Přejít na výpis diskuzí

Martin Rausch

OSOBNOST 4.6.2008 
114 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • napiše mi niekto meno priatelky pyca?
    • Myslím, že má jen fb. Jinak se jmenuje Petra Navrátilová, ale fb má pod Petulka Navrátilová *14*
  • ako sa vola ak vies napis dakujem
  • Martin priatelku má stále rovnakú. Herečku, modelku dalo by sa povedat. Moc pekná *8*
  • velmi by ma zaujimalo či ma pyco priatelku alebo mal a koho.velmi si ho važim že ostal rovnako isty ako predtym nie ako ine celebrity .si najlepši moderator držim ti palce ahoj
  • ahoj. myslim, že ne :). psali to o něm na internetu. viděla jsem to několikrát. jméno bohužel nevím. a jestli má nějakou novou, to taky nevím. *3* vím jen, že bude Vánoce trávit s rodinou. a vim, že bydlí v Petržalke, tomu místu se tak říká. tak ahoj Kateřino *15* *15* *15* *15*
  • Ty brejle nosí jen jako módní doplněk, nebo je fakt potřebuje?
    • Potřeboval ale už byl na operaci :D
    • Ne brýle jsou dioptrické, ale nosil je třeba jen na castingy a na přenosy má kontaktní čočky. Podobné nosí i jeho přítelkyně co vím
  • Pyco je stále se svou přítelkyní, měl bych o něj zájem. Škoda. Snad si spolu udělají krásné Vánoce
  • tak tento borec je za moooc viděla sem ho naživo a je moooc krasnej nikdo na tebe nema zlato :-*
  • si najkrajši moderator na slovensku
  • Ahoj Martině. jsi super moderátor *14* . Mám tě hrozně moc ráda a doufám, že jestli bude další rok v televizi Česko Slovensko má talent, tak že jej budeš moderovat zase ty *4* . Tak ahoj. Jsi fakkkkkt super. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit