Přejít na výpis diskuzí

Martin Stropnický

OSOBNOST 31.12.2006 
61 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jak koukám tak se v této zemi nic nezměnilo za chvíli si zase budem muset dávat pozor na pusu a aby někdo spojoval televizní seriál s politikou to už nemá chybu ale není se čemu divit ta chytrá dáma je blondýna PS tím nechci urazit všechny .Hezký den Ola
  • Četla jsem Vaši výbornou knihu Nahoru dolu jedním dechem. Díky za ni. Králíková
  • Pane Stropnický (jsem bývalý voják a pro mne herec nikdy nemůže být ministrem brany).Jste úplný "odborník"!.Dnes říkáte, že jste ušetřil 1. milierdu, ale pro vojáky nemáte ani ponožky,neprůstřelné vesty, náboje a jiné věci. Hlavně, že neschopní generálové z líhně generálů v Prostějově jsou dobří.(Páleník,Pavel, absolutně neschopný Žižka a Kovanda).Kde jsou peníze, co vatuneloval největší lump tohoto státu - Kalousek.Pádáky,budovy a objekty za korunu,Migy 29 vyměnil za koloběžky,výsluhy vojáků z povolání (15%),Casy,Grippeny,Pandury, T-72 a daší. Proč jste na něj dávno nedal trestní oznámení? Máte na ministrsdtvu málo právníků? Nebo se Vám nechce? Všechny věci přece musí být uloženy v archivu. Hlavně, že šefém voj.policie je absolvent VPA Bratislava gen.omylem Šulc, jmenovaný velkým disidentem Sašou Vondrou.Skandální !J e to normální?
  • No já nevím jestli je Neumanová ta pravá? Vzpomeňme na Liberec ty miliony se ještě nevyřešily.Sportovkyně byla výborná ale na poradkyni nemá.V naši
    zemi je to snad nemoc jak je někdo trochu známí už se cpe na dobře placené místo do politiky i když tomu vůbec NEROZUMÍ oni mu přeci obstarají dobře placeného poradce.
  • Pane Stropický, mám Vás docela ráda, ale s Kateřinou jste to na ministerstvu přehnali, ještě si to rozmyslete.
  • Je vhodné, ale i důležité podpořit Vaše přesné a skutečně, i v době již třetího tisíciletí, odvážné pojmenování diskutovaného příspěvku pane ministře. No a je logické, že nejen nesoudní jedinci, ale ani ti kluci z plakátů (poslanci, senátoři), už jenom z principu je nemohou pochopit ani přijmout, i kdyby bylo, jestli to vůbec jde tak říci, "několikanásobně pravdivé" a umocněno námi, co jsme dřívější dobu nejen žili. O "objektivních novinářích, sdělovacích prostředcích" nemluvě. Těm už ani nepomůže, přisuzovat jim jakékoliv přísudky a hodnotit jejich hloupé, ohrožující komentáře.
    Vedle těchto "spravedlivých" jsou, i když pouze jedinci, další křiklouni, kteří pokaždé, i když tomu nerozumí, napadnou na Vás vše, co třeba ani nemáte, nebo i to, čím ani nevynikáte.
    Souhlasím s Vámi i v té části, že není se za co, ani komu omlouvat. Ti v tom NATU, to přece od těch co křičí a napadají Vás, totiž dávno pochopili, i kdyby, ta Vámi vyslovená pravda nebyla Vámi vůbec vyslovena !!!
  • souhlasím pan ministr ma pravdu cítim to stejně
  • pane ministře jsem s váma za jedno,že nechci cizí vojáky na našem území,hlavně americké ne.a mrzí mě,že to začínáte odvolávat.
  • Vážení, neustále slyšíme o korupci v armádě,spackaných veřejných zakázkách. Ale já tvrdím,že největší vinu na tom má centralizace zakázek.Vyplatí se snad někomu mě uplácet,když po odsoutěžení od něho za rok nakoupím zboží za 50tisíc. Ale pokud za rok při systému centralizace nakupuji pro rezort za 50 milionů je to o něčem jiném. Svědčí to o tom, že politici neznají konkretno.
  • zdravím, pane stropnický. před chvílí jste v jednom seriálu, v roli detektiva, na nově řekl něco jako: "na každého blba, kterého potkáte, nemůžete vytáhnout pistoli. to by jich tady moc nezbylo". dovolte mi radu. pokud pistoli držíte, nenoste ji na hrad, prosím. nemusel byste odolat pokušení a já vás mám rád... jirka.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit