Přejít na výpis diskuzí

Martin Harich

OSOBNOST 28.3.2011 
269 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • matko nechapem bola som uz na dvoch koncertoch na druhm si sa zo mnou odfotil si strašni simpatak nechapem od vtedy som do teba blazonnnnn *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • martine napiš mi na Ilove5686@centrum.cz
  • všechno nejlepší :)
  • mne je 16 tak jak tebe ja na dalsie prazdnini pridem do liptovskeho mikulasa na prazdnini
  • v superstari som ti drzala palce je mi luto ze s to nevihral . aked som ta pocula spievat v televizori a v pocitaci mas bozsky hlas a najkrajsi na svete ale ked som ta pocula spievat v jaslovských bohunicach na festdobrebohunice tak si mi skoro virazil dich si najlepsi spevak na svete *3* *3* *3* *14* *14* *4* *2* *2*
  • v superstari som ti drzala palce je mi luto ze s to nevihral . aked som ta pocula spievat v televizori a v pocitaci mas bozsky hlas a najkrajsi na svete ale ked som ta pocula spievat v jaslovských bohunicach na fesdibrebohunice tak si mi skoro virazil dich si najlepsi spevak na svete *3* *3* *3* *14* *14* *4* *2* *2*
  • maťko mas babu lebo ja chcem s tebou chodit si najkrajsííííííííííííííí chalan na svete ked chces odpis a napis na www.centrum.sk nikcol330@centrum.sk,alebo pokec nikcol330 *14* *14* *14* *5* *5* *4* *4* *2* *2*
    • Co to jedeš?:D :D
      • spíš na čem jedeš *3* *1*
  • Text Vašeho příspěvku *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *6* *6* *6* *6* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5*

    chcem ta a chcem s teu chodit
    • Preco nechodis na martin harich koncerty
    • ale on stebou ne
  • sníva sa mi aj o tebe *14*
  • martin harich milujemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmťaaaaaaaaaaaaaaaaaaa si moj najkrajsi chalan ,spevak na svete chcem s tebou chodit.

    Ahoj lúúúúbim ťa maťko H.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší