Přejít na výpis diskuzí

Martin Rausch

OSOBNOST 4.6.2008 
114 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pose*te se i s vasi "celebritou" na cele *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Ahoj. Nevíte náhodou jestli Pyco s někým teď chodí? Prý se říká, že je gay.
    • Ahoj,jj vím,Pyco má přítelkyni sám mi to psal,protože mám jeho číslo i na Kubu Prachaře a fakt ted s někým chodí to mohu potvrdit vím i jak dlouho- skoro 2 měsíce
      • se ségrou máme čísla na ně *14*
        • On chodí s Tatianou Pauhofovu *3*
          • :):):) No, pokud vím ti dva jsou už pěkně dlouho přátele. Martin je stále oficiálně sám a pokud má o někoho zájem, vím o koho.
        • Když jste s nimi tak v dobrém kontaktu. Kdo je ta Pycova láska? Někdo mediálně známý? Třeba jméno.
          • žádna táňa to není, nebudu tu říkat kdo to byl ale vím že se jmenovala terka a je herečka v divadle a vím i víc ale to již neprozdradím,nerada bych mu nejak ublížila stejne ani Kubovi Prachařovi
            • Tak už spolu nejsou ne?
          • Jmenuje se Tatiana Pauhofová
  • Pusobi sympaticky, pohotove, empaticky pri rozhodvoru,
    uvazlive a predevsim s intelientnim humorem.
    Ma nadhled, ocenuji jeho umirnenost v moderovani s pravdilem cim mene, tim vice narozdil od nesmyslne breptajiciho Leose Marese, ktery nema z daleko jeho uroven.
  • ty jo,on má narozky ve stejnej den jako Jaro Slávik.vše nej nej nej
  • vše nejlepší martine k narozeninám
  • ahoj martine nevíš jestli bude pokračováníČesko Slovensko má Talent ?? s kubou ste dobří moderátoři děkuju za odpoved předem
  • Tino:Jo máš naprostou pravdu *4* *4*
  • Martine si strašne úžasný moderator z Jakubom ste nenahraditeľná dvojka :) *3* *3*
  • to mělo být chvíli a zase *3*
  • Všimla jsem si, že na castinzích chvíli má brýle, pak je cvíli nemá a za chvilku zese jo. Když nemá tu chvíli brýle tak má čočky nebo ne?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit