Přejít na výpis diskuzí

Martin Maxa

OSOBNOST 31.12.2006 
138 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ivane,

    Ivco, prosím Tě o odpověď, a sdělení tvé emeilové adresy pro mě telefonicky nebo
    SMS, ta co dusud užívám se tváří, že Ti nepatří, ale našla jsem jí někde na netu. Víš dobře, že aspoň nějaká komunikce s Tebou je pro mě životně důležitá jako jsi pro mě životně důležitý Ty sám, se svou minulostí se snažím pohnout seč m i síly stačí. Tvá Iva
  • Martinovi

    Ahoj Martin. Musím ti napísať aspoň takto keď sa ako bratranci nevieme stretnúť. Je smutné, že sa o tebe dozvedám len z netu, alebo časopisov. Vieš koľko rokov sme sa už nevideli? Je to presne 28 rokov keď sa ženil náš bratranec Lacko Hollo. Mala som vtedy asi 6 rokov.Ďakujem pekne za fotky čo si nám poslal po svojej známej do Vrútok. Pozdravujem Láďa a Vierku. Pa Stanka. Ak možeš ozvy sa nám do Vrútok. Otec má na nás kontakt
    • Re: Martinovi

      Ahoj, jestli ho chceš kontaktovat pak napiš tomuto - m.valeda (zavinac) seznam.cz a on se zná s nejakým webmastrem a ten už se zná s Martinem. Martin tady nechodí, jistě ne. *5*
  • Nezapomenu

    Ahoj Martine !!také nevím jestli tyto stránky a příspěvky pročítač!!Ale tak jsem ti chtěla říct ,je to už dlouho ,ale byli dvě holky a ty ti psaly a jedna měla maminku a ta ti také psala !Chtěla jsem ti říct ,že nikdy nezapomenu!!je to spátky už asi ¨pět let a mě se zdá jako by to bylo včera!!Kreslil jsi tehdy obraz a kočce se tenkrát narodily kotata!!A psal jsi nové písničky!!!V té době jsi měl koncert v Náměšti na Hané!!Mi tři jsme byly z Olomouce!!Snad si vzpomeneš!! Nejraděj mám tvoji písničku Všude je kalná voda a břehy blátivý !!Díky za ni je nádherná!! A vám všem,Martin je vyjímečný člověk !!!Hodně štěstí *5* *14* *4* *4*
  • Sympaťák

    Setkala jsem se s Martinem Maxou na předvolební kampani u nás v Chrudimi. Pěkně zpíval, bezproblémů rozdával autogramy, fotil se , vyprávěl si s lidmi. Myslím, že tento člověk je opravdu příjemný, lidský a na nic si nehtraje, narozdíl od některých našich celebrit. Držím mu palce Ať se daří ve všech směrech. *4*
    • Re: Sympaťák

      Mám tu čest, znát Martina osobně. Je to OSOBNOST se srdíčkem na dlani. A lidé, co ho jen uráží, mu nesahají ani po kotníky, shazují hlavně sami sebe a dokazují, jak nízké sebevědomí mají(BOHUŽEL *9* ). A že má pěkné tělo? Kdyby někdo nebyl líný, tak místo blbých žvástů, by na sobě pracoval-psychicky, i fyzicky. Nesnáším závist, vždyď závistivci Martina ani neznají, pouze od vidění z televize a z bulvárů(a bulvár si může psát co chce). Lidí, jako je Martin, bychom si měli vážit. Martine, děkuji za všechno , mám Tě moc ráda, jsi správný chlap *4* !!!
  • UZASNEJ

    AHOJKY MARTINE NEVIM JESTLI TO BUDES TADY CIST ALE DNES JSEM TE VIDELA ZIVE A OPRAVDU SES KRASNEJ A ZABAVNEJ KUS CHLAPA *14* OPRAVDU SEM Z TEBE BYLA MOC NADSENA URCITE BUDES VEDET KDO TO PISE JANA ZE STRAKONIC Z KOCARKEM:-)))JESTLI BYS CHTEL OZVI SE *7*
  • skvělej koncert

    Ahoj Martine tvůj koncert ve Velkém Šenově byl úžasnej *3* Moc děkuji za ten krásný zážitek *4*
  • tykam si s Martinem Maxou

    Tykam si s Martinem Maxou...Je to velmi vzácná osoba,která se nenechá ničím rozhodit a já myslím a přejimu,aby mu to šlo i nadále tak,jak by on sám chtěl a jak mu bude napovídat srdce... *3* třakže ten,co napsal,že se jmenuje Ivan FLAXA tak to nemá v hlavě v pořádku,to je jakoby se psmívali jemu...nejdřív se podívejte sami na sebe...No a Ti z Vás,co napsali že je to Ivan Varga-Martin Maxa,se podívali nejřív na sebe a já vám můžu říct,že se tak opravdu jmenuje... *3*
  • ivis

    ahojky, před chvílí jsem shlíshlídla tvou komnatu a chtěla bych tě podpořit za všechny ženy které by tohle mohlo potkat. Musím po pravdě přiznat že mě tento problém nepotkal, ale o to víc mě těší že existují lidé kteří jednají lidsky a zastanou se slabších. Zatím jednám jen v zájmu dětí které jsou bezbranné a tvůj čin mě inspiroval k ještě větší obraně jejich bezmocnosti velmi ti fandím jen více takových pozitivních lidí a svět bude opět normální. díky za podporu Ivís
  • Božský

    AHOJ MARTINKU,SETKALA JSEM SE S TEBOU OSOBNĚ A UDĚLAL JSI NA MĚ VELMI VZLÁŠTNÍ DOJEM.JSI SLUŠNÝ,VZDĚLANÝ A SYMPATICKÝ MUŽ.TVOJE PÍSNIČKY MÁM MOC RÁDA .TAKOVÝCH MUŽŮ JAKO JSI TY JE STRAŠNĚ MÁLO ,VYDRŽ A NENECH SE NĚKTERÝMI LIDMI ODRADIT.DRŽÍM TI PALCE A CHTĚLA BYCH SE S TEBOU ZASE SETKAT.MÁŠ KRÁSNÉ DĚTI I PŘÍTELKYNI.HODNĚ ŠTĚSTÍ TI PŘEJE TVOJE CTITELKA JITKA
  • jsi.....

    ahoj jsi super,chtěla bych Tě znát osobně,škoda,že nemám takové štěstí... *4* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit