Přejít na výpis diskuzí

Martin Harich

OSOBNOST 28.3.2011 
269 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • simona.vasickova.9
    na vyšce nezaleži a zato ma velky srdce *14* *14* *14* *2* *14*
  • Ty si ůžesnej, ale ona s kterou to táhneš děs. *16*
  • já nevěděl, že měří tak málo... *8*
  • Ahoj Martine moc te miluju. *14* *14* *14* *1* *1* *1*
  • mirdaharant
    Zabraňte aby vypadl v hitparádě tím že pro něj budete hlasovat! http://viscovim.blog.cz/1309/top-9-03
    • no urcite
      • Co?! Nějakej Mirdaharant nám nabízí pro něj hlasovat? Tak tady pro toho blbečka já nikdy hlasovat nebudu! A navíc zpívá jak de*il! Nechápu jak ho někdo může jenom poslouchat! Zpívá hrozně, úplně neskutečně! Jediný kdo zpívá opravdu úžasně a má neskutečně, ale opravdu neskutečně krásný hlas je jedině Justin Bieber! Je navíc sexy a je úžasnej!! On je prostě tak krásnej já já si nemůžu pomoct on je prostě nejlepší,no co vám mám povídat... Pro někoho je hroznej, ale pro někoho třeba ne. Každýmu se líbí něco jinýho no. Nemůžu za to, že někteří chudáka Justina jen pomlouvají nebo o něm říkají sprostý slova. Chápu, že někteří lidé ho nemají v oblibě, ale nemusí k němu být až tak zlí. Justin si to přece nezaslouží, nikdo ani neví, jak tvrdě Justin pracuje. To se pak není čemu divit, že má až přes 3 miliardy korun. To je náhodou dost na rozdíl od nějakých 500 tisících jako má třeba Chris Brown. Justin taky patří mezi nejbohatší osobnosti. A není sám.
  • Přeju ti Martine všechno nejlepší k tvým dnešním krásným 18tinám!!! <33 *3* *14* *4* Jeeee hustý!!! :D :-) to jsme skoro stejně stary, protože já jsem taky ročník 1995 a v srpnu narozena, ale začátkem srpna a znamení lev *4* :-) . Takže mi teď taky bylo 18 :D :).
  • mirdaharant
    Hlasujte pro něj na http://viscovim.blog.cz/1307/1-dil
  • Martin je moc milý. Pre ... zo srdca *14* *1*
  • mám moc ráda jeho písně *14*
  • Ahoj Martine promin, ale nemužu na tvuj koncert *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit