Přejít na výpis diskuzí

Martin Dejdar

OSOBNOST 31.12.2006 
177 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pozdrav

    Dobrý den,pane Dejdare říká Vám něco název obce Dřenice na Chrudimsku? *7* *3*
  • Úcta

    Po shlédnutí 13.komnaty se Vám,pane Dejdare klaním.Vždy jste mi byl sympatický a pochopila jsem,proč už nemáte humorné pořady jako dříve.Přeji Vám hodně sil,s úctou Iva z Děčína. *4*
  • martine všechno nejlepší k vašim kulatinám hodně štěstí zdraví uspěchu a lásky
  • Bez něj by Bart Simpson neměl takovou sledovanost a oblibu, protože Martin je jeden z nejlepších hercú na celý světě, jsem ráda, že někdo takový jako je Martin Dejdar existuje. Bavič je to nejlepší, herec taky super a jako člověk má velký srdce a aby někdo mohl říct o někom, že má zlatý srdce aniž by ho viděl jako já, tak se do něj musí vžít a já to z něj cítím. Skvělej byl samozřejmě i v jinejch pořadech a filmech jako například v Comebacku, jako porotce v "československo má talent", ve Zdivočelé zemi i v divadlech, no prostě všude je perfektní!!! ,,Mám tě ráda, Martine!"
  • Jste nej herec!!!!! *14*
  • cvilda

    vše nej

    Milý Martine přeji ti všechno nejlepší k tvým narozeninám. Katka *1*
  • tak to mas pravdu mostaku comeback je ten nejlepší seriál který ho nejvic proslavil hraje tam roli ozzaka bratra tomase pacovského s kterym maj obchod s cd preju vam vse nejlepší do života a ještě vice zabavy *16* *3*
  • je to borec
  • diky

    ahojky Martine jste moc fajn chlap drzim vam palce ,ve 13.komnate jste mi ukazal ze i kdyz si natvrdo namelu hubu tak musim vstat a jit dal a proste to nevzdat dik moc *4*
  • Všechno nejlepší =)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit