Přejít na výpis diskuzí

Martin Roman

OSOBNOST 2.2.2008 
72 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • K smíchu

    Ale že nikomu není divne, že prezident nebo premier, kteři tam Martina dosazovali, mají mnohem menší platy. *5* Ale je pravda, že ředitele Čezu může dělat cvičená opice.Bez konkurence se ceny upravují podle toho,kolik chtějí zisku.
  • Roman je obyčejný zloděj

    Žádný člověk si jednoduše nezaslouží milionové „odměny“, protože žádný není ani stokrát ani tisíckrát přínosnější než člověk jiný. Každý dobrý učitel na základní škole je pro společnost důležitější než manažer ČEZu. Podobné „odměny“ jsou nespravedlivé a nemravné, tedy špatné. Tento podnik je navíc monopol, který bude z povahy věci vždy dosahovat zisku. Foxteriér na místě generálního ředitele by měl stejné výsledky. Skutečnost, že jsou v polostátním podniku někomu vypláceny astronomické částky z poplatků občanů, je devastující zejména tím, že je vše údajně legální. Znamená to, že v Česku jsou již některé druhy loupeží legální. Takové veřejné tunely vydávané za něco standardního pouze dokazují pracujícím lidem, že se prací nebohatne, a že v zemi vládne zlodějská chátra. Bylo by zajímavě vědět, se kterými politiky a státními úředníky se dotyčný o své příjmy dělí. Určité podmínky si jistě dojednal a někdo mu tu lumpárnu posvětil. Skoro je mi sympatičtější Kožený nebo Krejčíř – ti alespoň nemohou skrývat, že jsou zloději. Roman a ti ostatní by si měli kolem svých sídel vybudovat velmi vysoké a pevné zdi.
    • Re: Roman je obyčejný zloděj

      Z vaší odpovědi závist jen kape. Nezpochybňuji práci učitelů nebo třeba zedníka, ale bez pochyby práce managera, který je schopen práci pro tyto lidi najít je podstatnější a alfa omega pro to, aby tito lidi práci vůbec měli. Roman je bezesporu jeden z nejschopnějších lidí v republice a neměl-li být patřičně odměněn, byl by to skandál. Samozřejmě mohli byste mu přisoudit plat učitele s odměnou , ale proč by pan Roman potom ztrácel čas v této republice? Vždyť nakonec byste mu záiděli i ty odměny. 600 mil. korun je nějakých 20 mil EUR, jestli se to někomu zdá moc na práci špičkového managera světového formátu, tak už vážně nevím *9*
  • jen víc

    Jen víc takových bylo by třeba
  • Ha Ha

    Tak kradu. Důležitý je, že vy stím nemůžte nic udělat. Už jenom to, že vám ted svítí monitor mi plní peněženku.
    • Re: Ha Ha

      Trefná odpověď , závist je v lidech hluboce zakořeněná. Jestli někdo má a já chci mít taky, tak mu to přeju. Už jen v duchu hesla: Přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno . Za těmito slovy je potřeba hledat hlubší význam a ne se spokojit s povrchním výkladem . Já chci být třeba fotografem,tak se zúčastňuji soutěží a snažím se. Jestli se podaří,to je věc jiná.Buď na to mám anebo ne.Takže snaha a píle - ale to spousta lidí nevidí a nechce vidět. Ať se daří...

      s pozdravem

      Jarda
    • Re: Ha Ha

      Doufám, že si tě odnese vysoké napětí, ty šmejde! *16*
  • pochvala

    smekam klobouk, je jiste, ze je cilevedomi a "stesti preje pripravenym" a trocha odvahy a rizika je take urcite zapotreby
  • kdo umi,ten umi

    jooo kdo umi ten umi *3*a kdo ne tak jenom tise zavidi.Ja mu fandim
  • absurdistan

    Takhle naši politici a podřadní lidé v ČR chápou kapitalismus. Co může být lepším dúkazem jejich kvalit, než takto absurdní příjmy jedné osoby. Ten člověk za sebou nemá žádnou zvláštní kariéru a moc toho skutečně neumí, ani umět nemůže. To, že se tímto nehumánním jevem nikdo vážně nezabývá svědčí o fatálním historickém úpadku společenských hodnot. Kde to jsme?!
    • Re: absurdistan

      Medvěde probuď se! Roman že za sebou nemá žádnou kariéru? Vždyť ještě na studiích ho Němci dosadili do čela své společnosti! O jeho diplomovou práci se prali. Tuším, že v roce 2000 byl vládou dosazen na rozprodej Škody Plzeň, v roce 2004 do čela ČEZu. Ale nemá příznivce jen v ČSSD. Je to zeť K. Dyby a hádejte, kdo vede jím založené gymnázium? Mimochodem při nástupu do ČEZu vydělal prodejem jeho akcií téměř 800 milionů. Pak, že není schopný manažer.
  • Je dobrej

    Cílevědomost,dělat správná rozhodnutí ve správných okamžicích,být pevný v kramflecích díky vzdělání a talentu to Češi nedokáží strávit a hlavně schopným to neodpouštějí. *4*
  • poskytnutí investice pro podnikání

    Dobrý večer! Neustále sháním investora pro pokrytí náklady k podnikatelském projektům, které jsou i vysoce výnosný. V současné jsem nikoho nesehnal a tak bych potřeboval pokrýt náklady pro projekt cca 2.500.000,kč. Pokud by se naskytl větší obnos. Tak jsem schopnej investice i rychleji znásobyt. Pokud budete mít zájem investovat do mojich projektů. Ozvěte se mi prosím na telefoní číslo a to +420 732 569 708 a nebo na meil a to: CZECHOGLOBAL@seznam.cz. Mluvím pouze česky a jinak jsem ochotnej zaslat zhotovenej projekt na meil. Předem Vám moc děkuje za pochopení ředitel firmy OSVČ - CZECHOGLOBAL Ivan Lehota
  • když tak čtu...

    Když to tak čtu...ať je tenhle člověk jakýkoliv všichni mu stejně nesmírně závidíme...a kdo řekne že ne tak stejně kecá:-) ale jestli chce kandidovat a být prezidentem tak do toho!větší ostudu než Klaus už nám neudělá a já ho pak zkusim vystřídat *1* *1* *1*
    • Re: když tak čtu...

      tak to muzes kandydovyd hnet ted, slecnu sme za presydenta esce nemely
      • Re: Re: když tak čtu...

        jenže já bych nechtěla být prezident ale generální ředitel ČEZu *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit