Přejít na výpis diskuzí

Martin Holec

OSOBNOST 5.3.2008 
60 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jaja mtr

    ahoj martine prosim posli mi tvuj email moc hezky si zpibal tady v kralovicich prosimm ozvy se mi jana *14*
    • polianah

      Re: jaja mtr

      jo,zpíval moc hezky *14* *14* *4*
      • polianah

        Re: Re: jaja mtr

        muj tel.:605 341 366 *14*
        • polianah

          Re: Re: Re: jaja mtr

          můžete volat všichni
          *15*
  • Pro holky

    Martin chodí na školu v Jindřichově Hradci,potkávám ho když jdu do školy přijíždí vždy městskou když tam okolo jdeme.Ale nejsem si jistá jestli chodí na gympl nebo na základku.Tak mi Martine pls odepiš na meil...dík *4*
    • Re: Pro holky

      Chodí na Gympl *14* *14* *14* *14*
    • Re: Pro holky

      Martin chodi na Gymnazium T.G.Masaryka v J.Hradci a nejezdi mestskou ale linkacem z destny!Ja na ty zastavce stojim kazdej den kdyz jdu do skoly!
      • Re: Re: Pro holky

        Martin nechodí na gymnázium T.G. Masaryka..tho v Hradci ani neje ae na gymnázium V. Nováka! Ináš ráno přijíždí z Deštný.
  • icq-mobil

    ahoj marto...prosiiim pridej si mne na icq jestli tam chodis moje je 362-247-388 a nebo mi napis na mobil 608922592...nebo na e-mail...dominika.otawova@seznam.cz dekuji predem prosíím diki ahoj *14* *14* *15*
  • LHŠ 09

    Ahoj, chtěla bych se tě zeptat, jestli jedeš na letní hereckou školu. A, kdyžtak v jakém termínu?!*3*
    • ivisek77

      Re: LHŠ 09

      Ahojky ty jedeš na Lhš ? já taky na 2/09 a ty?
      • Re: Re: LHŠ 09

        jj já taky jedu na lhš 2/09, ale myslím, že tě mám už i na icq... *1* *3* moje přezdívka je cathys *3* určitě mě tam máš taky!!
  • Martíneeeek!:-*

    Martínkuuu!!!:*seš nejkrásnější z ordinace!!OBDIWUJEM TAAAA!!:Djen tak dál milujem teeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!! !tvé nejwětší fanynkyyyy chápeš? *3* muckááme tě xD
  • jupíí

    Ahojte všichní....
    Tak sem štastná jako nikdy jindy
    psala sem asi před 3 týdny martinovi a dneska sem se konečně dočkala odpovědi katerá mi udělala hrznou radost.
    A můžu vás ujistit, že martin není ten typ že se vychlubuje tím že je HERCEM! !
    UŽ Z TOHO JEHO MAILU JE JASNÝ ŽE JE TO NORMÁLNÍ KLUK...SIMPATICKEJ A HODNEJ...
    Tak zatím papa
    • Re: jupíí

      To si piš, že je to normální, sympatický a hodný kluk *3* email má na stránkách martinholec.com *3*
    • Re: jupíí

      Ahojik dala bys mi pls jeho mail nebo icq nebo tel.? pls cokoli na nej mas..plsík.. odepiš na mail
      katkabartova14@seznam.cz
    • b.e.t.u.l.i

      Re: jupíí

      jakej je jeho mail... prosim prosim..
  • Web

    martinholec.com
  • Veronika z Topolné

    Ahoj Martine jsem tvoje velká fanynka moje icg je 424252151kdyžtak se ozvy Veronika z Topolné
    • Re: Veronika z Topolné

      čau pls posli mi icq do Martina *3* *3*
    • Re: Veronika z Topolné

      co to sakra je icg?? *1* ...snad icq kdyz uz ne?
  • monule.15

    ahoj martine mas holku? a jestli chodis na icq tak me cislo je 484227768 a muj mobil 723726515 to je me cislo na mobil a pokud me muzes napsta zpravu nebo prozvonit aoj mej se pekne
  • b.e.t.u.l.i

    ahoj

    cau... sice pochybuju ze sem chodis... ale chtela jsem se zeptat jak si se dostal do ordinace.... taky bych tam moc rada hrala ... napis na Bety0@email.cz *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit