser

      Re: Chodúr

      Souhlasim, akorat Miro je zase jiny typ zpevaka, ty dva bych vubec nesrovnaval, ja preju uspech obema, ale Martin je zkratka jedinecnejsi a kdyz na sobe bude dal poctive drit, rozhodne ma na to uspet i mimo Cesko/Slovensko. *3*
    • Re: Chodúr

      chodur je dobrej ale bendík je lepší ten z každý písně dokáže udělat hit,kdežto chodur je pokaždé stejnej a už i docela nudnej
      • Re: Re: Chodúr

        Bendig má hezkej hlas ale takovej obyčejnej a ječí tak že z toho bolej uši ...
        • Re: Re: Re: Chodúr

          Bendík zpívá falešně, pokud to neslyšíš.
          • soliter

            Re: Re: Re: Re: Chodúr

            Bendig hlavně špatně vyslovuje,nejvíc to bylo slyšet včera v písni Discopříběh.Habera mu to řekl dobře. *5*
          • Re: Re: Re: Re: Chodúr

            slyším *3*
    • Re: Chodúr

      Ivo máš pravdu,jestli Martin nevyhraje,tak nejni žádná spravedlnost.Martin zpívá od začátku pěkně,Jsem starší ročník,ale Martin se mi líbí nejvíce ze všech co tam byli.Má pěkný hlas.Přeji mu opravdu hodně úspěchů,
    • majda1997

      Re: Chodúr

      Tak to s tebou jednoznačně souhlasim !!! *14*
    • stankova.lidka

      Re: Chodúr

      přesně tak souhlasím *4*
    • soliter

      Re: Chodúr

      Souhlas.Šmajda je vykutálený a jen se podbízí.Zpívat umí jen metal. *14*
  • de

    jupí to vystoupení na 112 bylo docela dobré...lepší lepší...
    ale v superstar býval Martin stejně lepší myslím to s ním dobře a fandím mu pořád a já jenom tak nepřestanu.
    opravdu mi na jeho kariéře záleží a chci aby byl nejlepší..chci aby to bylo takové jako v superstar minimálně takové.
    je ýjmečný a výrazný tak ať to ale ukáže a s pokorou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší