Přejít na výpis diskuzí

Martin Roman

OSOBNOST 2.2.2008 
72 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý den pane Romane.Přečetla jsem si váš článek a jako ostatní,vás prosím o pomoc,vlastně o půjčku,kterou se zavazujeme splatit.Jsem v důchodě a žiju s invalidním synem na vesnici.Práci už nedostanu a syn také ne,poněvač chodí o berlích.Ne svojí vinnou,jsme se dostali do finančních problémů,které nevíme jak řešit,hrozej nám exekucí,ale podotýkám,že neprávem.Proto prosíme o půjčku 500000 i na směnku,do 10 let,bychom to splatili.Předem děkuji
  • Je mi z těch hnusných žebráků zde na fóru na blití. Bych nevěřil, jak se můžete tak snížit tady žebrat lůzo jedna *15*
  • potrebuji pomoc

    dobry den,prosim Vas touto cestou o pomoc¨¨financni...jsme rodina se dvema detmi a treti cekame za mesic,,prisel jsem o praci,,a tady na nasem okrese nemuzu nic najit.Jsem zoufali,nechci aby treba deti skoncili nekde jinde,ponevadz platime najemne a pritelkyne bere pouze materskou a to tu kratsi 3,800tp je cely nas prijem..prosim pomozte dekuji cislo uctu 2100147025-2010,opravdu nam pomuze jaka koliv castka a budeme za ni moc vdecni,sbad se najde nekdo kdo chape jaka je dnesni situace slabsich rodi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit