Přejít na výpis diskuzí

Martin Dejdar

OSOBNOST 31.12.2006 
177 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ozzák

    Martine nedalo mi to Vám nenapsat, jak úžasně hrajete Ozzáka, je to prostě neskutečně přesvědčivý výkon. Od svých 18 let jsem fanynkou metalové hudby a nepřešlo mě to ani po 20 letech, ne že bych žila životem Ozzáka (Ozzačky), to určitě ne, ale úplně to vidim..... a nejsem sama *4* *4* *4* , kdo to takhle zhodnotil. V létě sem byla na koncertě Judas Priest v Liberci a 1/4 návštěvníků koncertu byly Ozzáci, prostě sezasekli v džískách, náševkách a dlouhých vlasech..... Kde jste tohle nakoukal???? Prostě nádhera...*14* Jen je mi líto, že jste zrovna Judas ještě v seriálu ani jednou nezmínily *3* *3* *3* To by mě teda fakt dostalo do kolen.... *1*
  • projekt pozitivní žurnalistiky

    Mám zpracovaný, lze postupovat k zafinancování a rozjet to. Co je třeba: neobejít stádium tvorby. Pro bližší informace se ozvěte na mail Katerina.Amiourova@seznam.cz V úctě K.A.
  • Obdiv

    Vážený pane Dejdare, právě jsem zhlédla poslední díl Zdivočelé země, jsem úplně nadšená. Svoji postavu jste ztvárnil tak skvěle, opravdu smekám. Doslova jsme tento seriál hltali s manželem jeden večer za druhým a nakonec jsme souvisle zhlédli pět dílů do půl druhé v noci.
    Celkově je seriál velice pěkně zpracovaný a myslím, že by měl být povinnou součástí výuky na školách.
    Jste opravdu pan herec. Přeji Vám hodně úspěchů a pěkných rolí. *14*
  • ???

    Nechápu jak někdo může říct že seriál Zdivočelá země je nudná to vážně nechápu! Vždyť je to hodně dobrý seriál a mě se třeba strašně moc líbí! Navíc tam jsou události z druhé světové války které jsou zajímavé! Aspoň se člověk něco víc naučí! A bude vědět o té druhé světo více než vědel předtím! *4* Come back je taky dobrý to je pravda! *4*
  • Charita

    Martine, právějsem viděla 13. komnatu. Myslím, že jste fajn chlap. Držím palce ve Vašich akcích. Charita je učitě důležitá, pokud ji někdo dělá srdcem jako Vy
  • Martin Dejdar

    Martin Dejdar a divadlo Ypsilon.
    Marti n je dobrý herec,moderátor,
    sportovec.Je to herec sympatie.
    Silvestr odmoderoval skvěle,
    seriál Zdivočelá země a Ozzáka
    v combacku znamenitě.
    Martin má v tom gryf.
    Na rozhlasových vlnách,televizí,
    podobně.Cením si ho.S Úctou!
  • Ozzák

    Ozzák je nejlepší *1* *3* *3* *3*
    • kakis9989

      Re: Ozzák

      Ozzák je určitě nejlepší!
      • Re: Re: Ozzák

        No jasně že jo *3*
    • Re: Ozzák

      tttttoooooooooojjjjje pppprrrrrraaaaaaaaaaavda *4* *8* *1* *1*
    • Re: Ozzák

      V tom máš zajisté pravdu. Ahoj *14* *1*
      • Re: Re: Ozzák

        Kdo mi to odpověděl? Přibližte se mi prosím kdo jste? Děkuji. *14*
  • Jsi borec :-)
  • Všechno nejlepší Ozzáku!!!! :* :-* :) :-)
  • Panu Martinu Dejdarovi

    Pane Dejdare toto je muj Eimal: lenkalamlova5@seznam.cz no a chci vas poprosit jestli by jste mi tam nenapsal na ten muj eimal ten svuj jestli by jste byl tak hodný *4*. Strašně moc vás o to prosím no a rozhodnutí je na vás *4*. Tak se mějte hezky a mám vás strašně moc ráda! *4* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit