Přejít na výpis diskuzí

Martin Chodúr

OSOBNOST 6.10.2009 
869 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ajulina

    bohac

    tak prej pan Martínek uz ma na konte melouna *1* takze ... jako se ma *1* *1* *1* *4*
  • bléééé

    joj....skoro všem je jasný že to stejně vyhraje....ale některým lidem je prostě nesimpatickej(třeba mě).....prostě je mkoc namyšlenej....a jak zpíval tu lady gaga...no ježiš....trapáááás....já lady gagu zbožňuju ale on to zaspíval naprostě nudně....a jak pak tam tančili ty tanečnice tak se tvářil jak kdyby mu vadili a to mu řekla i jandová....já radši fandim slovákům...ptž zpívají o dost líp než nějakej arogantní namyšlenej Chodúr...kterej zpívá furt stejně...a jak vypadla Domča...tak se jště usmíval....no tohle neni normálnííí...takže jen řeknu....do toho Miro.....fandíííím ti x)
    • stankova.lidka

      Re: bléééé

      je vidět že jsi to asi neviděla a nevíš že má přítelkyni, tobě by se asi taky nelíbilo kdyby tvůj kluk někde vystupoval a měl se k tanečnicím nebo snad jo?
    • Re: bléééé

      Není jistý,že to vyhraje! Nevím proč si to všichni myslíte a furt všude píšete.Schválně aby mu jeho fanoušci už neposílali hlasy,co? Pěkně hnusný!
  • kika.14

    hmm???

    ja pravda ze studuje na konzervatooriu??
    v tom pripade co tam hladaaa vooobec sa mi nepaaaci je nesymptickyyy a k tomu sa mi nepaaci ako spieva. HOOOZA!! *16* *8* *5*
    • mylove

      Re: hmm???

      Hele začni zpívat jak on jo! Martin je best ......!!!!!!!!!!! Vyhraj !!!!!!
    • Re: hmm???

      Co my s tím.
  • ma

    Tak to uvolněte se prosím bylo úplně super *5*
    Takový vzorný kluk tak to má být *4*
  • objev roku 2009

    Kdo chce podpořit Martina Chodura v anketě český slavik - objev roku tak posílejte SMS ve tvaru OBJ 3 A . Odešlete na číslo 906 06 09. V této kategorii můžete hlasovat pouze 5x. Hlasuje se od 24.11. do 28.11. a v přímém přenosu bude hlasování po 20hodině ukončeno. Cena hlasu je 9Kč.
    a pomocí na internetu se hlasuje tvar SMS OBJEV 3 a odešlete na číslo 903 09 09 - na toto číslo se hlasuje do 27.11
    • soliter

      Re: objev roku 2009

      Ten hlas rozhodně pošlu.Martin je největší objev posledních let nejen tohoto roku.Někdo tak užasný už tu dlouho nebyl!!! *14*
  • kristyna123

    blablabla

    No lidi,nepište sem ty sprosťárny,děte třeba na fanklub Evy a Vaška a tam se slovně vyřáďěte ale ne tady.Je to nuda pořád číst ty tupý příspěvky typu Martin Chodur je blbejjj!!!-to je nuda lidi,pište sem aspoň INTELIGENTNÍ argumenty-ikdyž vidím že hodně lidí co tady uráží nemá o inteligenci páru *3*PS:za všechny chyby v pravopisu se předem omlouvám-tuším že mě hned ty největší hlupáci seřvou že tam mám nějaký chyby *15*
  • ajulina

    srry za reklamu :D

    ahoj :) si Mirova/o fanynka/fanousek? tak se prosím pridej do diskuze na Lide.cz schanime tak lidi protze nam tu predchodi diskuzi smazali!Podle nas to není fér že Martin Chodur ma svojí diskuzi a Miro ne...moc dekuju (http://forum.lide.cz/forum.fcgi?akce=forum_data&auth=&forum_ID=100087)
    • Re: srry za reklamu :D

      Mira si strč třeba do rámečku. MARTIN JE NEJLEPŠÍ !!! *3*
      • ajulina

        Re: Re: srry za reklamu :D

        holka mas smulu *1* tam uz ho mam *1* *5* takze.... *15*
        • Re: Re: Re: srry za reklamu :D

          Aha, tak to sorry. Já to myslela jako vtip. Mě nenapadlo, že jsi takové trdlo *9* *1*
          • ajulina

            Re: Re: Re: Re: srry za reklamu :D

            jo diky ...ae trdlo fakt nejsem *13* *3* co jsi tim padem ty?... *15*
  • ..

    fandim martinovi protoze fakt zpivat umi a vubec nechapu co se vam na tom šmajdoj libi?? asi ty jeho směšný vlasy *1* kdyt vypada jak nakej hipísák
    • Re: ..

      Tak za prvé se nejdříc nauč psát jeho jméno,když už máš tu potřebu si ho brát do ust a za druhé bych tak chtěla vidět tebe!Pokud vim tak tu sami řečníte o tom jak to neni žádná soutěž krásy apod,takže tu nekritizuj jeho vzhled,bud tak laskavá!
      • stankova.lidka

        Re: Re: ..

        no jo jak je to o Šmajdovi tak je to strašný ale že tu urážejí někteří Martinův vzhled to je dobrý, že jim něco nenapíšeš že to není o vzhledu ale o zpěvu co?
        • Tereza

          Re: Re: Re: ..

          At si o Martinovy píšou jak chtěji,jejich názory jim neberu!
          • stankova.lidka

            Re: Re: Re: Re: ..

            ale potom nejsi spravedlivá
            • stankova.lidka

              Re: Re: Re: Re: Re: ..

              ok
            • Tereza

              Re: Re: Re: Re: Re: ..

              No protože mě to vytočilo,ale vidim že nemá cenu se nad tim pozastavovat,protože je to pořád dokola,myslim si svý a tim to pro mě hasne.
            • stankova.lidka

              Re: Re: Re: Re: Re: ..

              myslím Šmajdovy vlasy
            • stankova.lidka

              Re: Re: Re: Re: Re: ..

              tak ptoč ty si všímáš když někdo řekne o jeho vlasech něco špatného?
            • Tereza

              Re: Re: Re: Re: Re: ..

              Vždyt to vědí tak co se tu pořád opakovat,jak mi tu je vráženo.A když jsou tak tupí a nechopí to tak je zbytečný jim cokoliv říkat,at si každej píše můj názor to nezmění.Lepší si toho nevšímat ne.
            • stankova.lidka

              Re: Re: Re: Re: Re: ..

              tak proč jim to nenapíšeš? to mě udivuje
            • Tereza

              Re: Re: Re: Re: Re: ..

              Ne ježiš,už to tady padlo několikrát že se tam nehodnotí vzhled,ale zpěv a přesto přijde někdo další a začne stim znovu.Prostě to myslim všeobecně,aby tam nikoho nehodnotili podle toho jak vypadá!
            • stankova.lidka

              Re: Re: Re: Re: Re: ..

              At si o Martinovy píšou jak chtěji,jejich názory jim neberu! - to jsou tvoje slova, místo abys jim napsala že to o vzhledu fakt není tak to necháš být a proč? protože to není o Šmajdovi že? pak ale spravedlivá nejsi
            • Tereza

              Re: Re: Re: Re: Re: ..

              Nejsem spravedlivá????Já jen řekla at ho nesoudí podle vzhledu,to vy u Martina taky nechcete,nezáleží na tom jak kdo vypadá.
  • martine všechno nejlepší k narozeninám
  • martin

    Co to je zase za sračky o tom Martinovi v novinách????
    Martine neposlouchej je a nenech se od nich zničit ok..
    Ale ty to víš sám nevíš? *3*
    • hellraiser

      Re: martin

      Jezisi, to jsou zase blaboly, ze to vubec nekdo cte :-)))))))) Akorat me pobavilo "Martin je jeste dite"...ten je daleko dospelejsi ve svych dvaceti nez ta povedena kadernice, klidne se vsadim *1* *1*
      • Re: Re: martin

        Přesně *1*
    • ajulina

      Re: martin

      haha...fakt krasna milenka.... *1* takovy trapy!! *1* *1* *1* *1*
      • majda1997

        Re: Re: martin

        Tak o tom jsem neslyšela.
        • ajulina

          Re: Re: Re: martin

          ne? tak to si holka musis dojit k ušnimu aby si slysela *1*
          • majda1997

            Re: Re: Re: Re: martin

            *1* Tak jo, zejtra se jdu obědnat! *1* Už jsem to četla,neboj.
          • Re: Re: Re: Re: martin

            To jsou blbosti to není potřeba číst...
    • majda1997

      Re: martin

      Co tam je zase? *9*
      • Re: Re: martin

        To s tou milenkou *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit