Přejít na výpis diskuzí

Martin Dejdar

OSOBNOST 31.12.2006 
177 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Obdiv

    Vážený pane Dejdare, právě jsem zhlédla poslední díl Zdivočelé země, jsem úplně nadšená. Svoji postavu jste ztvárnil tak skvěle, opravdu smekám. Doslova jsme tento seriál hltali s manželem jeden večer za druhým a nakonec jsme souvisle zhlédli pět dílů do půl druhé v noci.
    Celkově je seriál velice pěkně zpracovaný a myslím, že by měl být povinnou součástí výuky na školách.
    Jste opravdu pan herec. Přeji Vám hodně úspěchů a pěkných rolí. *14*
  • Ahoj Martine

    dovoluju si tykat-také po shlédnutí 13.komnaty Ti fandím,jsme od sebe 5měsíců,povahově Ti velice rozumím-asi bych se víc bránil,ale nejsem v té situaci-měj se a vše dobré,Richard-ahojky. *3*
    • Re: Ahoj Martine

      To se ti řekne...,ale Martin je borec,on to zvládne sám-mu věřím!
  • setkání?

    Dobrý den pane Dejdare.Ráda bych se s Vámi setkala osobně. Je to možné?
    • Re: setkání?

      To asi možné nebude. Ahoj *9*
  • Úcta

    Po shlédnutí 13.komnaty se Vám,pane Dejdare klaním.Vždy jste mi byl sympatický a pochopila jsem,proč už nemáte humorné pořady jako dříve.Přeji Vám hodně sil,s úctou Iva z Děčína. *4*
  • diky

    ahojky Martine jste moc fajn chlap drzim vam palce ,ve 13.komnate jste mi ukazal ze i kdyz si natvrdo namelu hubu tak musim vstat a jit dal a proste to nevzdat dik moc *4*
  • Charita

    Martine, právějsem viděla 13. komnatu. Myslím, že jste fajn chlap. Držím palce ve Vašich akcích. Charita je učitě důležitá, pokud ji někdo dělá srdcem jako Vy
  • martin dejdar

    Je to nejlepší herec. jeho role jsou super jak hrané tak i třeba dabingové viz. bart simspson. *4*
  • Reklama

    Vážený pane Dejdare.
    Pamatuje te se na vlastnoruční "mytí hlavy" po krachu Pražské kampeličky? Figuroval jste v reklamě na ní a sliboval po jejím krachu: Již nikdy nebudu vystupovat v žádné reklamě! A teď AUTO ESA! Prachy jsou asi zajímavější než dodržení slova. Tehdy jsem chápal. Teď ne.
    Jaromír Peřina
  • pozdrav

    Dobrý den,pane Dejdare říká Vám něco název obce Dřenice na Chrudimsku? *7* *3*
  • Prosím o pomoc :-)

    Ahojky Martine, chtěla bych se tě zeptat, od které značky byla tvoje bunda, kterou jsi měl na Silvestru na Václaváku. Mému příteli se líbila, a proto hledal na internetu tu značku a nikde ji nemohl najít. Prosím o pomoc. Mockrát děkuji *3* *3* *3*
    • Re: Prosím o pomoc :-)

      Pokud se nepletu, byla od společnosti Stone Island.


      http://www.martindejda r.com

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit