Přejít na výpis diskuzí

Martin Holec

OSOBNOST 5.3.2008 
60 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • monule.15

    ahoj martine jak se mas muzes si me prodat do pratel *14*
  • Ahoj Martine.

    Ahoj Martine, rád bych se Tě zeptal, jak ses dostal do Ordinace. Taky bych si tam rád zahrál. Napiš mi na e-mail o.smutnacek@email.cz Předem děkuji... *4* *4*
  • b.e.t.u.l.i

    cau

    cau hele chci se jenom zeptat jak ses dostal do ordinace... taky bych si tam rada zahrala dik
  • milasku

    ahoj martine nmoc se mil libis muj email monule.12@seznam.cz *14*
  • kuratko258

    ahooj

    Ahoj martine, nevím jei sem chodíš ale já jen že se mi líbí jak hraješ a doufám že to daleko dotáhneš. Vm, že je to blbý sem psat ale kdybys chtěl pokecat tak se ozvi n 388518785. budu moooc rada. zatím čus *3*
  • ahoj

    cau je mi v ordinaci lito honzy tomas *9* *9*
  • pozdrav

    Ahoj Martine jak se maš ...........mrzi mě že jsem tě neviděla v Oaze v Kladně kdy sem zase přijedeš *4* ahojky Kristynka *4*
    • Re: pozdrav

      Ahojky Martinku jak se pak máš na pišmi na muj emjal jo puso mám tě moc ráda a milujutě moc a chci stebou chodit pa tvoje láska
  • ahoj Martine

    Ahojky hale ty si 1.2 2009 si vystupoval v oaze a byli tam tví kamaradí a já sem se do jednoto toho tvího kamaráda zamilovala hale dám mi svuj E-mail a já ty pošlu tu fotku toho kluka jak ho mám ráha ju odepiš my ahujky. *4*
  • Ahoj Martine

    ahoj Martine jak se mas ja dobre odepis mi *3* *4* *14*
    • Re: Ahoj Martine

      máš už holku martine? *4*
    • Ahoj Martine

      *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* ahoj marketa
  • kikuse

    Dopis

    Čusky hele jestli chceš tak si mě můžeš přidat do přátel moje icq je 425182860 pa brouku...............Jsi skvělej.......A chtěla bych se s tebou seznámit a možná něco víc... *14* *14* *14* *14*
    • Re: Dopis

      hej to hle sme s enedomluvily jestli chceš jeho to ¨bez mojí mrtvolu jasní mužeš mi na psat na emajl josefka.vyhnalkova a jsem sním vyfocena a mám jeho fotku jak je semnou

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit