Přejít na výpis diskuzí

Martin Kraus

OSOBNOST 3.1.2009 
178 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je strašně moc SEXY!!! *14* *14*
  • přání

    Vše nej nej a nej k narozkám!!! *14*
  • chjo....

    Miluju Martínka, nejlepší kluk kterýho znám...... *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • je to muj kluk snu ...Možná je to trapné,muže se stat 18leté dívce že se zamiluje do pohádky Kouzlo králu *14*
  • On je tak hezkej!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • ahoj martine já jsem šárka šturcová moje sestra má kluka a ten se jmenuje jirka a jirka říkal že až pojede do prahy tak mi dá tvuj podpis mam tě moc ráda vždy si byl pro mně oblýbený herec jsi krásný a nejlepší tak se mněj hezky aněkdy když budeš mít čas přijed do ostravy tak papapa *15* *4* *2*
  • Všechno nejlepší k narozeninám *3* *3* *3*
  • vše nejlepší k narozeninám *14* *3* *3* *1*
    • Ahoj pěknej kluku ja se menuju se lucka štěpánková
  • Vážený,
    nechápu co vůbec děláte mezi herci. Máte projev vesnického ochotníka z minulého století. A to toho ochotníka ještě urážím. Jděte dělat něco, co Vám opravdu půjde. Herectví to není. To vážně neumíte normálně mluvit a pohybovat se?
    • 1medulienka

      Divačko hloupá, vidělas ho někdy na divadle?? Zalez a foukej si bebínka, trubko.

  • Velmi dobrý herec, sympatický muž a navíc moje krevní skupina. Budu se těšit na další filmy právě s ním. V cestách domů je fakt výborný. Zdraví Mikulda

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit