Přejít na výpis diskuzí

Martin Maxa

OSOBNOST 31.12.2006 
138 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zbláznil se?

    Byl prima na gymplu. Vtipnej, pohodovej, čestnej.... ALE co to má znamenat, že podporuje komouše?!?! Nejhorší na tom je, že u něj je jistý, že to nedělá kvůli penězům, ale z přesvědčení! Martine (pro mne Ivane), vzpamatuj se! *13* Jinak ti ale přeju pořád vše dobré. Třeba ti svitne, že to je úlet.
    • jana2.3

      Re: Zbláznil se?

      Komunista před x lety nemusí být stejný komunista jako nyní. *13*
  • narozeniny

    Milý Martine
    Přání k Tvým narozeninám,přání hodně štěstí,zdraví. *4* *4* *4* *4*
  • Sympaťák

    Martin Maxa mě velice mile překvapil svým vystupováním na Rybích slavnostech v Rychvaldě.Nejenže hezky zpíval, ale jeho komentáře mezi písničkami neměly chybu, je to velmi sympatický pán s milým vystupováním a sláva mu nestoupla do hlavy, dokonce když fanynky vyběhly během zpěvu na podium, nevyhnal je, naopak je pochváli za hezký taneční doprovod.Smekám !!! *15* *3* *4*
  • Ahoj Martin

    Martin,musím povedať,že tvoje pesničky,nemajú chybu,a su spievané od srdca,počuvam ich každý deň,mám tvoje všetky CDčka,najlepšie sa mi páči c est la vie a zákulisí...moja najoblúbenejšia pesnička je:ráno v ulicích,to je vlastne aj prvá ktorú som od teba počul,hned ma upútala....si mojím veľkým vzorom,už od základnej školy,zdedil som po tebe aj prezývku MAXA...na ktorú som veľmi hrdy...volam sa lukaš a mam 21 rokov,pochádzam so slovenska a to konkretne z Banoviec nad Bebravou....Bohužiaľ som ešte nemal tú možnosť Ta stretnúť osobne,z čoho som veľmi smutny,na fotkach a v televizii,posobíš ako jeden správny,vyšportovaný a hudobne nadaný chlapík...počul som o tebe,že ako chlapec si mal tiež vzor a nim bol Old Setrhend a indiani,určite si aj ty sníval o tom,že sa s nim niekedy stretneš,však?Ty si ani nevieš predstaviť ako strašne Ta obdivujem...keby som sa s tebou mohol aspon porozpravať,alebo popisať si s tebou cez internet...je to velke moje prianie,pretoze takeho spevaka ako si ty ,sa nenajde hoc kde,a to ti hovorim od srdca...takže mily Martine preji Ti at Ti to stale tak dobre spiva a drz se.... *4* *4*
    • Re: Ahoj Martin

      A ešte by som bol velmi rad,keby je tu niekto kto tak strasne obdivuje Martina a napisal mi mail,budem velmi rad xd
  • byl

    včera v Kroměříži za KSČM do evropského parlamentu-na volebním mítinku zpíval *3*
  • marťas!!!!!!!!!!!!

    je super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *1*
  • Blahopřání k narozeninám

    Martine k dnešním 48.nrozeninám ti přeji Všechno nejlepší,hodně zdravíčka,štěstíčka,spokojeno sti v osobnim i v pracovnim životě.ti přeje Hanka tvá fanynka
  • nik011

    divadlo

    byl u nas v divadle , mrte mam s nim fotku
  • nik011

    narozky

    vsechno nej k narozkam*
  • Martin je úžasný člověk...

    Vlastně nechápu všechny ty zamindrákované jedince,kteří si nedokáží stanovit meze slušného chování a píší nesmysly a pravopisnými chybami,vraťte se do školních lavic a kromě jazyka českého si přiberte pár lekcí slušného chování....ne,nebojte..nebudu mávat praporem morálky,jen být vámi,navštěvovala bych jiné internetové stránky a neurážela bych člověka,kterého je třeba si vážit - mužů Martinových kvalit je v naší společnosti poskromnu..pokud si pánové sáhnete do svědomí,zjistíte,že za vašimi urážkami je ukrytá jen a jen závist..jak smutné ...Víte každá jeho písnička má určitý podtext..žádná z nich není jen lacinou dovářkou komerčních cd...ale vám je to těžké vysvětlovat...zřejmě nechápete,že jeho písničky dokáží pohladit kdejakou duši...a to si myslím,že Martin chtěl..aby se jeho písně dostali k lidem,kteří je ocení a vy všichni jeho zarputilí antifandové poslouchejte svůj vyhraněný styl a zbytečně neurážejte člověka,který si určitě nezaslouží být terčem vašeho posměchu...P.S.:možná by měl každý z vás zapracovat na svém egu a fyzické schránce...VE ZDRAVÉM TĚLE - ZDRAVÝ DUCH...možná si pak na můj vzkaz vzpomenete a uznáte,že vaše vzkazy byly stupidním projevem žárlivosti...posilte své EGO,dokažte alespoň z poloviny toho čeho on....a věřte...Martinovi o hvězdnou slávu určitě nešlo...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit