Přejít na výpis diskuzí

Martin Stropnický

OSOBNOST 31.12.2006 
61 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mistře,
    občas na Parlamentních listech čtu Vaše články, a to s velkým zájmem.
    Obdivuji Vás, fandím Vám, cítím ve Vás skutečnou a velice inteligentní osobnost.A co je hlavní ?? K Vaší inteligenci se přidružuje ještě i vysoká morálka.Budete-li někdy mít čas a chuť, napište mi pár řádků,prosím.

    Ing.Mojmír Bleša
    e-mail.adresa : mblesa@seznam.cz
  • K reakci na Váš "Nadhled" ze dne 17.10.2012 jsem našla pouze dvě slova - "svatá prostoto"
    Jana Frýzlová
  • drhouse1

    Martin navždy

    Ahoj Martine,je to let kdy jsme se poprvé potkali-Vrbno pod Pradědem,a pak naposled na Václaváku.Chci Ti jen popřát k narozeninám hodně štěstí,zdraví,úspěchů a mám nápad:co kdybychom se třeba zase sešli a dali kafe.Moc rád Tě uvidím tak se ozvi Radek-607792806
    • už je na tebe celý žhavý,ty hňupe!
  • good

    pane stropnicky mete vazne pekneho syna sem do nej zamilovana ale rikam si je o sedm let starsi nez ja to by asi enbylo to prave orechove *4*
    • je úpe boží.já ho taky hrozně chci.sice se jmenuji evžen,ale jak bych mu tu skulinku vylískal. PROBERTE SE DEMENxTI!!!
    • Re: good

      chci jenom řict že je to pravda matěj stropnický je moc hezký kluk a hlavnme sem se divila jak může hrát ve filmu máj no já bych na nej tipla hrát filmy nez kandidovat za stranu zelených no proste good moc se mi líííííííbíííí že božíííííííí.tak hodne stesti mateji at se ti dariiii.ps.doufam ze nejsi vdaný máš klidne místo u me........!!! *14*
  • wendy.94941

    :)

    Pane Stropnický máte moc hezkého syna!!! *14*
    • Re: :)

      no..taky si říkám xD
  • Názor !

    Reakce na Vaše dnešní vystoupení v rozhlase.
    Emigrantů odešly v inkriminovaném období tisíce bez toho, aby někoho zabíjeli. V emigraci ještě mnozí pracovali ve prospěch těch, kteří zůstali zde. Po revoluci se mnozí vrátili, aby pomáhali. Ti zůstanou nadále bezejmení. Je to snad proto, že "zbaběle" nedokázali někoho při odchodu zabít? Mašínové se liší od těch bezejmenných tím, že po odchodu už pro druhé nehnuli prstem, a že při odchodu zabíjeli.
    Já vím, že k tomu měli možná důvody, ale nejsem přesvědčen o tom (na rozdíl od Vás), že mají být odměněni.
    Zdravím!
    Ing. Jaroslav Otta

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit