Přejít na výpis diskuzí

Martin Chodúr

OSOBNOST 6.10.2009 
869 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • soliter

    Martínek

    Martin Chodúr je prostě úžasný.Po Karlu Gottovi má v našem státě nejlepší hlas.Umí zazpívat jakýkoliv pěvecký žánr.Má v sobě velkou pokoru,šarm.Myslím,že to jsou největší přednosti jaké by každý zpěvák měl mít.Martin nikdy nikoho neuráží,je milý a na nic si nehraje.Moc bych mu přála aby soutěž vyhrál.Jestli v našich obou státech lidi mají sluch musí uznat,že jedinný kdo to v Superstar rozsvítí a rozbalí nebude nikdy Šmajda,ale Martin.Martine,jsi NEJ!!!! *4* *14*
    • Re: Martínek

      máš pravdu martin je nej je BŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮH!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!a je sexy a nikdo tady nebude říkat,že si o sobě myslí kdo ví co!!!!!!!!!! *10* Martin je NEJJJJJJJJJJJJJJ *14* ACH *4*
    • hellraiser

      Re: Martínek

      Miro Smajda je taky dobrej, ale je to uplne jinej typ zpevaka nez Martin... Martin je tam jednoznacne nejlepsi, to je svata pravda. *3* *1*
      • zuzulinka24

        Re: Re: Martínek

        NENÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ...M iro is Bestíček..♥♥♥♥♥♥
      • soliter

        Re: Re: Martínek

        Neříkám,že Miro Šmajda zpívá špatně.Myslím si ale,že je to neupřímný karierista,který se Martina obává a v mediích o něm špatně mluví a to se mi nelíbí.Kdo neměl rozhodně vypadnout byla Leonka Šenková.To snad národ v té chvíli ohluchl.Ted' je tam nejlepší Martin tak mu posílejte SMS co se do něj vejde nebo bez něho bude tahle soutěž o ničem.Ahojky. *3* *14*
        • hellraiser

          Re: Re: Re: Martínek

          Ja si nemyslim, ze by Miro byl karierista, ani na to nevypada...jak mluvi o Martinovi v mediich, to nevim, ale media si taky kolikrat pisou co chteji...:-)))
          Ja tady nechci vyvolavat diskuse o tom, kdo mel nebo nemel vypadnout, ale kdyz uz byla zminena Leona, dalsi osobou, ktera nemela vypadnout (a kterou opet poskodil bulvar), byla Aneta Galisova. *4*
          • soliter

            Re: Re: Re: Re: Martínek

            Anetka Galisová se mi také líbila a s medii máš pravdu, píší co se jim chce.Možná kdybychom Mira Šmajdu poznali osobně teprve bychom si o něm(i o ostatních)mohli udělat úsudek sami.Media škodí, dost se mi nelíbil skandál kolem Pavly Ištvancové.I když co řekla Darině také nebylo fér.Někdo zase tvrdí,že jí to natřela...Každý má jiný úhel pohledu a sympatie každého z nás se točí kolem někoho jiného.Abych se vrátila k Martinovi...ostatně je toto jeho profil:Dost se těším na příští kolo až bude zpívat písen' Karla Gotta.On to zase rozsvítí.S kým bude zpívat duet co myslíte?Mě by se líbil v duetu s Dominikou Starou. *4* *4*
            • hellraiser

              Re: Re: Re: Re: Re: Martínek

              Jj, to je pravda, ja soudim jen z toho, jak na me ti soutezici pusobi, ani jednoho blize neznam. :-) No pokud jde o Paulinu, ta mi nebyla sympaticka uz od zacatku, ale presne tak, kazdy ma jiny uhel pohledu.
              Jinak pokud jde o Martina a duet v pristim kole, mne by se pro nej taky libil duet s Domcou. *4*
    • 22kristyl

      Re: Martínek

      krásně řečeno *4* a hlavně pravdivě *4* *14*
  • lulinek25

    Happy birthday

    K narozeninam Ti preji, jak to zvykem byva, aby se Ti splnilo, co Tve srdce skryva. *3*
  • majda1997

    Vše nej !!!

    Martine, všechno nejlepší k narozeninám !!! Ze superstar jsi nejlepší !!! Kam se na tebe hrabe Bagárová atd. Zpíváš úžasně !!! Jen tak dál *4*
  • f

    Martin je úžasnej.
    Nic proti Mirovi ale Martin je lepší.
    Samozřejmě když Miro bude chtít a najde tu správnou cestu tak může být tak jako je Martin a nebo lepší to je jenom na něm.
  • Superstar

    Martin opět v neděli prokázal, že je pan zpěvák. Prostě, kdo umí, tak umí.
    • stankova.lidka

      Re: Superstar

      přesně tak, Marťas je prostě neeeej
    • Tereza

      Re: Superstar

      No jistě a bude nosit nosánek ještě víc nahoru!
      • Re: Re: Superstar

        Na to,že ti je podle tvého profilu 20let měla by jsi mít alespon trošku rozum a nesoudit lidi,když je neznáš! Tobě by určitě vůůůůbec nevadilo,že se plno lidí naváží do tvýho milovanýho Šmajdy??? Vůbec viď!!! samozřejmě to myslím ironicky. Prosímtě,spakuj se a nelez sem,když ti Martin tak hrozně vadí.Už to všichni víme,co si chceš ještě dokazovat? Zmiz.
        • Tereza

          Re: Re: Re: Superstar

          Ježiš vy jste fakt takový paka,to svět neviděl!Říkejte si o Mirovy co chcete,mě je to jedno,pro mě je prostě superstar ON.Vy jen nemůžete pochopit že sem někdo přijde a zkritizuje Martina,na a co?Každej máme jiný názory a vážně pro mě neni moc zábavný když tam tak postává jak tvrdý Y a "jen"zpívá,prostě mě to neoslovilo a nebudu se tvářit že JO!!!!
          • Re: Re: Re: Re: Superstar

            No OK.Co pořád řešíš.Svůj názor jsi už řekla,100krát ho tady mít nemusíme!
            • Tereza

              Re: Re: Re: Re: Re: Superstar

              Hahaha ty seš tak vtipnej *15* *16* ..njn všude byl,všechno viděl,všechno slyšel,všechno a všichny nejlíp zná,prostě "pan dokonalej" jako Chodúr *15* *1*
            • hellraiser

              Re: Re: Re: Re: Re: Superstar

              Hezky ses popsala. *3* *1*
            • Tereza

              Re: Re: Re: Re: Re: Superstar

              Učiněnej všudybyl *15* *1* *1*
            • hellraiser

              Re: Re: Re: Re: Re: Superstar

              Tohle neni zadna uprimnost, ale zahorklost, to je rozdil...jinak ale fakt nechapu, co tu jeste delas, kdyz je ti Martin tak protivnej...a zb ytecne se opakujes. *3*
            • Tereza

              Re: Re: Re: Re: Re: Superstar

              No jo chytrýsek promluvil *15* zrivna na tvůj proslov sem čekala *15* *1* ..jak se nevyjadřujou??Drze???Říká ti něco slovo upřímnost??? *15*
            • hellraiser

              Re: Re: Re: Re: Re: Superstar

              Kdyby stokrat....snad milionkrat...no jinak taky neverim, ze je ji 20, takhle se dvacetileti nevyjadrujou. *3*
  • ccew

    Ty Paparazzi byly super já nevim proč si zase někdo říkal že to bude hrozný...já jsem si myslela že od Martina to bude lepší než originál..
    podle mě taky bylo lady gaga je kráva tlustá skoro nahá na podiu
  • rffr

    Musíme Martinovy fandit a být mu věrní a posílat mu hlasy on nás za to bude mít rád:)
  • martinchodur

    moje přítelkyně

    Tak jak se tady dívám tak vás všechny hodně zajímá jméno mé přítelkyně tak vám to řeknu.Moje přítelkyně se jmenuje Míša
    • Re: moje přítelkyně

      Jooo? A to sis někde přečetl? A jak se jmenuje tvůj brácha a jeho slečna? Pokud to ovšem víš... *1*
      • martinchodur

        Re: Re: moje přítelkyně

        To jsem si nikde nepřečetl.... *10*
        • Re: Re: Re: moje přítelkyně

          Tak jak se jmenuje tvůj brácha a jeho slečna? Nic lepšího pro zjištění tvé "identity" mě nenapadá...
  • ajulina

    :)

    Preju vsem krasne vanoce *3* *1*
    • hellraiser

      Re: :)

      Dekueme, napodobne :-)) *3* *1*
  • pajka52

    *

    Martin je nejlepší!!! Musí to vyhrát!Krásně zpívá, prostě má talent!!!Miluju Tě!! :) *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit