Přejít na výpis diskuzí

Martin Chodúr

OSOBNOST 6.10.2009 
869 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • LADY GAGA

    musím se smát...prej bude zpívat lady gaga paparazzi :D:D:D:D:D:D:D:D *9*
    • Re: LADY GAGA

      Nevím, proč ho všichni tak shazujou, že Lady Gagu nezazpívá. Na rytmiku a melodiku to zas tak těžká píseň není, to už zpíval těžší songy. *13* Já mám spíš poslední dobou pocit, že produkce nadržuje Šmajdovi. Pokud jim ty písně produkce vybírá, proč Šmajda má opět rockovou píseň? Chodúrovi tak měli dát nějaký swing nebo jazz, což spíše jeho hlasu více sluší. A když Chodúr má zpívat Gagu, proč Šmajdovi třeba nedali Britney Spears? A v druhé části posledního kola to samé, až na Šmajdu měli všichni tři klasické filmové a muzikálové songy, jenom on takový netypický. A Dominiky je mi líto, tím že jsou hosty samí muži, musí zpívat stále chlapské písničky. Proč neudělali kolo s nějakou známou zpěvačkou, třeba Gombitovou nebo Rottrovou? *13*
      • nanny.18

        Re: Re: LADY GAGA

        Jo Šmajda má samé pohldné písničky nadržují mu Nikdy nedostal žádnou ženskou vždycky dostane rock nebo roskpop vždycky písničky které mu ladí a Dominika a Martin se maj udřít *16*
      • Re: Re: LADY GAGA

        přesně *9* nadržují Šmajdovi...
    • Re: LADY GAGA

      taky tomu neverim jsem zvedava *15* *15* *15*
      • majda1997

        Re: Re: LADY GAGA

        Tak to si ho nedovedu představit !!!
  • legally-blonde

    cože ?

    A to sis přečetl kde ??
  • neznámí

    tady nemá ani co řešit on je pripad saaaam o sobe..Měl by vypadnout !!!!
    • Re: neznámí

      Vypadni prosimte radši ty na ušní..
      • Tereza

        Re: Re: neznámí

        To by ste měli někteří z vás,protože ste asi přeslechli narážky na Michala Davida co měl!UMĚLEC!!!Že mu nesedne písnička,tak si hned vyskakuje ten váš svatoušek!!!!Myslí si o sobě až to neni hezký!!!!
        • Re: Re: Re: neznámí

          No jo prosimtě ty víš všechno nejlíp kdyby něco tak jen řek že mu nesedly a nic takový ho co tady vypouštíš z tý svý držky!! *3*
        • Re: Re: Re: neznámí

          Tady nekdo až moc veří bulváru nemyslíš?Sám Martin řikal že si to bulvár vymyslel a Martin to bude vedet nejlíp ne?Simte zalez k Miley Cyrus a di otravovat tam,smrdí tady závist.. *1* *1* *1* *1*
          • Re: Re: Re: Re: neznámí

            To asi budeš cítit sebe.A nevim proč sem taháš Miley Cyrus,ta mi už absolutně vůbec nic neříká,nebo si snad viděla,že bych byla u ní ve fanu???Slepoto!!!!!!
        • hellraiser

          Re: Re: Re: neznámí

          *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
    • Tereza

      Re: neznámí

      souhlasim
  • Prosim,do 18.listopadu sa hlasuje do ankety CESKY SLAVIK.Podporte Martina,ved je to famozny spevák,zasluzi si to!!!!
  • cf

    Inteligentí chytří a hodní lidé vědí že Martin je nejlepší,zamindrákovaní nepřející zlí nuly tvrdí že martin nic neumí..atd atd
    Prostě si nechtějí přiznat že je to borec.
    My chytří a vyspělejší *3*
    musíme Martina podporovat aby nám nevypadl a nevyhrál to nějaký anti-talent jako je například Miro nebo ta holka protože každýmu kdo tomu rozumí je jasné že Miro a ta holka prostě zapadou a zapomene se na ně...nebo to budou nudnií hudenící jako např EwaFarna atd.
    • Tereza

      Re: cf

      Ti zamindrákovaný nepřející zlý nuly si nemají vůbec co připouštět,jen ještě nepřišly o sluh.A jak tu někdo psal,kdyby byl tak úžasnej zpěvák zazpíval by všechno a zrovna v moc dobrým světle se neukázal když jen proto že písničky od Michala Davida mu nesedli řekne že jsou o ničem apod.S takovou určitě prorazí!Narozdíl od těch "anti-talentů",kteří si netroufnou takhle někoho soudit!
      • Re: Re: cf

        Kdyby něco tak neřek že sou o ničem jen řek že mu nesedli.
      • hellraiser

        Re: Re: cf

        On nic takovyho nerek, to mu do pusy vlozil bulvar. *13* A prosim te, co to je "sluh"? *1* *1*
        • Tereza

          Re: Re: Re: cf

          A ty si u toho byl vid.To kolo se mu prostě nepovedlo,písničky mu nesedli a to neni důvod k tomu aby měl nějaký nářky na osobnosti,kterej za svůj život něco dokázali,víc než ON!!!!!
          • hellraiser

            Re: Re: Re: Re: cf

            Nebyl, ale nectu, na rozdil od Tebe bulvar. A jednu vec ti poradim: napred se nauc psat, nez zacnes prispivat do diskuzi. *1*
            Navic, nepsala jsi nahodou, ze to tady nema cenu? :-)))) Proc sem teda furt chodis? *1* *1*
            • Tereza

              Re: Re: Re: Re: Re: cf

              Seš tak trapnej až to bolí,ty chytrýsku!Kdo si myslíš že seš že mi říkáš co mam a nemam dělat!A nejde tady o to jestli čtu nebo nečtu bulvár,ale o to že na mě působí arogantně a sama určitě nebudu!Tot vše!!!!
  • martine,teším sa velmi na Tvoj koncert v Klimkovicích 17.9 a hned na druhý den v Krnove na galavečere v mestsko divadle,kde spievaš spolu znovu s Ostravskou filharmoniou,Tak to budu lukulské hody! Si famozny!Držím palce,aby dopadlo všetko dobre,aj tvoja premiera s novou kapelou!
  • ds

    Ten to dotáhne hoodně daleko ale musí zůstat takový jaký je...hodný a nebýt namyšlený..
  • v

    Miluju těěěě
  • kirushka97
    Všechno nejlepší :)))))))
  • ..

    Jo přesně tak bulvár je pěkná sračka a 99,9% keců co napíšou není pravda!!!!!
    A nebo řešej úplný sračky co kdo dělá a dělají z toho nějaký hrůzy ale přitom je to úplně normální.
    • Re: ..

      Přesně

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit