Přejít na výpis diskuzí

Martin Hranáč

OSOBNOST 31.12.2006 
32 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • wauworld

    vše nejlepší!!!

    leo ! on už ví ! *14*
  • Pre zlatého človiečika

    Martin Hranáč jenajzábavnejší človek na svete.Veľmi rada by som ho poznala osobne...ale? no veď niekedy sa sny aj plnia....Ahojkyyyy Martínku,si zlatý čloek.Posielam mnoho pusiniek *3* *14*
  • tanco vali jsme

    ahojky já sem Martinem tancovala na jedný akci na Rozkoši bylo to super *3* *3*
  • patula

    martin je dobrej

    ahoj Martin byl ve vile uzasnej a umel rozesmivat lidi
  • to se nerika

    martin sice nevypada nic moc! ale rozesmivat lidi to fakt umi!
  • bar

    mamka tě viděla v baru *1* ,asi před 14 dněma
  • Básnička

    Básnička pro Martínka Hranáče, ať už mi moc nepláče a nikdo ho neuráží, páč on je ta hvězda, která září!!! Naší mamku Martínka, znala jsem jen zkratínka. Přesto ho mám moc, moc ráda, Pelán vypad - Hurá, sláva! Je to prostě showman, pojďte za ním honem! Určitě vás pobaví a zvedne vám náladu, s někým na vás vymyslí zase super kanadu. Má tak krásná kukadla, díky nim mě tahle báseň napadla. A teď budu skládat dál, pro Martínka to přeci udělám! Jeho CD jsem si koupila a do jeho duše tiše vstoupila. On je jako sluníčko, stačí ho poznat maličko. Jen doufám, že už brečet nebude a bude se jen smát, se mnou chvilku pobude a bude mě mít rád. Je totiž má hvězda zářivá, která mé srdce láskou proklíná. Teď už mi chybí je jeden rým - - "Snad Tě zas brzy uvidím...doufám!" Monika Žohová *14* *14* *4*
  • Fakt krasnej,skoda,ze jsi na kluky *1* *1* *1* *1*
  • martin

    miluji tě, viděla jsem tě naživo v Galerii Nové Butovice. Mám stejně starého syna díky Věra
  • Je mi špatně když tě vidím. *9* *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit